בוקר טוב :) עגלות... עזרה בבקשה

rain7

New member
בוקר טוב :) עגלות... עזרה בבקשה

היי,
בשעה טובה הגיעו תוצאות המי שפיר וצ'יפ גנטי והכל תקין, אז מתחילים לחשוב על ציוד.
המליצו לי על בייבי ג'וגר, ראיתי שהיא עולה בסביבות 2300 ובארה"ב 1750, ככה שאם אבחר בה אבקש מחברה דיילת להביא לי.
יש לכן המלצות על משהו באותו סדר גודל של מחירים? ראיתי את הבמבלרייד בכנס בתל השומר וחטפתי חום כשגיליתי את המחיר שלה...
בגדול רוצה עגלה שתתאים עד שלא יצטרכו עגלה, כלומר בלי אמבטיות, פשוט נשים תוספת של מזרון.
אשמח להמלצות ודיס המלצות. גרים בעיר אבל אשמח אם העגלה תהיה חזקה מספיק לטייל מדי פעם בשביל כורכר...

לנו יש עגלה שמתאימה למה שאת צריכה

לצערי כבר לא משווקים אותה בארץ...
קנינו אותה ב4300 ש"ח לפני כ3 שנים אבל היא הייתה בשימוש רק כשנה וחצי כי אז כבר הלכו יפה ודי הפסקתי ללכת עם עגלה (למעט לעיתים נדירות).
העגלה היא של חברת איזי ווקר (easywalker) את יכולה לראות אותה באתר שלהם ובyoutube. אנחנו נהננו ממנה מאוד כי יכולנו לטייל איתה בכל מקום כולל דשא, דרכי עפר וכורכר והיא עברה בלי בעיות..! יש בולמי זעזועים מעולים.
אנחנו מוכרים אותה כעת בכ-1700 ש"ח אם את מעוניינת את מוזמנת לפנות אלי בפרטי.

שיהיה המשך הריון ארוך ועגול

MISS U 32

New member
ברייטקס

הי כבר חודש וחצי עם ברייטקס בי אג'ייל לתאומים ומאוד מרוצה. העגלה אפשר להגיד נוסעת מעצמה, מינימום מאמץ בדחיפה שלה.
עולה ויורדת יפה ממדרכה לכביש.
קנינו גם מזרונים לקטנים, ישנים שם יופי .
מלא מקום אחסון גם בכיסים אחוריים וגם בסל שלמטה.
גגונים מעולים נפרדים, גם אם נוסעים לעבר השמש (אחה"צ נגיד) והגגון פרוס עד הסוף - שמש לא מגיעה לפנים של התינוקות.
חסרונות :
מעט כבדה לאחר שמקפלים אותה (כדי להכניס לבגאז) וצריך להוריד את המזרונים לפני כן כי הידיות של הקיפול נמצאות בין המושב למשענת..
חוץ מזה, מעולה .
בהצלחה ואמן המשך בדיקות תקינות!!

יש לי את המאונטיין באגי ומאווד מרוצה.

אני אמנם השתמשתי באמבטיות שלה, אבל יש לה שכיבה מלאה, כך שאם לא נורא חשוב לך שהם יהיו עם הפנים אלייך, את יכולה בכיף להשתמש בה מגיל לידה. הפלוס הגדול שלה זה הרוחב: 63 ס"מ בלבד! כך שהיא עוברת כל דלת, אפילו מחדר לחדר בתוך הבית. המחיר שלה הוא סביבות ה-2500 ש"ח.

המושבים שלה לא כ"כ צרים

ראיתי ילדים בני שנתיים ג"כ יושבים בה ברווח.
הם בנו אותה בצורה שהדפנות של המושבים לא לוקחות חלק מהמושב עצמו (אם זה מנוסח הגיוני).
כדאי לך לראות אותה בעיניים באחת החנויות ע"מ להתרשם.

rain7

New member
מה ההבדל בין

בייבי ג'וגר סיטי מיני לבין בייבי ג'וגר סיטי דאבל?

גלי ים333

New member
אני הזמנתי את הבמבלרייד מארה"ב

עלתה לי 620$ ב-stroller depot. אם יש לך חברה שיכולה להביא לך את העגלה מארה"ב, היא תעלה לך כמו הבייבי ג'וגר.
עדיין לא השתמשנו בה אבל בעיני היא עגלה מצויינת.

גינגית29

New member
תנסי

יש את ביי טו יו אס איי שמתעסקים עם משלוחים ומכס
אנחנו עם הבמבלרייד ומאוד מרוצים

gilgul18

New member
קחי בחשבון שביבוא אישי אין אחריות

לא מניסיון אישי אבל מניסיון של אחרים.
אם מתקלקל משהו קטן בעגלה ורוצים לתקן , היבואן עלול לעשות בעיות כשמדובר במוצר שיובא באופן אישי.

rain7

New member
נצל"ש- מיטת תינוק איקאה

יש למישהי התנגדות? ולגבי שידת החתלה, זו יכולה להיות שידה בגובה טוב מאיקאה או שיש משהו מיוחד בשידת החתלה מחנות ציוד לתינוק?

sefia

New member
תבדקי את המידות שלהם

משום מה רוב המיטות של איקאה לא במידות סטנדרטיות
מה שדורש מזרן ומצעים מיוחדים
&nbsp
תבדקי גם את התקן , מניחה שיש אבל משום מה לא מצטייר לי המקום האידיאלי למיטות תינוק .

ראיתי את מיטת התינוק באיקאה, לי אישית

נראית מאוד לא נוחה בגלל הגובה שלה
התחתית שלה יותר נמוכה מלול מצוי

rain7

New member
אין לי הבנה במיטות תינוק

אבל משהו בגודל של המיטה של איקאה נראה לי קצת מוזר. גם הגובה ( מניחה אבל שניתן לשינוי) וגם הגודל של המיטה עצמה. בכלל מאכזב המבחר שאין שם לחדרי תינוקות... יש דברים נחמדים לילדים גדולים אבל לא לתינוקות.

הבסיס של המיטה נמוך מאוד, אני חושבת על הצורך

להוציא תינוק בוכה באמצע הלילה מגובה הרצפה ונראה לי סיוט

למעלה