בוקר טוב מלווה בשאלה!!

b u b a

New member
בוקר טוב מלווה בשאלה!!../images/Emo9.gif

התחלתי למדוד לעצמי היקפים כי המשקל שלנו לא אמין בעייני (או יותר נכון....הוא אמין רק כשהוא מראה שהמשקל נמוך
) אז כבר שבועיים שאני חזרתי לדיאטה ואני ממש מתמידה והיום אפילו לבשתי את מכנס הדיאטה שלי...שזה למעשה מכנס שאיתו אני בודקת אם ירדתי או לא - והוא מתחיל להיות גדול במקומות הנכונים כמו שאני אוהבת וזוכרת כ"כ לטובה!! אבל השאלה שלי בהקשר היא: אני מודדת היקפים רק בבטן (כי כל השאר מדכא מדי
) ואני עושה את זה פעם בשבוע... העניין הוא שזה מראה לי ירידה בכס"מ כל שבוע...זה נורמלי? זה לא יותר מדי? לא שיש לי תלונות...אבל מעניין אותי לדעת.... אז תודה מראש למי שיענה... וחוץ מזה שיהיה לכווולכם יום מקסים!!! אוהבת
לירון

yael b

New member
ערב טוב בלי תשובה!! ../images/Emo12.gif

אין לי שמץ של מושג מה זה קצב טוב בהקפים. גם אין לי מושג מה יותר מדכא מלמדוד הקפים בבטן. בחזה? מה רע? באגן? לא נורא! אבל בבטן???? דווקא בבטן את מעדיפה??? יכול להיות שאת לא מודדת באותו מקום. יכול להיות שאת מודדת מעל ואח"כ מתחת לפופיק (יש מילה נרדפת ?? איזו מילה מעפנה)או בטן עליונה ואח"כ תחתונה.

b u b a

New member
בוקר טוב, יעלי!!!! ../images/Emo140.gif

כמה שהתגעגעתי אליך!!! לגבי המדידה - הבטן שלי מאוד צרה (או כמו ששיר אומרת - אני מבנה אגס
) כך שאני מעדיפה למדוד בבטן מאשר באגן - שהוא יחסית רחב יותר... למדוד בחזה?!? לא רוצה לראות שההיקפים יורדים לי בחזה!!! זה הדבר האחרון שאני רוצה...אני מוכנה להשאר באשליה שהוא נשאר לעולם באותו הגודל
אני מודדת תמיד באותו מקום...לא פעם מעל ופעם מתחת.... כך שאין לי הסבר... מה שלומך חוץ מזה? הכל טוב?

yael b

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

אז מה,יש לך מבנה אגס? שמעתי שקוראים לזה גם מבנה גיטרה. תגידי,מה נסגר עם העבודה ההיא? אצלי הכל טוב.אתמול עשיתי הליכה בלילה עם שותפה שלי לדירה.תכננו סתם לנשום אויר לאיזה חצי שעה.בסוף יצא שעתיים...

b u b a

New member
איזה כיף!!!!

אני נורא אוהבת לעשות הליכות אבל אין לי עם מי.... אחרי חויה לא נעימה שהייתה לי פעם אני לא צועדת יותר לבד כך שאני נאלצת לוותר על התענוג הזה! אבל כך גם בלי שתירצי את תורידי במשקל! זה ממש ממש מעולה!!! אני גאה בך!!!!! לגבי העבודה - אני צריכה להודיע לו אם אני רוצה שהוא יתחיל לשבץ אותי או לא... אבל מצאתי עבודה אחרת שמשלמים שם 30 ש"ח לשעה אז זה יותר משתלם לי - אני רק מקווה שזה עוד אקטואלי ושיקבלו אותי בכלל! אבל אני לא דואגת... פיספסת את האוטובוס? יבוא אחר.... לא ככה?

nickys girl

New member
היית י עונה לך בכיף אבל...

אין לי מושג... לא מזמן בדקתי את ההקפים שלי והחזה היה בדיוק 90 והאגן 95<לא נורא,זה לא הרבה,אני יוריד את זה בקרוב...>אבל בבטן...אתם לא רוצים לדעת...הרבה מאוד...

למעלה