בוקר טוב לשבת טובה

• פותח הנושא kriz
  • פורסם בתאריך

kriz

New member
בוקר טוב לשבת טובה

וואו, חברים, איזה שבוע מטורף עבר עליי. בקושי היה לי רגע פנאי.
(לטובה, הכל לטובה, ב"ה
)

מעבר לעבודה במשרה מלאה - כל יום הייתה אצלנו חברה אחרת של הילדה.
בין לבין ניסיתי לאפות עוגיות למשלוחי מנות. אבל לא משנה כמה הכנתי - עדיין צריך עוד
(אפיתי גם עבור משלוחי המנות שלי ואפיתי גם אוזני המן עבור משלוחי המנות של אמא שלי).

עכשיו מחכים לי במקרר שני סוגים של בצק לעשות עוגיות. אחד מהם זה בצק שלא אמורים לקרר - מקווה שלא הרסתי אותו בזה שהוא היה כל הלילה במקרר...
כשהילדים יתעוררו אכין בצק לעוגות שמרים ואולי אכין גם מאפינס.

אף פעם לא הכנתי משלוחי מנות. תמיד הייתי חלק ממשלוחי המנות של ההורים שלי. אני מתה על המטבח ואני נהנית להכין את כל הדברים, הבעיה היא שאני לא יודעת לחשב נכון את הכמויות אז יצא שעשיתי כמה וכמה נגלות מכל דבר

שאלו יהיה הצרות שלנו

אז מה שלומכם

יש תוכניות לשבת? לפורים?
למה התחפשתם ולמה התחפשו הילדים?

גם אני מבשלת לגדודים,

אז לא נורא- מקפיאים,או אוכלים גם יומיים שלושה ארבעה אחרי.

אני התחפשתי כבר בשבוע שעבר... במסגרת שעת סיפור שאני מעבירה.

הסיפור היה על מכשפות,ולכן התחפשתי למכשפה. נהנתי מאוד,אני חייבת להודות,לצווח ולצחקק כמו מכשפה,ולנסות להבהיל את הילדים. (ללא הצלחה..הילדים של היום,עם כל סדרות הטלויזיה המפחידות,נהנים לפחד,ולא בקלות נבהלים...).

משלוח מנות- עשיתי שבלולי שמרים,לפני הגלגול מרחתי עליהם פטרוזיליה קצוצה,ושום. יצא ככה ככה,כמו לחמניה רגילה.

אני שוקלת להכין אוזני המן משמרים במילוי חציל ברוטב עגבניות.
או,לחילופין,שבלולים שעליהם אמרח חתיכות זייתים,ורסק עגבניות דליל,ופפריקה מתוקה. נראה כבר מה אחליט מחר בבוקר,ואולי אעשה גם וגם,כי זה אותו בצק ממילא....

הבת שלי התחפשה לחיילת צה'ל. אלתרנו פה בבית מדים,מכיוון שקשה בימינו להשיג תחפושת כזו...

דוריק30

New member
משלוח מנות

אני גייסתי את אמא שלי למשימת האפייה כמחווה לתק' הילדות
הייתה חוויה נהדרת שנמשכה 3 ערבים
ובמהלכה הכנו משלוחי מנות שכולם על טהרת עבודת ידינו ללא תוספות קנויות.
המצחיק הוא שלא תכננו מעבר לסוג אחד של עוגיות ופשוט זרמנו
ויצא מקסים

למעלה