בוקר טוב לכולן

גליתrt

New member
אחה"צ טובים../images/Emo39.gif

ה'חצי' התקשר והודיע שהוא מגיע הערב לישון ב-
! (לצ'וצ' עדיין לא סיפרתי שמא יהיה ביטול של הרגע האחרון והאכזבה כאן תהיה גדולה..) הייתי חייבת לשתף!!! מתרגשת, ג
ית

candybox

New member
יא../images/Emo70.gif

קודם כל
אצבעות... וכנראה שזה באוויר, כי גם החצי שלי התקשר ואמר שכנראה הוא לא יצא לים ויגיע הביתה במקום... רק קיוויתי שזה יהיה בשעה נורמאלית, כשנתנאלי עדיין ער

גליתrt

New member
אה, שכחתי לעדכן...../images/Emo3.gif

כ"כ הייתי עסוקה באושר הפרטי שלי! הצ'וצ' חיכה וחיכה ע"י החלון לבואו של ה'חצי' ופתאום ראיתי את הרכב שלו נכנס לחנייה ובהתלהבות גדולה הרצתי את הצ'וצ' למטה לקבל את פני אביו. אחרי 2 דק' נפתחה הדלת והצ'וצ' נגרר פנימה ופניו-פני אכזבה: "אמא, זה לא היה אבא..." (ליבי נכמר-חבל שהתלהבתי ככה..) ואז הגיע הבן של השכנים והציע לו לחכות איתו יחד למטה. התפתח דו-שיח בין השניים: בן השכן: "אבא שלך מגיע כל יום הביתה, אז למה אתה מחכה לו בחוץ?" הצ'וצ': "אבא שלי כל הזמן בצבא ומגיע קצת הביתה" בן השכן: "לא נכון אבא שלך כמו אבא שלי כל הזמן מגיע הביתה וקצת-קצת בצבא (מילואים)" הצ'וצ': "לא נכון! כל האבות ישנים בצבא ולא בבית" (
..... כנראה שהוא היה צעיר בכדי להבין את נאום 'חוצב הלהבות' שהשמעתי לו בעניין) בן השכן: "למה אבא שלך כל הזמן בצבא?" הצ'וצ': "אבא שלי שומר עלינו ועל המדינה, כדי שנוכל לשחק ולישון בשקט בבית שלנו" (כנראה שכן משהו הופנם מאותו נאום....
- רק שליליה וגמדיה לא תשמע זאת...) בסופו של עניין כשהחשיך, כל אחד חזר לביתו וה'חצי' הגיע רבע שעה אחרי... הצ'וצ' התפרע נורא, השתולל-קפץ-זרק... כ"כ התרגש מבואו של אביו. הבוקר - קמתי מסוייטת עם כאבי גב - לא פשוט לישון עם עוד מישהו במיטה.... מצדיעה לכל הנשים שחוות את-זה לילה-לילה...
הוא יצא כבר ב-04:30 כשנכנסתי הבוקר למטבח, מצאתי את הסוף של הכוס קפה-שחור שלו - איזזזזה כייף!!! בלי ערימות כביסה ובלי שורת מדים לתיקון- רק שארית של הכוס
, ממש כמו בבית 'נורמאלי'... ותודה לכל מי שהגיעה עד כאן
ג
ית

למעלה