בוקר טוב לכולם..........

בוקר טוב לכולם............/images/Emo42.gif

איחולים על הפורום החדש........... עד כה לא ידעתי על קיומכם, מעתה אשתדל להכנס לעתים קרובות........ וכמתנת כניסה, מצרפת קטע שכתבתי בעבר בפורום אחר : מזה כשנה וחצי, חייו של מוטי (שם בדוי בהחלט....), הם הכל - חוץ משגרתיים ומשעממים. מוטי, הוא סמנכ"ל מצליח, בחברה ידועה, שמשרדיה הראשיים שוכנים בת"א, הוא גרוש בן 47, וכשאינו שקוע עד צוואר בעבודתו התובענית,הוא נהנה מפעילויות ספורט מגוונות ויוצא לבלות בהצגות ומופעי ג'אז האהובים עליו ביותר. את כל הפרטים הללו למדתי ממנו, לאחר שנפגשנו מספר פעמים בחדר צ'אטים מסויים. מדי פעם, היינו משוחחים בחדר פרטי שהיינו פותחים רק עבור שנינו, אף אחד מאתנו לא חפש הכרות אמיתית, ולכן היו השיחות גלויות וחושפניות ביותר. מוטי סיפר לי על עיסוקיו הרבים, אהבתו לשייט וצלילה, ועל ביקוריו במועדוני ג'אז במקומות שונים בעולם. אני סיפרתי לו על אורח חיי, ועל הריגוש שאני מפיקה כדומיננטית השולטת על עבדים. מוטי, אף פעם לא נתקל בעולם הבדס"ם שבו קיימים בפועל שולטים ונשלטים, והנושא גירה את סקרנותו. שמתי לב שהוא שואל שאלות רבות הקשורות לתחום זה ונמשך להכרות מעמיקה יותר עם הנושא, אך מכיוון שלא היה לי צורך בעבד נוסף וגם לא את הזמן הדרוש לכך, דחיתי על הסף את כל גישושיו שכוונו לפגישה בינינו ולהתנסות אמיתית בתחום. במסגרת מאמצי להניא אותו מכוונותיו ולהרתיעו ממימושן, הייתי מתארת ללא כחל ושרק את מידת ההשפלה, איבוד השליטה והכניעה אליהן אני מביאה את העבדים הנתונים למרותי. אך הדבר פעל עליו דווקא בצורה ההפוכה והכפיל את תשוקתו להתנסות בכך בעצמו....... בשלב מסויים, התעוררה בי סקרנות ורציתי לראות את הפנים שמאחורי השורות הכתובות על המסך, קבעתי יום ושעה בה יגיע לביתי. למרות כל בקשותיו ותחנוניו, לדעת מראש מה עומד להתרחש, לא נתתי לו אף שמץ של רמז לכך אך הדגשתי בפניו, שאם הוא חושש עד כדי כך, יוכל להשאר במקומו הבטוח שמאחורי המסך והמקלדת ולא להגיע כלל להתנסות האמיתית. לא ידעתי מה יגבר על מה, האם הרצון הטבוע בו להתנסויות חדשות, מתח וריגוש, או הפחד מתיאורי הקודמים על ההשפלה והכניעה הצפויים. ביום האמור, בדיוק בשעה היעודה, נשמעה דפיקה הססנית על דלת ביתי, יפה מאד, אני אוהבת דייקנות, פתחתי את הדלת לרווחה וסקרתי את הגבר העומד בפתח, במבט מעריך מקצה ראשו ועד לנעליו. הגבר שראיתי, היה נאה מאד- גבוה,מוצק ועיניו ירוקות. כשחיוך קל על שפתי, החזרתי את מבטי לעיניו, גם הוא חייך, אם כי בחוסר בטחון ובהיסוס. סימנתי לו להכנס, מייד כשחצה את סף הדלת, הושטתי לו את ידי לנשיקה וציוויתי - " על הברכיים !" מכיוון שידעתי שזו התנסותו הראשונה כעבד נשלט, ציפיתי להיסוסים ומבוכה, ואכן, הוא היה נבוך ביותר מהמעמד, אך בכל זאת, ירד על ברכיו ונשק במסירות את ידי המושטת. אחזתי בסנטרו, הרמתי את פניו כלפי מעלה, וכשאני מביטה עמוק עמוק לתוך עיניו, אמרתי : "זו הדרך היחידה לקבל את פני, מובן ? " "כן" מלמל, הדקתי את אחיזתי בפניו עד שפיו נפער בכאב ואמרתי לאט ובהטעמה - "כן, גברתי". "כן, גברתי" חזר אחרי בכניעה. "יפה" אמרתי והרפיתי את אחיזתי, "ועכשיו, התפשט, קפל יפה את בגדיך, והנח אותם כאן בפינה". הוא ניסה לעמוד על רגליו כדי לבצע את פקודתי, אך אני פקדתי מייד - "על הברכיים !" הוא הנהן בראשו והחל לפרוף את כפתורי חולצתו, "לא שמעתי את תשובתך" יריתי, הוא נעץ בי מבט נבוך, ואז נזכר - "כן, גבירתי". "יפה" עניתי, ונשענתי על הקיר לראות כיצד הוא ממלא את פקודתי, הוא התפשט עד לתחתוניו ושלח אלי מבט שואל - " הכל ? " "בוודאי הכל", צחקתי, " האם ראית אי פעם עבד לבוש ?" למשמע צחוקי, הסמיק ופשט את תחתוניו, קיפל הכל יפה, לפי הוראותי, ונשאר לעמוד על ארבע, עירום כולו, נבוך, ואינו יודע למה לצפות, התחלתי לפסוע במעגלים סביבו, כשמדי פעם, אני נוגעת בו בכף רגלי או ידי, "פשק רגליים" פקדתי, הוא עשה זאת, ואני נענעתי בכף רגלי את האשכים התלויים, שמעתי אנחה קלה ואז ציוויתי : "קדימה, לזחול !" התיישבתי על הכורסה החביבה עלי, ומוטי, העבד הטרי, זחל עירום בעקבותי, כשהגיע למרכז השטיח, ציויתי עליו לעצור ולעמוד על ברכיו, כשידיו מאחורי גבו, הוא עשה זאת, ואז נחשף מולי, איבר המין שלו שהיה חצי זקוף, ראשו של מוטי, היה מורכן במבוכה, אותתי לו להתקדם, עד שיכולתי לגעת בו, נדנדתי באצבעות כף רגלי את הזין והאשכים, וכשאני מצווה עליו להביט בעיני, שאלתי אותו להרגשתו...... וכעת, אתן את רשות הדיבור למוטי עצמו - "כבר כשנכנסתי לביתה של גבירתי, והיא ציוותה עלי לבצע דברים משפילים, כמו לכרוע על הברכיים ולהתפשט מולה, ואחר כך, לזחול עירום, וגם נגעה בי בצורה כל כך משפילה ברגליה, כבר אז, הרגשתי, שזהו מקומי הטבעי, לזה נועדתי, להיות עירום לרגליה, ולתת לה להשתמש בי כאוות נפשה, כמובן שהיתה בי מבוכה עצומה, אף פעם לא שיערתי שאוכל להיות עירום, לרגלי אשה זרה, לבושה לחלוטין, שפוקדת עלי כמו על כלב, עושה בי כרצונה, וגורמת לי להשפיל את עצמי עד עפר, אבל, משום מה, זה נראה לי כל כך נכון ומתאים, עד שעשיתי הכל ללא שמץ של רצון לסירוב או התנגדות, להיפך, כל מה שרציתי, היה, להיות שם, עירום, חשוף,מושפל ומציית...... כשציוותה עלי ללקק את כפות רגליה, עשיתי זאת ברצון ובהנאה, למרות שעד אז לא עשיתי זאת מימי, וגם לא שיערתי שאני מסוגל לעשות זאת, לאחר מכן, נדרשתי לזחול למטבח, להכין ולהגיש לגברתי כוס קפה, בזמן ששתתה את הקפה שהכנתי, ציוותה עלי, לשכב על השטיח, כשרגלי מפושקות לרווחה, ואצבעותי אוחזות בפטמותי, שכבתי כך, חשוף ופגיע מספר דקות, ואז חשתי בכף רגלה, מנדנדת, משחקת ומועכת את הזין והביצים שלי, שהיו מוצגים לראווה, זה כאב, אבל אני גנחתי בשקט ולא זזתי, ראיתי שהמשחק גורם לה הנאה, ושמחתי שאני הוא זה שגורם לה הנאה זו. הרגשתי, שני כולי שלה, כל הוויתי הקודמת, כגבר חזק ועצמאי, כסמנכ"ל בכיר, שהכל מכבדים ויראים מפניו, הכל נמחק ונשכח ממני לגמרי, כעת, הייתי רק עבד עירום כנוע ונשלט, שמטרתו היחידה, לרצות, לשעשע ולציית לגבירתו. זה היה ממש מדהים, וכשציוותה עלי לזחול אל ערימת בגדי ולהתלבש, נתקפתי ייאוש, כאילו גירשו אותי מגן העדן, הרגשתי שדמעות חונקות את גרוני, עד כדי כך רציתי להשאר..... התחלתי לנשק וללקק שוב את כפות רגליה ולהתחנן שתרשה לי לחזור שוב.....

Z o d i a c

New member
וואו! סיפור מקסים! אהבתי!

ברוכה הבאה יקירתי לפורום "סקס ו-BDSM
קבלי שי צנוע זה בעת כניסתך אלינו
לא הייתי סגור לגמרי אם זה מה שאת אוהבת אבל לפי הסיפור אני מניח שכן. תרגישי את עצמך ב-

אייבורי

New member
ברוכה הבאה

ראיתי שזוד כבר כיבד אותך בממתקי הבית (תזהרי מהחומיות) סיפור נפלא אייבורי

למעלה