בוקר טוב לכולם !

jessy19

New member
בוקר טוב לכולם ! ../images/Emo140.gif

שיהיה לכם יום נפלא ומקסים,
יום מלא אהבה
יום מלא נשיקות
יום מלא חיבוקים
ובקיצור... יום בו תהיו מלכים

אופיר35

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

לכוולללם, יאללה רצתי לקפה ואני מוכן ליום מלא
ו

נירהמ1

New member
../images/Emo96.gifבוקר טוב לכולם/ן../images/Emo140.gif

שיהיה לכולנו יום נעים ומלא אור.

פ'ירושששששששש

בלכתי ביער פגשתי את ז'אבוש אמר לי יו כיפוש...מה דעתך לקפוצ על מנת מוקפצ בשומנענע? אמרתי לו יו ז'בוש... מה עם פ'ירוש? הוא הוא מת על המנה הזו . ענה שפ'ירוש יקח אותך שבוע הבא.

בוקר טוב גם ממני....

והנה משהו להתחיל בו ת'שבוע עם חיוך זקן בן 85 הגיע לרופא וביקש לעשות ספירת זרע. נתן לו הרופא צנצנת סגורה ואמר לו לחזור למחרת עם הצנצנת מלאה בזרעו. הלך הזקן, חזר למחרת והחזיר לרופא את הצנצנת ריקה ונקייה בדיוק כמו שקיבל אותה. "מה קרה? למה הצנצנת ריקה?" שאל הרופא. "תשמע אדוני הרופא, ניסיתי הכי חזק שיכולתי- קודם ביד ימין, אחר-כך ביד שמאל, אחר-כך בשתי הידיים ו... כלום! קראתי לאשתי? גם היא ניסתה? קודם ביד ימין, אחר-כך ביד שמאל, אחר-כך בשתי הידיים ואח"כ אפילו עם הפה... ו... כלום!... בלית ברירה קראתי לשכנה. גם היא ניסתה- קודם ביד ימין, אחר-כך ביד שמאל, אחר-כך בשתי הידיים, אפילו ניסתה ללחוץ את זה בין הברכיים שלה... ו... כלום!..." "מה?" הזדעזע הרופא - "קראת לשכנה לעזרה!" "כן" ענה הזקן, "ואחר כך אפילו קראתי לעוד שכנה, אבל... תשמע, כלום לא עזר... אף אחד מאיתנו לא הצליח לפתוח את הצנצנת הזאת!..."
יום מהנה וקסום לכולם. שכל ורגש

Mורני

New member
בוקר טוב לכולם../images/Emo140.gif

בוקר טוב בוקר מצויין . שיהיה לכולם יום מקסים ושבוע מלא הפתעות טובות .

מריני

New member
בוהריים טובים../images/Emo42.gif

הגעתי
אחרי הבישולים, וביקור קצר עם הקטנטונת אצל הרופא, אני פה... שיהיה לנו המשך יום נפלא

mozal

New member
צהריים טובים לכולם...

יום נפלא ושבוע נהדר שיהיה לכולנו...
מיקי.

למעלה