בוקר טוב לכולם!! ציפי השיר...

בוקר טוב לכולם!! ציפי השיר...

מוקדש לילדה שהלכה לבת הספר היום ================================ אני רואה אותה בדרך לגמנסיה, עם הילקוט ובתלבושת אחידה, בעוד שנה כבר לא תהיה יותר ילדה אני חושב שבשבילי היא אבודה. אני רואה אותה חוזרת מבית-ספר אני יודע בדיוק את השעה היא לא יודעת, היא אף פעם לא תדע אני חושב שבשבילי היא אבודה. האם כבר מישהו פיתה את המלכה של הכיתה? אני רואה אותהעכשיו היא כבר חיילת קבלה חופשה היא משרתת באוגדה עם הכומתה היא עוד נראית לי ילדה אני חושב שבשבילי היא אבודה. האם כבר מישהו ידע את המלכה של האוגדה? אני רואה אותה בדרך לגמנסיה אני חושב שבשבילי היא אבודה מילים: יעקב רוטבליט לחן: מיקי גבריאלוב

ליאת השיר מוקדש לילדה שהלכה

היום לגןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן ============================ [URL='http://'] [/URL]הילדה הכי יפה הגן יש לה עיניים הכי יפות בגן וצמה הכי יפה בגן ופה הכי יפה בגן וכמה שמביטים בה יותר רואים שאין מה לדבר והיא הילדה הכי יפה, יפה בגן כשהיא מחייכת גם אני מחייכת וכשהיא עצובה אני לא מבינה איך אפשר להיות עצובה כשאת הילדה הכי יפה בגן הילדה הכי יפה בגן יש לה עיניים הכי יפות בגן וצמה הכי יפה בגן ופה הכי יפה בגן וכמה שמביטים בה יותר רואים שאין מה לדבר והיא הילדה הכי יפה יפה בגן כשהיא מחייכת גם אני מחייכת וכשהיא עצובה אני לא מבינה איך אפשר להיות עצובה כשאת הילדה הכי יפה בגן וכמה שמביטים בה יותר רואים שאין מה לדבר והיא הילדה הכי יפה, יפה בגן

tsipi35

New member
וואי וואי משהל´ה ../images/Emo45.gif שיחקת אותה

תגיד לי: חגגת בשבוע שעבר יום הולדת? ולא סיפרת??

למעלה