בוקר טוב לכולם, יום שלישי

פולי44

New member
בוקר טוב לכולם, יום שלישי

המתבגרים הלכו לישון אתמול הרבה יותר מדי מאוחר, הרבה אחרי, נראה איך יקומו. שיהיה יום טוב

יעל י

New member
בוקר טוב יום טוב...

החייל נוסע היום לטייל בגן גורו עם החברה.חחחחחחחחח כאילו ילדים קטנים ובמקביל הם מנסים למצוא משהו חביב ללילה,מעדיפים ים המלח. שיהנו ויצליחו.

פולי44

New member
אכזבה

מתבגר ב קיבל מכתב דחיה מתקשוב על פרוייקט מסוים שהוא מאוד רצה. בכלל, אני ממש מקווה שיהיה בסדר איתו בקשר לצבא. בתקשוב אין לו יותר סיכוי בגלל שיש לו פרופיל 72, כרגע הוא במיונים למודיעין, מקווה שזה יצליח לו

פולי

גם אצלנו היו כל כך הרבה עליות ומורדות. אני חכמה על אחרים, אבל באמת אנחנו צריכות להתבגר, הרי למדנו שמה שטוב ומה שרע כל הזמן מתהפכים לנו. האם המיונים במודעין הם לא אלה שחוסמים אותו מדברים אחרים? אני סומכת עליך שתדעי להציג לו המציאות באור ורוד.

פולי44

New member
מתגייסת, מודיעין זה מצוין

ובכלל לא אכפת לנו שיחסם מתפקידים אחרים, הלוואי ויתקבל למודיעין, אבל אני, פולניה שכמותי, כבר חושבת כמה צעדים קדימה, מה יהיה אם הוא לא יתקבל? נראה לי שאני צריכה להרפות ומהר. יש לי פלאשבקים רציניים מאוד מהתקופה של לפני הגיוס של החייל, שניסיתי ובחשתי והתקשרתי והתעניינתי ובסוף הוא סידר לעצמו את הכל לבד....

פולי יש עוד הרבה שלבים בדרך

שיהיה לו בהצלחה, הם עוברים כ"כ הרבה מהמורות בדרך והם מתחשלים , משהו חייב להסתדר, ואת אל תדאגי יש עוד זמן כמו ששויו אומרת.

מגלית

New member
פוליל'ה, אל תתאכזבי

יש עוד כ"כ הרבה תפקידים מעניינים ומרתקים שאני בטוחה שהמתבגר יימצא את עצמו בהם. אני מרשה לך להתאכזב רק 10 דקות....והיות וה-10 דקות עברו מזמן אז עכשיו הגיע זמן החיוך שאומר "נו, שוין, לא זה, יהיה משהו אחר" כי הרי הכל זה לטובה. סימן שהוא לא צריך להיות שם .... יהיה בסדר

בוקר טוב ליום של פעמיים כי טוב ...

נעלמה לי הילדה
לא עונה כבר יומיים (וגם לא הזהירה מראש שלא תהיה תקשורת). לא מודאגת ועם זאת באי שקט. עדיין לא התרגלתי. (בדר"כ כלל כשמקטרים כאן הדברים מסתדרים באורח פלא. אז אולי גם במקרה דנן ?) שיעבור היום בנעימים

שויו

New member
לטלפון מהילדה- קצינה . בוקר טוב

פולי, את טועה בקשר לתקשוב.. הרבה קורסים שם מיועדים לבעלי פרופיל 72... הלוגיסטי התגייס לשם עם פרופיל 64.. אחרי הטירונות , ביום הראשון של הקורס הם נזכרו שלא מתאים להם כי צריך 72 ומעלה.. גם האחיינית סיימה שם קורס ומשרתת בתפקיד תקשובי עם פרופיל כזה ואת יודעת היכן היא... בהצלחה ואל תתחילי לדאוג כבר מעכשיו למה יהיה איתו בצבא.. יש עוד שנה עד אז ומספיק דאגות בדרך. לשם...
אדמוניתה, גם אני לא דיברתי עם שיריו' כמה ימים.. סמס משהו קטן. עסוקים בשטח... נראה לי שאצלך זה אותו הדבר.. רק שלה יש יותר פז"מ ויותר דרגה וכבר כנראה לא מרגישה חובה גדולה לעדכן את אמא
כמה ילדים פה מתרגלים ברגילה.. שיהנו מכל רגע ורגע ואתם איתם ומהם (גם אם בעיקרון "רק התיק בבית" ...)
יום נעים וחמים

פולי44

New member
אדמונית, היא בטח עסוקה

וכשתתפנה תראה שהתקשרת ותחזור אלייך. בינתיים

אדמוניתי אני מעריכה שהכל בסדר

כאלה אנחנו האמהות תמיד זה מלווה באי שקט. שלחי SMS שתוכל תדבר או תסמס, זה עובד,הם מרגישים את זה. גם אצלי הכסוף עמוק בתוך החפיפה ולא ענה לטלפונים , סימסתי ואחרי חצות קיבלתי SMS שהחבר'ה אוהבים את העוגיות.. שיהיה המשך יום טוב.

מגלית

New member
אדמוניתה אל תדאגי

גם אני ממש ממש בטוחה שהיא מאוד עסוקה ובלהט העשיה אין לה זמן להרים טלפון. שילחי sms ותבקשי שרק תסמס לך שהכל בסדר.... דווחי לנו מה קורה....
ענק

בנות , כוחם המאגי של החיבוקים , הדאגה

והאיכפתיות שלכן עולה על כל SMS ו-200 שיחות שלא נענות... אחרת לא ניתן להסביר שחזרה אלי "רק" אחרי שההודעה כאן עלתה
הכל בסדר. עסוקה מאד...

למעלה