בוקר טוב לכולם, יום ראשון

סמדר בנ

New member
צהרים טובים

כפולי - ל עוד את לא נביאה, אין לך מה לדאוג מחלומות רעים, למעט המצב רוח שהם גורמים. אומרים שבחלומות יוצאים כל הדברים שאנחנו מדחיקים במשך היום (למשל אם את חולמת הרבה על שוקולד
). מזל טוב על תוצאות התחרות והציון המצויין. שיהיה לכם בהצלחה גם בשלב הבא. אתם נוסעים ל"זמר סובב כנרת"? חשבתי הבוקר על החיילים והסטודנטים והבלאגן עם הרכבות. גם ככה התחבורה ביום א' קשה דיה. החלמה מהירה לכל החולים/סובלים. שבוע טוב לכולם. אני מנסה להתרגל לתאריך עם 2011.....

פולי44

New member
הי סמדר

לא נוסעים לזמר סובב כנרת, רצינו להופיע בלי לישון ולא התייחסו יפה, אז החלטנו לוותר.

עפרה ד

New member
../images/Emo29.gif כבר ערב

שנה טובה שתהיה
החלמה מהירה לילדים של צהוב, מגלית ואםפי
אצלי, מתחילים השבוע החדש והשנה החדשה קצת (מאוד) קשה. אני מרגישה שעוד גרע מתפוצצת מעומס הדברים. מחר שוב תסע הנסיכה שלי במקום המפקדת שלה, להביא חיילים להגנ"ש. מחר גם טקס קבלת הדרגה שלה, ואחריו הייתה צריכה להיות בסיכום תרגיל שהייתה אחראית עליו. הוחלט שתצא אחרי הטקס, ותפסיד את סיכום התרגיל, כששאלתי איך אפשר שלא תהייה בסיכום של תרגיל שהייתה אחראית עליו, ענתה שלמפקדת שלה לא באמת איכפת. טקס קבלת הדרגה, בשעות הצהריים המאוחרות, כלומר הנסיעה - שוב תגלוש לחשכה ולשעות הקטנות של הלילה. בשבוע שעבר, מיד אחרי הנסיעה נשלחה לאן שהוא על חשבון השתלמות אנשי קבע, בעצם הפסידה את קבלת המידע על הזכויות שלה, כאירוע בודד - זניח. במכלול שמצטייר - מגמה של חוסר אכפתיות. לא דברנית גדולה הנסיכה שלי, כבר מזמן אמרה שלא אוהבת איך שמתנהלים הדברים בבסיס שלה, אבל לא הצלחנו לקבל ממש תמונה מפורטת. היום פגש האיש בת של חבר ששרתה שם, נותר המום לנוכח התיאורים - סיפרה שקורים שם דברים שלא ייאמנו, ברמת הזלזול באנשים, במידת השחיתויות, ביחס הקשה מאוד של הבכירים לזוטרים. כששאל את הנסיכה - אמרה שאכן... אני יודעת שהיא משקיעה מאמץ רב בלראות את החיובי, בלהגן על החיילות שלה, בלשמור על האופטימיות. היום כבר נשמעה לי שעוד מעט ולא תוכל יותר... מקווה בשבילה כך כך שתצליח למשוך עד סוף התקופה שלה שם, אבל התמונה הזו שהולכת ומתחדדת בתקופה האחרונה ממש רובצת לי על הנשמה
זהו, סליחה על הכתיבה הלא אופטימית הזו בפתחה של שנה חדשה

עפרה ד

New member
ובמחשבה שנייה... אולי עדיף שלא יהיה כאן כל

המידע הזה? אני אשמח ל"דעה מקצועית" וגם למחיקה ע"י המנהלות אם עדיף בעיניכן...

עפרה יקירתי

אין במה שכתבת גילוי כל שהוא על מיקומה של הנסיכה שלך או על מה היא עושה וכו'... המידע שאת נותנת הוא חשוב ביותר וגם מדאיג ומקומם. זוכרת את מה שכתבת בשבוע שעבר וזה מצטרף לדברים הזויים שקורים שם איפה שהנסיכה שלך נמצאת. אולי יש מקום שהורים יאמרו את דברם ואם לא למפקדים אז לכוון למטרה יותר גבוהה. לא ייתכן שכולם יודעים ושותקים, מישהו צריך להגיד וכמה שיותר מהר יותר טוב. מקווה שהנסיכה תעבור את התלאות בשלום וברכות על הדרגה החדשה

פולי44

New member
הי עפרה

המון חוסר אונים אני שומעת בדברייך, וזה ממש מרגיז שכך מתנהלים הדברים. וטוב שהבאת אותם פה, צריך לדבר על הדברים האלו ואולי כך אפשר יהיה גם לתת עצות מועילות. לי אין אחת כזאת כרגע, אבל לא נגרם שום נזק במה שאמרת, להפך, הורדת מהלב, ובשביל זה אנחנו פה...

עפרה , ברכות לרגל קבלת הדרגה

מאד מרגש. מקווה שתהיו שם איתה , תענדו לה את הדרגות ותתמוגגו
התמונה שאת מתארת אכן קשה. קשה במיוחד, כי נדמה שכשקצין זוטר חותם קבע הוא עושה זאת כשליחות וכסוג של תרומה.השכר הוא בוודאי לא הפיתוי ( כי הרי אם נחשב המשכורת ע"פ שעות העבודה זה הרבה מתחת למינימום ) וכשכך נתפס הרעיון , מאד קשה כשבסביבה נמצאים זלזול , שחיתות ופגיעה בטוהר המידות. ולפעמים כל הדברים האלה מצליחים לרפות ידיים... לא יודעת לייעץ לך אם לפעול או איך לפעול , אולי לקראת סיום התפקיד הקצינה שלך תוכל לבקש ראיון אצל הבכירים (מעל הבכירים שבסיס עצמו) ולשטוח בפניהם את תמונת המצב. אחד הדברים הטובים בצבא זה שכל פרק זמן מתחלפים מפקדים, ואולי סוף סוף יגיע לבסיס ההוא מפקד שיטאטא את כל המצחינים והמרקיבים החוצה (אשרי האופטימיות). מאחלת לקצינה להחזיק מעמד , נדמה שלא נשאר לה לשרת שם עוד הרבה... חיבוקים.

עפרה ד

New member
תודה פנה פולי ואדמונית

על לעשות משהו אני בכלל לא חושבת, ברור לגמרי שהיא לא תאפשר לנו. לא חושבת שהצליחו לרפות את ידיה, אבל כן יש התעוררות מסויימת מחלום אידיאולוגי, לטוב ולרע. ולטקס - אף אחד לא הזמין אותנו, להיפך - הוגדר בבירור "בלי הורים" אז, נתמוגג מרחוק
יש לה עוד קצת חודשים להיות שם, לא זמן מאוד ארוך, אבל בהחלט משהו שדורש אורך נשימה. שוב תודה, מזל גדול שאתן כאן

המומה וכואבת את המצב

ומאוד מקווה שתחזיקו מעמד. אני חושבת שאולי יש מקום שנהיה יותר אקטיביים ונמצא לנו דרך להשפיע. חושבת מה היה קורא אילו המתבגרת הדעתנית שלי היתה מגיעה למקום הזה... כואבת את הקושי שלך. מחזיקה אצבעות

אםפי7

New member
עופרה הרגע קראתי ואני כואבת כי כמו שאמרת

זה להתעורר מחלום, נשמע שהנסיכה שלך בחורה חזקה, ושואלת את עצמי בדיוק כמו מתגייסת, מה תפקידינו כהורים כשאנחנו שומעים סיפורים על שחיתות, בלגן התייחסות קשה לפקודים ועוד.........אייך מתערבים ואייך משפיעים? אישית כל פעם שאני שומעת על אי סדרים ובלגנים בצבא אני חצויה כי מצד אחד הצבא בנוי על אנשים בשר ודם, ומצד שני כאילו אני מצפה שכל מי שמגיע לפיקוד יהיה בעל יכולת להיות דוגמה אישית והכי חשוב יהיה אנושי ואיכפתי, ויותר מדאיג האם מישהו אנושי ואיכפתי עלול להתייאש ולהפוך למפקד לא איכפתי ..........

עפרה ד

New member
תודה מתגייסת ואםפי, האמת היא שאני לא מרגישה

מסוגלת לעשות משהו, גם אני, כנראה מתעוררת מחלום. העצוב הוא שאנלנו מכירים באופן אישי איש מילואים בדרגה די בכירה משם. אתמול בערב שאלתי את האיש, איך יכול להיות שהאדם הזה לא יודע, והוא אמר שלדעתו הוא דווקא כן יודע... עצוב

סמדר בנ

New member
הי עפרה

קראתי רק עכשיו. מצער לשמוע מה קורה בבסיס של הנסיכה. איזו התנהלות מרגיזה ולא ראויה. כמו בכל מקום, האנשים הם הגורמים לעניינים להתנהל בצורה זו או אחרת. חבל שהנסיכה נתקלה בצד הזה של המערכת. כמה זמן נותר לה לשרת?

כמעט לילה טוב

(אני, בכל אופן , תכף פורשת)... והנה מסתיים לו היום הכי משביז בשבוע והחל ממחר , אם הראות תהיה טובה , כבר אפשר יהיה לראות סופ"ש מתקרב לכיווננו... הנה משהו שיכול לעזור

למעלה