בוקר טוב לאבי והנוכחים!!!

ERA victory

New member
בוקר טוב לאבי והנוכחים!!!

רק הבוקר דיברנו על הגורם היעיל ןלצערי בדרכי הבוקר ראיתי לקוח שהראתי לו קוטג וניתק מגע ממני מתגורר בקוטג לאחר שקנה אותו.אחרי שיחה דחופה עם המוכר נראה לי שעו"ד יאלץ לטפל בפרש זו לאחר ששניהם חתומים לי כדת וכדין. הקונה היה איתי בדירה . והדירה נקנתה במחיר אותו אני נקבתי . אז מה אתם אומרים על היהודים הטובים!!!!! אחרי זה שואלים למה נחרב בית המקדש.

nirdagan

New member
אז בית המקדש נחרב כי...

דוד המלך לא שילם למתווך בעסקה עם ארוונה היבוסי?

ERA victory

New member
לא אבל זה לא אומר לך משהוא

על האופי שלנו? על היחס אחד לשני? על יושר???????????? על כבוד הדדי? על היכולת להתפרנס ביושר ובכבוד?

רמאים וגנבים יש בכל מקום ...

צא והלחם - תבע מהם את דמי התיווך + ריבית + הצמדה ($ או מדד הגבוה) + הוצאות +++++

ERA victory

New member
והכי מצחיק /כואב זה שהעו"ד

שעשה את העסקה בין הקונה והמוכר למד איתי 12 שנה והוא יודע שהייתי מעורב בעסקה כי הלקוח הודה שהיה בדירה איתי וחתם לי וכרגיל התרוצים שלא הייתי הגורם היעיל לעסקה.............. והדבר הכי חמור זה שהעו"ד שמיצג אותי בשיחה עם העו"ד שלהם אמר לו שתוגש תביעה אזי העו"ד שלהם אמר: אבל אני גביתי דמי תיווך על עבודתי?????? נשמע נחמד לא ? עו"ד שהפך למתווך ללא רשיון.ובסוף הוא אמר טוב אז שיקחו 1000$ מכל צד ונסגור ענין . חבל להם על הזמן.יש לי תכנית חסכון שתפתח עוד שנה!!!!! הכל היה חוקי וכשר למהדרין.

למעלה