בוקר טוב ישראל

בוקר טוב ישראל../images/Emo42.gif

איזה שבוע קשה רווי דם ודמעות היה לנו. 11 חיילים נהרגו לנו וחבריהם מחפשים אחר פיסות עור, בשר ועצמות בחולות ציר פילדלפי. כמה אירוני השם הזה, פילדלפי. כמעט להאמין שהחבר'ה נסעו לכייף בפילדלפיה. הומור מר ושחור. ליבי על המשפחות ואני כל כך מקווה שמחר, ההפגנה בכיכר מלכי ישראל תריע בהמוני אלפים ליציאה מעזה. יש לי כמה חברות שלא ישנות בלילות כבר חודשים בגלל שהבנים שם. אני מקבלת דפיקות לב בכל פעם עד שמודיעים על השמות בחדשות ואחרי זה בוכה על ההרוגים שהם אנונימיים לגביי אבל הופכים מהר מאוד לשמות ופנים שצרובים לי בזיכרון. מקווה שיהיה לכולם סופשבוע רגוע ושקט. מקווה שהשבוע הבא לא יביא עלינו אסונות כאלה. אמן. בוקר טוב לכולם, שחר

azaria

New member
בוקר סקסי

רק סלי הספונג'ה. למה מה קרה! יום שני הוא יום הנקיונות, לא היום. אה, ולפני ה "קס" משלימים שעות שינה. חזרתי מפיזור הילדים בבית הספר ובגן, קפיצת ראש חזרה למיטה ושהסידורים יחקו קצת.

החתולית

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

רק מה... אין שמש בחוץ, אבל חחחחחחםםםםם נורא... אני כבר הספקתי לנסוע לפגישה ולחזור הביתה, ואני מזהירה את כולכם מפני החום - נא לשתות הרבה שלא תתייבשו לי :) לפני היציאה לקניות לכבוד סוף השבוע, אני מאחלת לכולנו יום קליל, סוף שבוע נעים, רק חדשות טובות ו... שיעבור הכל ממול. בחיי שבזמן האחרון אני שואלת מאנשי גל"צ המון ביטויים... עזריה הלך לישון, אוהי בטח עדיין לא התעורר - אז רק הנשים כאן ?

P i N k G i R l

New member
שבת שלום. ../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

בתקווה שאחריו נפתח שבוע רגוע ושקט יותר.

מנצלת את השרשור הזה כדי להגיד ש...

בשבוע הקרוב לא אהיה כאן כמעט בכלל. יש לי עומס אדיר בעבודה וחוץ מזה, ביום שני לאור יש בת-מצווה וההכנות בעיצומן. משום כך, זמן המחשב שלא לצורך עבודה, מאוד יקר לי. שמרו לי על הבית עד שאחזור וביום ג' אציץ לספר לכם איך הייתה בת-המצווה ואחלוק חוויות. להת' בינתיים, שחר

azaria

New member
מה פתאום את מנצל"שת ככה?

מגיע לאור שלך שירשור בת-מצווה לעצמה. עם כל המזלטובים והעוגות וההפתעות והברכות והקולולואים שרק אפשר. ומזלטוב גם לך גברת! לילדה שלך יש בת מצווה!!!

יערית

New member
שבת של שקט וכאב../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

שבת של כאב ,הרבה כאב על ילדים פרחים של החיים שניקטפו מהחיים . שבת של הורים כואבים ומבכים את הכאב והחור שנפער בחייהם, את האובדן שהוא לא מתקבל על הדעת,הגעגוע שמכרסם ואוכל את החי והופך אותו למהלך כמת. כואבת מאוד את 11 המשפחות שהצטרפו למשפחת השכול בארצינו, כואבת את 9 המשפחות של האנשים שנהרגו היום בתאונות דרכים כולם כאן אצלינו בעיר. שבת כבדה..ובקשה ...תישמרו לכם באשר אתם
שבת רגועה לכולנו

ועוד שני נפגעים בציר פילדלפי

הסיוט שלא נגמר. יורים בחיילים שמחפשים חתיכות עור ועצמות של חבריהם שנהרגו. איזו מציאות מחרידה. שבת שקטה ועצובה.

אורלי1234

New member
שבת שלום לכולם...

הדלקת נרות = הבטחתי לעצמי ולמשפחתו של בן זוגי (אחותו היא אשה דתיה מבני-ברק שמאוד עזרה לי וחיזקה אותי בימים הקשים האחרונים שעברו עלי)שמהיום אתחיל להדליק נרות שבת (עם כל הטקס הכלול בכך), כאות תודה לבורא עולם על ש"שלח" לי את "המלאך" הקטן הזה הגדל בבטני ועל ההתפתחויות הכל כך חיוביות של השבוע האחרון (במה שנוגע להריון הזה...) אז... לצערי, אייקונים, ההודעה לא נשלחת, אז נשאר לי רק לפרוש מפה לבנה על השולחן, לשים פרחים, להדליק נרות ולשיר זמירות לכבוד השבת שבפתח... ומחר... מחר אם לא יהיה חם מדי אנחנו נוסעים לבלות קצת עם ילדיו של בן זוגי (ככה בשביל הכיף, לפני הלידה הצפויה בשבוע הבא) ולבקר את אמו המקסימה... שתהיה שבת נהדרת לכולם... אורלי

למעלה