בוקר טוב יקירותיי

מירבי*

New member
בוקר טוב יקירותיי../images/Emo42.gif

רוצה לאחל לכולנו יום נהדר, קריר ומלא בבשורות טובות.. היגענו לסוף החודש החמישי ולפי חוקי משרד הבריאות אנחנו צריכים לצלצל לעובדת הסוציאלית בשירות למען הילד ולעדכן אותה. אתן יודעות שילד שנולד כתוצאה מהליך של פונדקאות, נרשם בתעודת הזהות של הוריו כמאומץ, אפילו שהביצית והזרע שייכים להורים, וגם כשמדובר בתרומת ביצית, לפי חוקי הדת היהודית, היולדת היא האם, לפיכך על הילד לעבור תהליך אימוץ ע"י ההורים. יום נעים, אל תשכחו לשתות המון היום...

וואוו מירבי, איך שהזמן טס

איזה יופי שהגעתם לשלב הזה ! עבר לי די מהר
מצידי שירשמו את הילד כחייזר
העיקר שיהיה מה לרשום...

מירבי*

New member
לי יש תחושה שהזמן ממש לא עובר

נראה לי כאילו שנים אנחנו בהריון...

א י נ ס

New member
עובר ועוד איך עובר.

איך לא עובר לך הזמן מתוקה, והרי את כל כך עסוקה? חוץ מזה עשית ופעלת והחלטת כל כך הרבה בזמן האחרון, ניצלת את הזמן עד תום. את עוד תתגעגעי לתקופה המרתקת הזאת... מירבי, מה אמרת על תרומת ביצית? אין בעיה עם רישום פה. האם הנושאת היא האם הביולוגית. זה נכון? שלחתי לך מסר

מירבי*

New member
אינס, עד כמה שאני יודעת גם במקרה

של תרומת ביצית הילד עובר תהליך אימוץ כמו במקרה שהביצית שייכת לאם המיועדת.

בנדה1

New member
למיטב ידיעתי

האם היולדת קובעת ע"פ הדת היהודית את דת הילוד, ולא משנה אם זו תרומת ביצית, וכן בכל מקרה מאמצים את הילד. ואיך אמרה ענת, מצידי שיהיה רשום חיזר - זה טוב! כל טוב, ומירב גם לי הזמן עמד מלכת אז אני יכולה להבין. נשיקות וחיבוקים. (מירב שלחתי לך מסר)

א י נ ס

New member
נכון לרגע זה

בתרומת ביצית ללא פונדקאות, אין צורך באימוץ, כי הרי האם הנושאת לפי ההלכה היא האם הביולוגית. פשוט נולד לה ילד שנושא גנים של אשה אחרת.

מירבוש...../images/Emo140.gif

קודם כל בשעה טובה להגעתכן לחודש החמישי, מאחלת לכן המשך הריון קל ונעים, והכי חשוב הלידה הכי קלה שיכולה להיות!!!!!! יום נפלא

סלי1234

New member
הי דרדי מתוקה

מקוה שחזרת לעצמך, תודה על העידוד תיקון אנחנו כבר בחודש השישי, בקרוב אצלך, יהיה בסדר, להתראות סלי.

למעלה