בוקר טוב יום נאה ונקווה לטוב.

מצטער שזה כואב ולא משנה אימתי.

אני פוחד ששוב יאשימו אותי, כי אני משתמש בפורום למסרים אישיים. מה לעשות המסרים האישיים לא עוברים!!!!! ציינתי ואחזור ואציין: א. נכון לרגע זה, רן כהן, לא אמר ולא כתב מלה בנושא החוק. יום העיון יפתח רק מחר בצהריים. השאלות זורמות מאתמול. ב. מי ששיבחו את רן כהן בקשר לחוק, (יותר מאחד) יתכן והם מדברם מסיבות פוליטיות. לא האשמתי אותך, דווקא.. ג. הדגשתי, אין לי כל מושג שהוא בחוק (למרות השכלתי) ואין בכוונתי ללמוד את פרטי החוק אם קיים או אינו קיים ומה קבע הבג"צ. . ובוודאי לא להכנס לדיון בחוק. לא תפקידי ולצערי גם לא אוכל לתרום דבר. לכן אני מקיים את המפגש. הצעת ידיד, בכנות ידיד, זוכר בוודאי את האימרה: "יופיטר אתה כועס...." ואם כבר, למה עלי?

הראשון שטוען כך.....רן כהן

תחת כל עץ רענן ובכל הזדמנות. ושוב, הוא מתרברב בכל מקום בכך שיזם את החוק ושהחוק עזר לאנשים רבים לקנות את הבתים מעמידר, וזה כמובן שקר מוחלט, כיוון שהוא אמנם ייזם את הצעת החוק, אבל החוק לא התממש, ונשאר בגדר הצעה, כאשר החלופה העלובה היתה מבצע של עמידר "קנה ביתך" שתנאיו היו כאלו שרוב האנשים כמוני לא יכלו לעמוד במבצע הזה. זה לא מפריע לרן כהן להמשיך ולטעון שיש חוק. אני לא דואג לו, כפוליטיקאי משופשף, הוא כבר ידע איך לתת מענה גם כשיוצגו בפניו עובדות, כשלאמת אין שום קשר לענין.

ניסית בעבר להתעמת אתו?

גם אני איני דואג לו או לכל פוליטקאי אחר. היה מעניין לקרא, איך יתחמק, אם תציג עובדות.

למעלה