בוקר טוב יום טוב ושבוע טוב..שאלה

אורניהו

New member
בוקר טוב יום טוב ושבוע טוב..שאלה

כל כמה זמן מתחלף השדרוג העכשווי באתר גוגל ארט? שדה התעופה ביירות

ה דרומי

New member
אורניהו אתם בסדר בעקבות ה../images/Emo59.gif

אצלכם. חיזקו ואימצו מאיתנו עוטף גדר\עזה\

katam

New member
אורניהו מה איתכם ?

אתם בסדר ? נכנסתי במיוחד לראות מה איתך ?

אורניהו

New member
אז ככה אבל זה לא כל כך קשור לטיולים

אז הנה כבר נקרגעו קצת כאן..הרחוב והשדרה שוממים רק איזה מטוס בשמיים. צילומי מוסך הרכבות כעת ואני מגלה אותי בדף הראשי בווינט עם כמה מחוויות השעה האחרונה. אין כל ספק שהיה מפחיד ואולי עוד יהיה..נקווה שלא. ווינט

לאורניהו

יהודה,בכל דבר רע אפשר למצוא משהו טוב.בטח הדייגים רצים לחפש עכשיו את הדגים שצפים בים בגלל נפילת הרקטות... העיקר שתחזיקו מעמד ותהיו אופטימיים.

אורניהו

New member
כבר חשבו על כאן הקרייתים..

ואשתי..אשתי כבר מהבוקר מזהירה אותי מרחוק[היא בעבודתה]'אל תתרוצץ לי לכביש הצפון לצלם' היא הרי מכירה את הפרטיזן שלה. אספר לכם שבסקרנותי הרבה הגעתי לא אחת במלחמות האחרונות המרוחקות מהגזרה שלי אל הגולן לקו האש לטייל ולראות מקרוב. קונייטרה ב 67 בעת כיבוש העיר הגענו עם הצוללת לתידלוק אז נתנו לנו 24 שעות חופש ונסעתי לאחי בתותחנים שם לעיר הסורית ההיא.. ובפעם השנייה של יום הכיפורים הגעתי אל המקום ההוא באותו וואדי יפהפה בפאתי 'מזרעת בית ג'אן'. ויתר כל אתרי המלחמות תמיד הייתי סקרן לראות את המקומות. והנה המלחמה הזאת הביאו אותה היישר אל ביתי כאן בשכונה הוותיקה של הקריות..רחוב השיירה..אותו רחוב בו התארגנה שיירת הצבא דאז לצאת לפעולה ההיא לשיחרור הגליל המערבי בשנים ההן. אומרים כעת..שהרקטה הראשונה לכביש סטלה היתה לכיוון המטרה ואחר כך[מי שתותחן מכיר הרי ש..]הסיטו את הכיוון שמאלה בכמה חלקי מעלות והנה הקריות והמפרץ על הכוונת. אקווה שאולי זה באמת יהיה סופן של הפגזות הטילים האלה 'אל פג'ר' ונחזור לשוטט לנו בפג'ר המוכר ההוא משיפולי הגולן תהיו בקשר..נחמד,אני בקו האש. ואני תמיד פחדתי מאיזה בעל עויין!סתם סתם.. חוף הים אתמול לקראת ערב..וחיפה ממול

אורניהו

New member
כן..ורק חבל שהטילים הבריחו את

הפצצות האמיתיות מהסככה[מימין] הלוואי שיחזרו הבקרים הנהדרים האלה שנצא אל העמק אל הגליל אל הכרמל ואל כביש הצפון.

למעלה