בוקר טוב , חודש טוב ,יום האם היום

בוקר טוב , חודש טוב ,יום האם היום

בוקר נפלא , רחוץ, תחילתו של יום חדש שאיש עוד לא נגע בו.........
תחילתו של חודש חדש , ראש חודש אדר , עוד 10 ימים פורים , שעון הקיץ ופסח קרובים מתמיד..... והיום חוגגים במוסדות החינוך את יום המשפחה........למה למשפחה ? זהו......בעידן המודרני של שויון הזכויות , מיישרים קו גם ביום המיוחד הזה שהוקדש בשעתו רק לנו האמהות. עד היום אני שומרת את הפתקים הקטנים שכתבו לי ילדיי ליום האם , זוכרת את כדורי השוקלד שהכינו עבורי לא חשוב שהייתי צריכה לנקות את המטבח יומיים אחרי זה,ואת זר הפרחים הקטנטן שקנו מכספי החסכון שלהם היתה התייחסות ספציצית רק לנו האמהות, יום אחד בשנה של הערכה ותודה עבור כל כך הרבה שעות של צירים לידה ישיבה בקופת חולים הכנת שעורים אפיית עוגות שוקלד נצחיות כביסה בשול אסיפות הורים ספור טיול מקלחות חביתות לשמוע 30 אלף פעם "אמא תגידי לו" להתגייס אתו לכאוב איתו כשההיא לא באה או מתקשרת לא לישון בלילות עד שהאוטו מגיע לחניה שקחתי משו? - אייקון של געגוע- עם כל הכבוד ,ויש כבוד ,תסכימו איתי שיש עדיין הבדל בינינו לבין האבות המקבלים היום חופשת לידה ולוקחים את היורש במנשא צמוד לחזה ......... תחזירו לי את יום האם עוד ועדת חקירה מסיימת היום את תפקידה.........ומוסיפה שמן למדורת "השלטון המושחת" .....הציבור אדיש קומץ אנשים בדמותו של סנשו פנשה משמיע עדיין קולו בטוקבקים ומנקז זעם העולה לחלל השמיים ונתקע שם עד ועדת החקירה הבאה שתקום מן הסתם בקרוב. בואו ספרו איפוא הייתם ומה עשיתם בסופהשבוע? המשך יום נעים ורגוע -חיבוק-

מצטרפת לתפילה, יוחזר יום האם

מתגעגעת לשמוע את השיר אמא יקרה לי... יום המשפחה עלק...כולם תופסים טרמפ, מזל שאני לא צריכה להכין ארוחה מיוחדת לחגיגה.
שבוע נפלאאא לכולם

למעלה