בוקר טוב ושבוע טוב לכל המורכבים|שמש

בוקר טוב ושבוע טוב לכל המורכבים|שמש

דפדפתי אחורה כשני עמודים ולהפתעתי ראיתי שלא מעט מורכבים חיפשו כאן בית ומשום מה נעלמו מהאופק. אני קוראת לכם לשוב ולעזור לבנות כאן בית חם ולתת מעצותיכם ומתבונותיכם ומנסיונכם. בלונדה ,העין ה-3 ,ארלה 4,נעמיק,אוהבת,מתאמצת,יעלי 4,קרן אור,פסימיות זמנית,רות 2,נועה של הים,יהודה 59,יוגינס,הילד בן ה-30,ים של אהבה,ליז 38,מיכל ותהילה,דנה,old friend, רוממה......ועוד ועוד מצטערת אם פספסתי מישהו ,הלכתי אחורה רק שני עמודים. ולכל השאר כולי תקווה שהשבוע יהיה הרבה יותר פורה ,בין צביעה לסידור הארונות ,תמצאו זמן גם לנו.

rolan

New member
יונת שלום...

יונה לבנה נחמדת אומרים שהיונה מביאה את השלום נראה לי שאת לוקחת על עצמך את תפקיד משכינת השלום והשלווה...

תודה,אל תסחפי...

רולן המקום הזה חשוב והלואי ויתפתח יותר . עם בעלי היה שומע שאת חושבת אותי למשכינת שלום הוא היה מתעלף......... הוא בטוח שאני מחפשת מריבות ........ הכל בעיני המתבונן..... נראה לי שיותר מתאים לי להיות יונת דאר .....

רות 2

New member
מה את צועקת??!!

שמעתי שמעתי אני כאן אני קוראת תמונת הפזל שלי איבדה כמה חלקים חשובים ואני עדיין מנסה להבין, לעקל , לקלוט את התמונה הכללית שלי אז אל תצעקי את עושה לי חור באוזון של האוזן....

*יערית

New member
צודקת.....

החור באוזון גדל בצורה דראסטית מאז צעקתה האחרונה של יונה שלנו

rolan

New member
אין ספק...

שהכל בעיני המתבונן...! ואכן בעיני כמתבוננת, כך הצטיירת לפחות בהודעותייך האחרונות ודרך אגב... גם יונת דואר יש לה תפקיד חשוב - ממלאה שליחות חשובה בהעברת מידע!!! אההה!!! חשבת על זה?... את רואה, בכל דבר יש משהו חיובי גם במה שנראה שלילי לחלוטין וכמו שנאמר: הכל בעיני המתבונן

blonda3

New member
../images/Emo24.gifחזרתי להציץ../images/Emo8.gif

וכרגיל-לא עומדת בקצב..... לא נורא, בינתים רואה שהפורום התרחב, ויש מצטרפים חדשים.
אז תהנו לכם בינתיים אני אנסה להשלים חומר כמעט בטוחה שלא אספיק הכל ואני-אשאר שקטה עד שארגיש צורך לשתף. תודה. וחג פסח שמח.

למעלה