בוקר טוב ושבוע טוב לכולם,

amnon_p

New member
בוקר טוב ושבוע טוב לכולם,

אני היום כמעט שבוע לאחר הניפוח השלישי ועדיין כמעט ואיני מרגיש מעצור. נראה לי שלא יהיה מנוס משיחה עם פרופ´ חרוזי על המצב ומה ניתן לעשות. חוץ מזה, שיהיה לכולנו שבוע טוב. אמנון

רוייקו

New member
אמנון, דקה לפני שאני זז לעבודה..

כדאי שתבדוק את המערכת (פורטוגרפיה, בריום וכדו´) לראות מה לא בסדר. אולי הטבעת גבוה מדי, על הוושט, הכוונה ?! יום טוב

amnon_p

New member
הי רוייקו,

כן, זה בדיוק מה שאני מתכנן לעשות. אני מנסה כבר זמן מה לשוחח עם חרוזי ולא כל כך מצליח. לאחר שאתייעץ עמו אני מניח שזו תהיה דרך הפעולה. אמנון

gal33

New member
הי אמנון, ממש אין הבדל בין לפני

הניפוח לאחריו?? גל.

amnon_p

New member
בוקר טוב גל,

ההבדל ממש לא משמעותי ואני מתחיל להגיע למסקנה שהטבעת לא ממוקמת במקום טוב. בכל מקרה, אני אתחיל בסבב בירורים. מקווה להגיע למסקנות מהירות. אמנון

karen9

New member
אמנון

כרגע אני כבר ללא טבעת, אבל הייתה לי עד לפני שנתיים. בכל מקרה אם אתה לא מרגיש את הניפוח, תבקש לבצע הדמיה עם בליעה בכדי לבדוק שאין דליפה מהטבעת עצמה, לי הייתה דליפה ולקח כמה חודשים עד אשר התעקשתי ועלו על כך. אבל יכול להיות שזה גם כלום, ואין צורך להילחץ. אך אף פעם לא מזיק להתעקש לקבל תשובות. בהצלחה ותעדכן כאן - קרן

amnon_p

New member
בוקר טוב קרן,

במהלך הניפוח האחרון, הרופא שאב את תכולת הפורט ווידא שכמות הנוזל תואמת לזו שהוזרקה בניפוח הקודם, כך שדליפה מהטבעת לא קיימת. האופציה של מיקום גבוה מדי של הטבעת נראית לי הגיונית יותר ואני מתכוון לבדוק את העניין בהדמייה. אין כאן כל לחץ, אלא חוסר שביעות רצון מתוצאות הניתוח (ביחוד שיש לי אפשרות להשוות עם ניתוח קודם, SRVG, שבוצע לפני שנים רבות). בכל מקרה תודה רבה על העצות המצויינות. אמנון

למעלה