בוקר טוב וסוף שבוע נעים
לכולכם

zahavashanny

New member
בוקר טוב וסוף שבוע נעים ../images/Emo140.gifלכולכם

זה אתה הגעתי לביתי פה בארץ עיפה אך מרוצה אשמח בשבוע הבא לפגוש אתכם ממני פה בתל-אביב

Rוני

New member
תארגני מפגש ../images/Emo13.gif ../images/Emo124.gif מפגש

זהבל'ה בלי שלשת הדובים פה לשבועיים מי רוצה מפגש לרגע? ישר למסרים שלי

נחל

New member
וכמובן ברוכה השבה זהבה, ונשמח להפגש

איתך פנים אל פנים.

Rוני

New member
אני בעד הפארק הלאומי ברמת גן ../images/Emo13.gif

ואפשר ביום ששי הבא ה-4.6.04 אז מה אתם אומרים? זה יהיה מפגש ספונטני

זואי11

New member
../images/Emo45.gifאז גם אני אשמח למפגש

לצערי פספסתי את שני המפגשים הקודמים. מפגש ספונטני מתוכנן בפארק הלאומי בשבוע הבא. אחלה רעיון.

נצר1

New member
אני שם!!

וגם הזרעים, ושתילי תות קטנים (זהבה - רוצה שתיל תות עץ לניירובי?!?) ועוד ועוד... תודיעו כשזה סופי

zahavashanny

New member
כרגע ניראה לי בסדר אני אהיה יותר |4

חכמה בתחילת השבוע, בהתאם לעבודות הדחופות שיש לי השבוע לסדר בארץ בכל מיקרה זה בהחלט ניראה לי כרגע. כמובן אשמח לקבל זרעים כל שהם למרות שלא הבאתי איתי לחדש לכם דברים שקשה להשיג בארץ מבטיחה בפעם הבאה. בנתיים שבת שלום לכולכם ממני פה בארץ

Rוני

New member
זרעים ויחורים - ספונטני

כך גם האוכל על המועד המדוייק והמקום המדוייק קרוב יותר לארוע אני צריכה צמחים לצל מלא אשמח ליחורים יש לי שני סוגי צוריות. מישהו מעוניין?

אפשר לענות?

צורית היא צמח ממשפחת הטבוריתיים- Crassulacea. השם המדעי של הסוג הוא Sedum, והשם האנגלי הוא Stonecrop. הצוריות הן סוקולנטיות עלים (עלים בשרניים), העלה בדרך כלל דמוי מרצע, גלילי. צוריות רב שנתיות בדרך כלל קל מאד לרבות ולגדל. המין הפופולארי ביותר הוא צורית מורגן (Sedum morganianum).

yatsekkk

New member
בוקר טוב שפם אשמח לקבל השאלה איזה

תנאי גידול הם צריכים?

רובם אוהבים:

קרקע לחה (עמידים ליובש, אבל אז הם לא גדלים מהר) הרבה שמש ריבוי- בד"כ יחורים, כולל יחורי עלים בקיץ. יוצאים מהכלל: מיני צורית חד שנתיים (גדלים בחורף, ריבוי מזרעים), צורית יוונית (ריבוי בחורף, אינה אוהבת חום).

למעלה