בוקר טוב. וזה ממש אינטואיטיבי

shonshon5

New member
בוקר טוב. וזה ממש אינטואיטיבי ../images/Emo42.gif

כי עדיין אין לי שום מידע בעניין הרגיש הזה. מצד אחד, הבנאדם עסוק בענייני העולם הזה, ומאידך יש מיליאדי עולמות שווים יותר, אולי. ואין זמן, ואין כלים לנסות אותם. מה שמביא אותי להרהור עגמומי משהו על תכלית קיומנו. נו, טוב - מה אני מכליל? הבה נצטמצם בתכלית הקיום שלי, אישית. לא. גם זה ממש מוגזם ומופרז. הייתי אולי הולך על כיווץ נוסף של מסגרת ההרהור - ומסייג אותו רק לשעות הבוקר של היום הנוכחי. טוב, ילדים, אז הנה התוצר הסופי: מהי תכלית קיומי, שלי עצמי, היום בשעות הבוקר? רעיונות טובים יתקבלו וייושמו, אולי, אי פעם. שלום כתה א´! אבי

קפה, קרואסון, מבט חטוף בפורומים של

הבוקר ומתן זוית משעשעת לדיונים הכבדים שהתרחשו פה בהיעדרך

שאלה משונה ../images/Emo2.gif

הרי ברור לכל בר דעת שתכלית קיומך בשעת בוקר מוקדמת זו (אחרי לקרוא שעון :)), וכן בכל שעה משעות היום, הלילה והדמדומים, היא להעשיר את פורומנו הקט בלהגים והגיגים על תכלית קיומך ובהודעות מפולספות במיוחד. מה, לא?
בברכת ליל מנוחה, פילפילונת

Druyanizem

New member
היי אבי

הרי לכל ידוע שעולמות מקבילים זו תאוריה יוצאת מתורת הקוונטים. ולכן אבי, מה שלא תעשה... בטוח שיש אבי קן ביקום מקביל שעושה משהו אחר. ואם זה עולם שהקומוניסטים השתלטו עליו ואם זה עולם שבו הקרומגס מחסלים אנשים ואפילו אם זה עולם שבו מטאור הולך להתנגש בכדור הארץ... תמיד ישאר לנו הפורום שלנו. בתקווה לשליטה עולמית ע"י מנהיג אחד (אני) BOW TO THE DRUYANIZEM

למעלה