בוקר טוב וגשום
אני משער

חייםלוי

Member
מנהל
בוקר טוב וגשום ../images/Emo183.gif אני משער

שבירושלים כבר קררר. אבל אני אוהב את זה ככה. שיהיה לכולם יום טוב ונעים.

דרדרית

New member
בוקר נפלא עם רוחות מייללות ו../images/Emo182.gif

של גשם נוקשים על החלונות. מודה ומתוודה- החורף אהוב עלי במיוחד. אוהבת לבהות בעננים האפורים המשנים את צבעם וצורתם. אוהבת לראות את הרוחות מכופפות קמעה את צמרות העצים ואלה- כאילו נענים לרוח בתנועות ריקוד קלילות. אוהבת לראות את השמש נגלית מידי פעם מבעד חומת העננים, זורקת לנו כמה קרני אור ושוב מסתתרת לה, כאילו יראה היא מן הקור... בקיצור- ככל שבחוץ קר- הלב שלי מתחמם. שיהיה לכולנו יום נפלא

bimbo.

New member
בוקר נפלא דני, דרדרית וכולם../images/Emo141.gif

אני "מתה" על הרוחות המייללות. הן מעוררות בי געגועים, לא יודעת למה. שיהיה לכולנו יום נפלא

bimbo.

New member
אוי... רציתי לכתוב "חיים" וכתבתי

"דני". לפרויד קשישא כבר היה מה לומר על זהP-; דני'לה, בוקר טוב גם לך. אתה יוצא ביום כזה לצעדה? אני בטוחה שכן. רק אל תטבע לנו בבוץ

dani 123

New member
ערב טוב לכולם

בימבו, יש גבול לכל תעלול לא נוח לצעוד עם מטריה כשהרוחות מיללות מסביב ולכן נשאר אני בבית

yaely2

New member
מנהל
לחיים ודרדרית ולכל שאר החברים../images/Emo82.gif

שלום חברים,
בבוקר בבוקר כשאני פותחת את המחשב ורואה אנשים בפורום, זה נראה לי כאילו יש מישהו שכבר הדליק את האור
. מתנגן לי אז בראש השיר של עמוס אטינגר וסשה ארגוב "כשאור דולק בחלונך" כשאור דולק בחלונך אני שומע איך מכתבייך נכתבים שם בוודאי כשאור דולק בחלונך אני יודע כי ביניהם לבטח יש מכתב אלי... ככה נפלה עלי מוזה, זה לא נורא שרק לא יפול עליי משהו יותר רציני. באיחולי בריאות שלמה (גם גופנית גם נפשית וגם כלכלית). שנהנה נשמח ונכתוב בפורום, לא רק אנחנו הנהנים לכתוב פה, אלא גם אלה שצופים בנו.

HAVA159

New member
../images/Emo183.gifחיים דרדרית וכולם בוקר טוב|

בוקר טוב מר" חורף בוקר טוב חברים.
בחוץ קר ורטוב, אבל למעשה ציפינו שכך יהיה
והלואי הרבה גשם.
שיהיה לכם המשך יום נפלא ונעים.
חם ממני, על מנת שלא יהיה לכם
אוהבת
חוה.

HAVA159

New member
emmy5 בוקר טוב איה את ../images/Emo24.gif

אמי'לה, את בתח במיכללה, או בחוג לציור. אני רק מנחשת. יום נפלא שיהיה לך אוהבת
חוה.

emmy5

New member
בוקר טוב ו חם בלב, חיים ,דרדרית,

יעלוש ,בימבו חוואלה היקרה שלי ...וכולם שמציצים עוד בפורום . בוקר טוב . אני לא אוהבת את החורף,אבל אני מקבלת אותו בידיים פתוחות ..אין לי ברירה ,מביא לנו גשמי ברכה ,אויר צח וחום בלב ...דרדרית את ציירת לי תמונה יפה של חורף ורצון אז להיות מתחת לשמיחה החמה .....פתחתי גם אני חלון ...קצת מאוחר ,השמיים אפורים , טיפטוף קל ,שקט ,אוויר נקי ועצוב ..מחפשת איזה קרן שמש ..וכך אני חייבת לצאת מהבית עם המטריה שלי היפה ...חברה טובה שלי לחורף ..מתי שהיא איתי אין גשם ..בתקווה שאני אלך בין הטיפות ...אך בינתיים לכולם
חם שיחמם לנו בלב .. שמנסה לצייר בצבעים לא כל כך אהובים אלי ...אוהבת את כולכם
אהבת אינטרנט שרואה את הפניים המחייכים
שלכם...בוקר טוב אולי פרח יפה
,יתן לנו הרגשה טובה

../images/Emo183.gif../images/Emo183.gif../images/Emo183.gifחורף בן יומיים

ואני כבר בשיא חדש: יומיים גשם, פעמיים נרטבתי... זה מה שקורה כשלא לוקחים מטריה. יום נחמד לכולם

חייםלוי

Member
מנהל
אני לא נרטבתי מהגשם שיורד מלמעלה

כי אם מהמכוניות שנוסעות למטה. לאף נהג לא אכפת והוא דוהר בשלוליות מה שגורם להולכי רגל להרטב ביסודיות.

נֵנָה

New member
ואני חשבתי שהולך רגל הוא ....../images/Emo6.gif

זה שלאשתו יש רשיון נהיגה

HAVA159

New member
אמי'לה חמודה בוקר נפלא שיהיה לך

אני יוצאת אכשיו מהבית, אחזור אז ניהיה בקשר. אוהבת
חוה.

eruka6

New member
בוקר טוב לכל משקימי קום../images/Emo108.gif

לכל משקמי הקום תגידו לי איך מתעוררים ביום סגריר כל כך מוקדם? חתולי שלי העיר אותי בבוקר,נראה לי מהחלון שעדיין מוקדם,ראיתי שסגריר ואפור,חשבתי שהיה שש, כעסתי עליו שהוא אנוכי ולא אכפת לו מעיר אותי מתי שהוא רוצה. באין ברירה ,קמתי האפתי מבט לשעון והשעה היתה קרוב לתשעץ נו, זה מר חורף עושה לי. אתמול ראיתי סרט נחמד "הנרקוד" עם ריצארד גיר{הוא הזדקן אולי נצרף אותו לפורום שלנו?} וגניפר לופז, סרט נחמד, קליל, יש בו מוזיקה,ריקוד,רומנטיקה. פשוט עושה טוב על הלב. ממליצה בשבוע שעבר ראיתי הצגה אשה,בעל,בית של תאטרון הקאמרי בביקורות כתוב קומדיה, והכני את עצמי לצחוקים. קומדיב זה לא, לא צחקתי בכלל, לדאתי זאת דרמה, לא מצאתי שום קומדיה, הנושאים יותר מדי רציניים בכדי שאצחק. המשחק טוב, והצגה מענינת. המשך יום נעים ל כ ו ל ם ן

חייםלוי

Member
מנהל
אני לא יודע למה אחרים כל כך מקדם

פשוט אין לי ברירה, צריך ללכת לעבודה. אבל אשתי קמה ב-4 באופן טבעי. זה ממש נשגב מבינתי למה. אני מזדהה אתך. 9 זו שעה סבירה לקום בה.

מנורה

New member
בוקר טוב חבריי יום גשום ../images/Emo186.gif|מטר

כמוני כמוך אמי לא אוהבת את הימים הקרים והגשומים והיום המתקצר משעה חמש וחושך. אבל אנחנו זקוקים לכל
כדי שיהיה לנו קיץ טוב ויפה. חוול'ה אצלנו במרכז סוער גשום
הכל עף ברוח כמו אצלכם בצפון.
יפה המפגש שלנו יהיה רק ב- 10/12 נשמח להכיר אותך. פזי אהבתי את הדיחות, והמצגות של וורן והחלל
נמשך יום נעים ולא לשכוח

נֵנָה

New member
בקר גשום ../images/Emo182.gif בקר נפלא ../images/Emo183.gif

הו כמה נעים מתחת לשמיכה
הגשם יורד לו קליל וקריר וריח של חורף שורר באוויר. נעים לי בחורף נעים לי בסתיו, נעים לי לבלות אתכם ליד המחשב עכשיו

נֵנָה

New member
../images/Emo51.gif ג'ודי ../images/Emo24.gif

ולכל מי שאוהב צילומים מיוחדים, אמנותיים , יפים ומעניינים אני מצרפת את כתובת האתר של MSNBC -השבוע בתמונות . לרדת קצת למטה מתחת לכותרת THE WEEK IN PICTURES ללחוץ על תאריכי השבועות האחרונים או ב- Archive לקבלת תמונות משבועות קודמים. תהנו

למעלה