בוקר אור

בוקר אור

השבוע מצאתי מיתחת למיטה של אמא שלי פתק שרשום שם שם של מישהו שהיא מכירה והיא רשמה שהיא אוהבת אותו ובהתחלה לא רציתי להאמין שזה שלה אז שיכנעתי את עצמי שזה הכתב של אחותי ושהיא רשמה את זה, למרות שאני יודעת שהיא לא מכירה אף אחד בשם הזה... ואתמול חיפשתי תמונות במחשב וראיתי שהיא סרקה את הפתק הזה ושהיא שלחה לו, היא נשואה, כלומר אני לא חיה עם אבא שלי אבל היא עדין נשואה לו.. חוץ מזה מלפני כמה שבועות ראיתי תמונה של מישהו וניזכרתי שזה אותו שם אז הבנתי שזה הוא.... כמה שאלו אותי מה רע... מה שרע הוא שאני לא ראיתי את אבא שלי כבר שנה והיא עם גבר אחר?! כלומר אני מתגעגעת אליו, והיא בכלל נחושה לעזוב אותו (ואני את שניהם!)

@@

New member
מלאכית, יקירה שלי

איפה היית? לאן נעלמת? כמעט ושכחתי ממך. איך את? עדיין באותו המצב? או שיש שיפור? אני אשמח לדעת מה עובר עלייך. לגבי אמא שלך, את צריכה להבין משהו מתוקה, אבא ואמא שלך כבר לא ביחד (אם הבנתי נכון), ואת חייבת לקבל את זה, אני יודעת שבתוך תוכך את מקווה ששניהם יחזרו, אבל כנראה שהם לא, זכותה המלאה של אמך לחיות חיים מאושרים שיהיה לצידה גבר חדש שיאהב אותה, נכון את צודקת הוריך רק פרודים ולא גרושים וזה קצת כואב, אבל תביני אלו החיים של אמך ואל תתערבי לה, זה רק לטובתך ולטובתה. אני מבינה שאת אוהבת את אבא שלך אבל את יכולה להמשיך לאהוב אותו לראות בלי שום קשר לאמך. אוהבבבבבבבבבבבתתתתתת ריקי

ניקולי

New member
מלאכית מתוקה

אם אני מבינה נכון..הורייך לא ביחד כשנה?? מתוך בחירה, נכון?? ובכן..מה שיש לי לאמר לך זה : הורייך החליטו להיות לא ביחד..מסיבות אלו ואלו..אמא שלך אוהב כפי הנראה גבר אחר..ונראה שהיא משתוקקת להיות איתו..אני יודעת שזה קשה להאמין וקשה להבין כאלו דברים..אבל לדעתי אל תתיסרי ואל תכאבי..אלה החיים שלהם..כלומר החיים הלא משותפים של הורייך.. אני לא בדיוק יודעת מה הסיפור שלך כלומר מה עומד מאחורי זה...אני מקווה שאני איעץ לך את הדבר שהכי נכון לעשות..פשוט תהיי מאושרת עם מה שטוב לשני ההורים שלך..אולי בעקבות זה שתהיי מאושרת בהחלטות שלהם תהיי מאושרת בחלקך.. ולמה את רוצה לעזוב את שניהם?? את יודעת כבר פעם אמרתי הורים זאת לא בחירה הורים זה מתנה..ישמלך אמא ואבא..ולא משנה מה המצב בניהם ובכלל אבל אמא ואבא זה אמא ואבא ואין תחליף להורים.. אוהבת ניקול*

למעלה