בוקר אור

מיכל..~

New member
בוקר אור ../images/Emo42.gif../images/Emo70.gif

אז שלום לכם אתמול לקח לי איזה שבע שעות עד שנרדמתי.. אבל התנחמתי בזה שזה היום החופש היחידי בערך שהולך להיות לי בזמן הקרוב ואני יוכל לישון איזה אלף שעות ולקום בצהרים.. א-ב-ל- מחשבותיי נגוזו כשאר אימא התקשרה אליי והציעה לי לנסוע איתה לפשפשים !! היפי היי אני הולכת לקנות מליון בגדיםםםםםםםםםםםםם
למרות שישנתי פחות ממה שחשבתי.. אבל אבל.. אני הולכת לקנות בגדים!!!!!! וגםםםםם אתמול הייתי בארומה חה חה חה חה וגם צבעתי לשחור סיני את שערי ולה לה לה שירו שיר שיר שיר גילו גיל גיל גיל נירו ניר ניר ניר! עוד ינצו נצנים!!
הגלים ייצייתו למצוא פי הים
וכל אוצורתיו שייכים רק ליייי
מואהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהא
חשבתי על זה, שאני אשים פה הודעית ממש ממש מטומטמת [שמע ישראל ילדונת~, *שוב* חלמתי עלייך בלילה...] אוי אימאבא באו ! אני הולכת
בעיייי [לי, ממש לא יפה מצידך
..] נ.ב. פעם שנייה שאני כותבת את ההודעית המעפנה הזאת והכל בגלל שאני סתמוע ועשיתי אאוטיניג ו.. קרייז הצילה אותי !!
חיחי בעיייייייי

מיכל..~

New member
חחחחחחחחחחחחח LOL

הסימן קריאה לא במקום הנכון אלליי זה אמור לבוא אחרי "למוצא פייי!!! הים וכל אוצרותיו בלה בלה.." פחחחחחחחחחחחחחח טוף חחח עכשיו אני באמת הולכת ! ראו הוזהרתם >אתם לא מתגעגעים למישהיא 1?<

צליל 18

New member
../images/Emo60.gifבוקר טוב

בוקר טוב לכולם! שיהיה לכם יום מקסימממממ ותנצלו אותו כמה שיותר ועל תשכחו
תמיד- חיוך עדיין לא עולה כסף... צליל

מיכל..~

New member
עעללעעעיילללעעילליילללליי

פתחו לי חשבון בנק ויש לי אוזנית לפלא' המעפן שלי שבעז"ה חודש הבא אני סופסוף מחליפה מכשיר
[אני פאקינג 3 שנים עם הקקע הזה] [-] חשבתי על זה. יש רגעים ימים או לילות שאני מרגישה משו תקוע בתוכי ואני זאת שיכולה לבחור לאן לקחת את זה אם זה יהיה לעצב ולדמעות או לצחוק מתגלגל וחעבודי כשלי ורק אני יכולה לבחור מה לעשות עם עצמי באותם זמנים. והכל הכל תלוי רק בהחלטה *שלי* אני שמחה שלפעמים אני בוחרת נכון.. ולא נכנעת למה שנראה יותר קל זיעו. מיצי מיאו ווףף ווףף

:)LEE

New member
ואני

כל כך אוהבת את הצחוק שלך (גם כשהוא נשמע כמו צחוק מכשפתי משו) אוהבת וגאה על הבחירות הקטנות האלו שבעצם הכי קשות. אוהבת אותך ילדה וסליחה על אתמול
חי! ילדה גדולה עם חשבון בנק

למעלה