בוקר אור של שבת

ע ו מ ר 4

New member
בוקר אור של שבת

אויר הרים צלול כיין וריח אורנים...זה ממש מה שנכנס כעת דרך החלון
קוראת כל הימים ...מגיבה...והמילים נעלמות לי בחלל המדיה...מענין אם מישהו קורא אותן. אז בנות גם אם אתן רואות אותי בפייסבוק...וגם אם אני כותבת שם...וגם אם לא...זו הצלחה ריגעית. בעיות קליטה. ברכות של
לכל מי שלא בורך בריאות לאמאלה של איריס. בוקר שבת שקט שקט אדום שחזר בצבע שוקולד מריר מהמזרח...
כאן מנומרי..(חושבת).
משקית...אי שם בוקר של זהב
במוסף לשבת של ישראל היום כתבה על ה"פירות האדומים"...ואדום בהיותו בחול הפסיד את חג היחידה
טוב...היה עסוק בלשטוף את הפילים
ריח של בדין צהוב (אוהבת)במיידית משפר ומיתווסף אל ריחות טובים של בוקר שבת....כשאתן מוסיפות אל המכונה שימו מעט במי שטיפת הרצפה....נ ה ד ר!!! אז מה אפיתן? ומה הכנתן? שיהיה שבוע טוב של בשורות טובות יום רגוע

סמדר בנ

New member
בוקר טוב

עומר, איזו תמונה מדליקה ושמחה בשבילך שהאדום שב ארצה. עוד לא התחלתי לבשל, את הרוב ממילא מכין בעלי שהוא בשלן מעולה
ג'וניור אי שם על ההר בונה מתקנים למחנה הצופים. אוהבת את השקט הזה של בוקר שבת.

פולי44

New member
בוקר טוב ושבת שלום

עומר, יופי שחזרו לך החבר'ה הביתה. נשארים? גם אצלנו רגוע ושקט, אם כי הלילה שוב התעוררתי ולא ראיתי את מתבגר א במיטה, ואני מדברת כבר על שעות הבוקר המוקדמות, סביב 5 (לא הסתכלתי בשעון) אני מוטרדת מזה, נראה לי שהוא קצת מנצל יותר מדי את החופש, ומתפרק לגמרי, ובקושי בקושי נמצא בבית. הסנקציה היחידה שאני יכולה להפעיל עליו היא כספית, כבר הצהרתי שלא אתן לו כסף לבילויים אם ימשיך כך, ואם לא יבוא לעזור לנו בחנות כמו אחיו התאום עכשיו וכמו אחיו הבכור בעבר. בשביל זה יהיה חייב לישון טוב בלילה. מקווה שיפנים, בכל מקרה נראה לי שתהיה שיחה היום- מחר. לא היה לי קשר עם החייל מיום רביעי, אולי היום יתקשר. היום בערב יש לי עוד הופעה, הפעם עם המקהלה. שתהיה שבת טובה

פולי44

New member
מי שרוצה לשמוע את השירים שנשיר הערב

שיכתוב לי את המייל שלו במסר. מי שכבר יש לי את המייל שלו ורוצה לשמוע שיגיד לי לשלוח, אני לא רוצה סתם להטריד. ומי שלא רוצה בכלל, גם טוב

פולי44

New member
חזרתי מההופעה

היה נהדר, היינו מצוינים, קצרנו מחמאות בלי סוף וקיבלנו הזמנות להופעות. סמדר, חיפשתי אותך. היתה שם חבורה שהייתי בטוחה שאת שייכת אליה משום מה, נדבק לי השם שלה. מסתבר שלא.....

פולי44

New member
כמה שצחקתי עכשיו ../images/Emo6.gif

הצלחתי לתפוס את החייל ולשאלתי: " מה אתה עושה?" הוא ענה "כלום, ממש ממש כלום" בצורה כזאת שכל כך הצחיקה אותי. עכשיו, הכלום הזה הוא הכי כלום מתמיד, לפי הצורה שבה הוא דיבר, הוא פשוט מעביר את הזמן בעשיית כלום. כולם הולכים לשמירות ולמטבחים הוא - נכון מאוד, כלום. הוא מספר שהוא ישן כל כך הרבה שבלילה הוא לא הצליח לישון עד 5 בבוקר ורק הסתכל על הפתח של המזגן שזז מלמעלה למטה. יו, איך צחקתי. מה שטוב זה שהכלום הזה הוא זמני, עד שהבחור שאותו הוא מחליף ישתחרר בעוד כשבוע וחצי-שבועיים. אמרתי לו שיקח ספר מהבית ויקרא בזמן הרב החופשי שיש לו. אתמול הלכו למקום שבו יש בריכות והיום היה מנגל, וחוץ מזה, שוב, כלום. מה שכן, הוא נמצא עכשיו באותו קו שבו הוא היה בקיץ הקודם, והוא אומר שעכשיו זו חוויה מתקנת למה שהיה אז, כשטחן שמירות ומטבחים בלי סוף. טוב, אני מקווה שיהנה מהכלום ולא יתחיל להיכנס לדיכאון מזה, אני לא מאמינה כי הוא לא טיפוס כזה. מקווה שלא הרגזתי אף אחד עם סיפורי הכלום שלי.

פולי , איך את יכולה להרגיז עם סיפורי ה"כלום"

אם לזה אנחנו כל כך מייחלות ומברכות את הבנים עם גיוסם, שייתאמנו ויילמדו ולא יעשו עם זה כלום ? אז הנה הגיע הכלום
גם אם הוא זמני... המשיכי לצחוק. יפה לך ...

ל י ת י1

New member
בוקר טוב של שבת../images/Emo42.gif../images/Emo141.gif

צודקת סמדר, השעות האלה של שבת בבוקר עם השקט והקפה קסומות באמת. עומר, איזו תמונה יפה, ברוך שובם של האדום שלך וחברתו. כשהוא נסע בירכנו אותו בנסיעה טובה, וביקשנו שלא ידאיג את אמא... זוכרת שצירפתי קישור של השיר של לאה שבת "תמיד יחכו לך". אתמול הסתבר לי שהשיר הזה יצר בשבוע האחרון רגע מופלא של טלפתיה ביני ובין האדום שלי. באחד מערבי השבוע האחרון במהלך נסיעה הרדיו התחיל לנגן את השיר הזה, שתמיד תופס אותי חזק, לא מסוגלת אפילו לזמזם אותו כי ישר דמעות חונקות אותי, ותוך כדי נסיעה אני מקשיבה לשיר וחושבת על הילד שלי בלב תפוס בגעגוע חזק. ואתמול הוא אומר לי "את יודעת מתי חשבתי עלייך השבוע? נסענו בדרך מ-X ל-Y, והנהג באוטובוס הדליק את הרדיו, והתחיל השיר הזה של לאה שבת שאת אוהבת, על האמא שמתגעגעת, וחשבתי שאם את שומעת את השיר הזה עכשיו את בטח חושבת עלי.......... אבל אמא, למה את כמעט בוכה?" תמיד יחכו לך - לאה שבת הו ילד עבר זמן נסעת לחפש רחוק מכאן ואני מחכה לך. הו ילד שלי בעולם ציפור אדם כמו כולם מחפש את האופק. כל מטוס שטס בשמיים כל כוכב מאיר בעיניים מזכיר לי אותך נחליאלי לפני הגשם צרצרים בשעות הערב תמיד יחכו לך. הו ילד כששקט אני יושבת במרפסת לנגן מנגינות געגוע. הו ילד תשתדל להגיע לכאן מהר ככה אני מבקשת בשקט. שבת שלום

שויו

New member
בוקר טוב. עומר,תמונה מדהימה

כיף שהנסיכים שלך התכנסו חזרה למרחבי הבית... ליתי, שיר מדהים !!! שבת רגועה ונעימה ...

צהריי שבת רגועים לכולם ../images/Emo168.gif

עומר , מהתמונה הזו חובה לעשות פוסטר. מ ד ה י ם !!! ליתי , איזה שיר נוגע (כמו מרבית השירים של לאה שבת) ואיזו טלפתיה מדהימה יש לך עם האדום... חזרנו לא מזמן מהים : מומלץ מאד לשחרור מועקות (לפחות לפרק הזמן ששוהים שם. ברור שעם החזרה הביתה גם הן (המועקות) שבות לביתן שבלב...(אלמלא השמש המטגנת הייתי שוקלת לא לחזור הביתה עד שכל המועקות כולן היו מתפוגגות.) חומי בבסיס, וניל לא. חצי נחמה. המשך שבת נעימה ובריאות ושקט נפשי לכל מי שזקוק לכך.

פיטנגו4

New member
שבוע טוב לכולם

סופ"ש נחמד היה לנו, הכל סבב את בר המצווה.
ביום חמישי בבוקר הנחת תפילין , אח"כ הנסיך חזר (ושאר החבר'ה שלו נשארו ליזומה), אתמול בצהרים אירוע בר-מצווה למשפחה. היה מרגש ומדהים מדהים מדהים. מאז שזה עבר אנחנו נחים... מחר בבוקר הנסיך חוזר . עומר - אני דוקא קוראת
והתמונה שלך מגניבה ממש. פולי - בהצלחה בהופעה, ושתמיד יהיה "כלום" . שישתעממו. ליתי - ריגשת אותי נורא. אדמונית - ים זה נפלא . אנחנו שיחררנו מועקות בעקב שלפני האירוע בהצגה מצחיקה נורא "משרתם של 2 אדונים". מומלץ. הוריד לנו את מפלס המתח לרצפה

למעלה