בוקר אור של יום שני

סמדר בנ

New member
בוקר טוב

ברכות למתגייסים ולמשתחררים, למתחילים קורסים ולנוסעים למסע. אצלי נרשמת הקלה (קלה) לאחר שבועות של טירוף בעבודה. ראיתי אתמול את התמונות מהרצח באיתמר והקרביים התהפכו. זוועה - אין מילה אחרת לתאר את המעשה. שיהיה שקט

אםפי7

New member
הרצח באיתמר- מזעזע, לא יכולתי להתגבר על עצמי

בכיתי ובכיתי ובכיתי, תינוקת בת 3 חודשים................זועה. יהי זכרם ברוך.

ים וגל

New member
בוקר טוב לכולן התגעגעתי מאוד מקווה שחזרתי../images/Emo13.gif

היי לכולכן התגעגעתי מאוד ואת חלקכן אני אפילו לא מכירה ובטח יקח לי זמן להשלים את מה שהחסרתי אבל מקווה שאעשה זאת במהרה. בחודשים האחרונים הייתי טרודה בענייני טיפול בחמותי שהיתה מאושפזת ולאחר מכן עסקתי בענייני הבאת מטפלת זרה ,חוץ מהבירוקרטיה המייגעת עברה עלינו תקופה די מתישה של עניינים רבים כולל זה שחמותי גם התנגה לזה שהיא צריכה עזרה וזה היה החלק הכי מתיש בסיפור. מכיוון שלבעלי אח אחד בארצות הברית עסקנו בזה לבד -אני בטח לא היחידה פה עם סיפורים כאלו אך התוספת הזו לחיי קצת ניתקה אותי משאר העיסוקים היותר נחמדים כגון-הפורום הזה למשל. החייל שלי גם עליו עברה תקופה די "מעניינת " אם אפשר לקרוא לזה כך הוא היה בקו עם החברים שלו בצפון הקר הרחוק והמושלג ופתאום החל לשמוע סביבו דיבורים ושמועות על כך שיש צורך בחובש פלוגתי בבסיס הטירונים שלהם למחזור טירונים . הוא הלך לשאול את המפקדים שלו אם השמועה נכונה והם אכן אישרו לו שיש כזו בקשה אבל הם מנסים להשאיר אותו איתם כי הם רוצים אותו איתם ורוצים שהוא יהיה חובש פלוגתי שלהם בסוך השנה הזו-חופ"ל. בקיצור עברו עוד כמה שבועות ואז הם באו אליו ואמרו שאין ברירה הוא צריך לעבור לשם והם יעשו לו ראיון אצל המג"ד ויבטיחו לו חגיגית שהוא חוזר אליהם בסוף השנה. זהו מאז הוא שם די עצוב לעזוב את החברים אבל התפקיד בסדר ואנחנו מקווים מאוד שבאמת הכל יהיה בסדר והוא יחזור לחברה שלו בסוף התקופה. בנוסף ביומיים האחרונים הוא מטייל במקומות מעניינים מאוד מבחינתי ואני רק רוצה כבר לראות אותו -זה כבר 3 שבועות מאז שהיה בבית...... מקוווה שלא הלאתי אותכם בסיפורים שלי מקווה להכנס ולבקר פה הרבה שוב מעכשיו אוהבת אותכם חשבתי עליכן הרבה ...

בוקר נפלא לכן אימהות יקרות../images/Emo24.gif

אז זהו מחר זה היום שודאי נתרגש כולנו הילד מחר מתחייל מאחלת לכל המתגייסים והמגויסים סעו בשלום וחזרו בשלום

מלכת הלבבות - בהצלחה לא יודעת לאן הגיוס

מחר התרגשות אוחזת בי רק להיזכר ביום הזה- יום הגיוס! אני יכולה לחשוב כאילו היה אתמול,אצלנו מחר שנה בצבא אני מתרגשת איתכן האמהות !!

פולי44

New member
ים וגל יקרה, התגעגענו

ברוכה השבה אלינו! קודם כל הרבה בריאות לחמותך, מקווה שהבלגנים מאחוריכם. לחייל שלך, בהצלחה בתפקיד החדש, אני בטוחה שימצא את מקומו. ואת, תבואי לפה לשפוך את הלב תמיד תמיד!

49צהוב

New member
אחר הצהריים טובים

אחר הצהרים טובים לכולם
והי לים וגל- מכירה טוב- הרבה יותר מידי טוב- את סיפורי הסיעוד- המטפלות הזרות וכל השאר... גם אימי התנגדה- ועכשו אין מאושרת ממנה- היא מסתדרת כל כך טוב עם המטפלת- והמטפלת איתה, שאני מצטערת שלא הבאנו מטפלת לפני 5 שנים, כשאבי נפטר כן אנחנו דור הסנדוויץ'- דואגים בבוקר להורים בערב לילדים (ולהפך) ובצהריים לכולם... ובין לבין גם עובדים כמובן- ובקושי יש לנו זמן לדאוג לעצמנו...
מאחלת לך המון הצלחה ,... עתליה- ברוכה המצטרפת לשורות הלוחמות - האמהות- שבפורום- מקוה ומאחלת שילך קל
מלכת הלבבות- איחולים לחיל החדש- מחר... (בטוחה שהלילה לא תישני) ומקוה שהשרות יהיה טוב- ומאתגר ועומר... גם הבכור שלי הוא נוב 01- , רק ירוק כומתה...
כמעט עשור אי אפשר להאמין ושוב ערב שלו לכולם

אםפי7

New member
ים וגל טוב לראות ולשמוע אותך כאן שוב אתנו

זוכרת ששאלת אייך שולחים חבילה לחייל? והנה הוא כבר אחרי קורס חובשים ובתפקיד מכובד כי כמו שאת בטח יודעת לנו חשוב לדעת שעם הטירונים שלנו יש חובש שאפשר לסמוך עליו, זוכרת את הסיפורים.................. מקווה שאת אחרי כל הבלגנים ועוברת לתקופה יותר רגועה. חיבוק גדול ושמחה שחזרת.

ים וגל כמה התגעגענו טוב לשמוע ממך

טוב שחלפה התקופה הקשה ואם את פה כנראה שרווח לך:) בהצלחה לחייל המתוק שלך בתפקידו החדש.

ים וגל ../images/Emo24.gif

יש תקופות בחיים , שכל מה שהיינו רוצים זה ללחוץ על כפתור ה-"forward" ולהריץ ולהריץ קדימה , עד שנוכל לסובב את הראש אחורה ולנשום לרווחה... אז טוב שאת כבר במקום הזה
ועוד טיפונת גם החייל יגיע...

יש מקום לברכות

לעומר על התאומים
טוב שאחרי כל כך הרבה שנים מגלים גם דברים חדשים ברכות למתגייס של עתליה היום ולמלכת הלבבות של מחר גיוס קל ומהנה וברוכות הבאות לשבת איתנו עוד הרבהההה זמן איילת, מסע לא קל לפנייך, שובו בשלום במהרה. המשך יום טוב לכולם, שמרו על עצמכם וסעו בזהירות

ערב טוב, השבוע מתחיל אצלי היום

אצלנו חלף שבוע הרגילה במהירות ומיום ליום לא רציתי שהשבוע ייגמר, הכסוף נהנה ואנחנו נהננו מעצם נוכחותו גם אם לא תמיד היה בבית, הספקנו גם לבלות זמן כייפי יחד. ולמה השבוע התחיל אצלי היום?? אתמול הגיע הכסוף עד לעיר הדרומית זאת לפני החור.. ונשלח לאחר כבוד להביא את כל ציוד א' - אז חזר מרגע שיצא מהבית עשיתי חישוב 9 שעות, הרווחנו אותו לעוד יום בבית , לא אומר שהפרידה היתה קלה בתוספת היום הזה... ההכנה מתחילה צריך להשקיע הרבה ולהוכיח כי אתה ראוי להגיע לבה"ד 1! אז מפה אני מאחלת לו הצלחה וברכות כי מחר צ'ונגולדת לכסוף שנה בצבא!!!!!!!!!!!!!!!!!! תודה מראש לכולם :))) לאמהות המגייסות היום ברכות וברוכות הבאות התגייסתן לפרום הכי כייפי הכי שווה, מחבק,תומך ועוד ועוד המון!!

ים וגל

New member
תודה רבה לכולכן על קבלת הפנים../images/Emo24.gifוברכות

לכסוף של גלילאה על יום הולדת שנה בצבא ועל ההכנה לקורס קצינים-כל הכבוד איזה יופי

למעלה