בוקר אור של יום שני

ע ו מ ר 4

New member
בוקר אור של יום שני

חשוב כאן מסע הכרות...לאחר שברכו אותי לכבוד התאומים
אמא ל: מנומרי בכור נוב 01.......אפילו לא היה אז מנומר אלא בעל כומתה שחורה מנומרי מרץ 06 אדום נוב 06 ירוק בקבוק אפריל 09. כלבה מקסימה וחתולי. אילת חיבוקים חמים....מסע לא קל. נסיעה טובה. יום רגוע באשר הנכם.

בוקר אור ../images/Emo42.gif

עתליה , היום זה היום בו מושבת פרפרים תתפוס לעצמה מקום של קבע אצלך בבטן. מאחלת ל"אוטוטו חייל" שהליך הגיוס יהיה רגוע , והשרות עצמו מלא סיפוק ... איילת , ימים לא קלים לפנייך , חיבוקים עוטפים
סעו לשלום וחזרו בשלום... פולי , בהצלחה לג'וניור בבחינה החוזרת ... יום נעים לכולם (ככל שניתן , עם כל המועקות שמקיפות אותנו)

פולי44

New member
בוקר טוב לכולם, יום שני

עתליה, גיוס קל ורגוע, מקווה שהילד יראה פרצופים מוכרים וגם אם לא, בטוחה שיעשה לעצמו חברים צ'יק צ'ק, ככה זה בצבא. חבקי אותו הרבה ושלחי אותו לדרכו החדשה, בטוחה שיהיה בסדר. כאמור, מתבגר ב' ניגש היום שוב לתאוריה, אתמול נכשל והיה מאוכזב, ראיתי את השאלות, באמת שאלות קשות ומתחכמות, גם אני הייתי נכשלת, למרות נסיוני הרב בנהיגה. מקווה שהיום יצליח לו. יום טוב לכולם, חיבוקים למתגייסים הטריים

עפרה ד

New member
בוקר טוב ../images/Emo140.gif

עומר, תאומים זה נחמד
עתליה, גיוס קל לכולכם
, נחכה איתך כאן כולנו לטלפון של הערב. פולי, מבחן תאוריה זה בעיקר מזל, לא היה אתמול, יהיה היום
. הנסיכה בתקופה מטורפת של ראיונות, המון התרוצצויות מצד אחד, ותקווה שאולי נזכה לראות אותה בבית בין לבין מצד שני. שבוע אחרון לאזרחות של הילד שלי, מתחילים לאט לאט בקניות, ומשתדלים מאוד לא להגזים. לכבוד היותי עוד רגע אמא לשני חיילים ביקשתי וקיבלתי מלאי של קופסאות מטרנה, אלא שהילד הביע התנגדות נמרצת. "נראה לך שאני הוציא בלילה קופסת מטרנה לחלק ממנה עוגיות לחבר'ה? זו התאבדות חברתית! אח"כ לא מבינים למה עושים זובור לאנשים?!" יום נפלא

עפרה, תגידי לבן יקיר לך

שזה שהוא תכף חייל , לא אומר שהוא מפסיק לאכול מטרנה. וחוצמיזה, קצת צבע או עטיפה אחרת והכל נראה מגניב. קניות מהנות לכם

עפרה ד

New member
אז ככה... כאן יש חלוקת תפקידים ברורה באפייה

שוקולד צ'יפס הבעל מכין, ואת כל האחרים אני. דווקא נשמע משתלם העניין

פולי44

New member
מתבגר ב'

שוב לא עבר תאוריה והוא כל כך מתוסכל ועצבני, אני ממש מרחמת עליו, מה גם שרוב חבריו עברו בפעם הראשונה. אני ממש מקווה שמחר יעבור כי כל הרוח יוצאת לו מהמפרשים וקשה לי לראות אותו ככה. הוא כזה משקיען וקיבל פעמיים שאלות ממש קשות, וחבל לי

../images/Emo124.gif גליללאה , התסלחי לנו ../images/Emo8.gif../images/Emo35.gif

עם כל רצף האירועים הטראגיים שכחנו לברך את הכסוף שלך בברכת דרך צלחה עם תחילת ההכנה לקורס הקצינים
אז שההכנה תעבור ללא קושי מיוחד , ולתחילת הקורס כבר תדרש ברכה נפרדת

פולי44

New member
מצטרפת לברכות, ותודה לאדמונית

שכרגיל זוכרת את כולם, לקצין לעתיד של גליללאה, המון בהצלחה!

ל י ת י1

New member
בוקר טוב../images/Emo141.gif

עתליה, ברגעים אלו אתם בלשכת הגיוס.... מרב התרגשות נגמרו לי המילים.... שיהיה לילד בהצלחה, ולך
לאיילת שבדרך לפולין הקרה, ואו-טו-טו אמא לשני חיילים
לעפרה שגם היא תכף אמא לשני חיילים , עם מטרנה או בלעדיה
עומר - הטיול של האדום והדאגות של אמא.... נראה לי שברור לך שאת לא משתחררת מפה, נכון?
פולינקה, בהצלחה למתבגר ב' בתיאוריה. מזכיר לי כשהאדום הוציא רשיון שאלתי אותו "בשביל מה אתה צריך את זה? אני אסיע אותך עד שתגיע לגיל 50, אחר כך נדבר, טוב?" מזל שהילד יותר שפוי מאמא שלו ויודע מתי לא לשמוע בקולה...
גליללאה, בהצלחה בהכנה לקורס קצינים.
רוני, מה שלום הקצין המחלים? השמיעי קול...
מגלית, מה שלום האדום? מקווה שהתאושש.
לכולכן יום טוב|
אצלנו שקט... זה אומר שמהאדום לא נשמע קול, כנראה שזה טוב

colibri

New member
בוקר ../images/Emo42.gif

מצטרפת לברכות ואיחולי ההצלחה... לעתליה ולנסיך שלה בגיוס לגליללאה ולכסוף בהכנה לקצינים למתבגר של פולי בתאוריה לאיילת ולמלש"ב במסע... ולכולם בכל
(כן כן, גם לעומר עם התאומים
) אני בבאר שבע, בדרך להגנה על הצעת המחקר. עדיין אין לי מושג אם אני מוכנה... נראה עוד מעט. תחזיקו אצבעות, סומכת עליכן... הנסיכה התקשרה הבוקר - "הכל בסדר? יש לי הרגשה מוזרה הבוקר..." כל כך רגישה הנסיכה הזאת. המנומר, כמובן, שותק - מקווה שבקו שלו שקט יחסי. הנערה (עוד לא סיפרתי לכם) התקבלה לחטיבת הביניים שרצתה, יחד עם עוד כמה חברות. הקטנטנות ואמא שלהן חזרו אתמול לביתן. וזהו. טוב, אני בדרך... אבוא לדווח אחרי המבחן. שמרו על עצמכם!

פולי44

New member
קוליברי יקרה

בהצלחה לך בהגשה ולנערה בחטיבת הביניים החדשה, מזל טוב שיהיה לה!

atalia

New member
טוב,אז מהיום אני עונדת אתכן

את תג יחידת האמהות המגוייסות
(המוכשרות מוזמנות לעשות לזה בפוטושופ צורה אמיתית של תג) הוא התגייס צמוד עם עוד חבר (שאיתו גם התגלגל בתאילנד עד לפני שבועיים) , כך שהוא לא היה צריך לחפש עם מי לשבת באוטובוס
שניהם עלו נרגשים למדי. אני בעיקר מרוגשת וגאה (זה מה זה לא אופיני לי,עוד תכירו ), פחות חוששת, המנגנונים עובדים מצויין
בכלל לא ידעתי שכבר היום יהיה לי טלפון (ויש לי בערב פגישה בעבודה
) איזה כיף... מתוק שלי כזה הילד הזה, מתה עליו (ומאד מקורית
) מאחלת ברכות ובהצלחה לכולן, כל אחת בעניניה (מתנצלת על החוסר באישית , אני קצת ב mode אחר כרגע, וסורי על הפדיחה עם עומר, מבטיחה שלא יקרה שנית
)

ל י ת י1

New member
עתליה../images/Emo24.gif

זהו, עברת רשמית את שרשרת החיול
מרוגשת וגאה זה המצב החדש... בטח עוד תגלי הרבה דברים שלא אופייניים לך... ואל תתנצלי על ה mode האחר בו את נמצאת. זה עובר צ'יק-צ'ק.... שלוש שנים
מרגש

למעלה