בוקררררר טובבבבב !!!

בוקררררר טובבבבב !!!

מה זה השקט הזה? לאן כולם נעלמו? מסיבות פורים הפילו אותכם לקרשים? רציתי לשאול אתכם משו: שמתם לב שיש כאן חבר'ה(לא כולם כמובן) שבאים לקבל עצות, ואח"כ נעלמים לבלי שוב....? אגב...מג'נטה ראיתי אותך אתמול ב"מופע הקולנוע של רוקי"(ערוץ הסרטים) חייבת לציין שבפעם הראשונה שראיתי את הסרט הייתי בת 15-16, כמבוגרת פחות התרשמתי.

תראי.. תשמעי :)

לוקח זמן להתעורר...
עד שמתמתחים.. עד שמצחצחים שיניים
עד שעושים קצת סקס :) תהיי סבלנית- הם עוד יבואו חחחח ובקשר לאלה שמתייעצים ונעלמים.. ככה זה :) יש אנשים כאלה ויש כאלה
וגם אם הם נעלמים אז מה? זה אומר שהם רעים? (; חוץ מזה מאיפה לך? אולי חייזרים חטפו אותם חחח

magenta73

New member
בוקר....

האמת שהפורים הזה לא הצליח לי במבחינת מסיבות... שוין. בגדול היה נחמד. ולגבי אלה שבאים לקבל עצות, כן, זה חלק מזה, מעיניין הפורומים. יש כאלה שהם פה לדסקס ולדבר וכן הלאה, ויש כאלה שרק מחפשים עיצות. לגיטימי. כל אחד בוחר להשתמש בפורומים כראות עיניו. היה המופע של רוקי? שיט.... הסרט פסיכי, אנלא אומרת שהוא יצירת מופת... אבל, כל אחד והשריטות שלו... אני מאוד אוהבת את המוסיקה, יש לי את הפס קול, כל פעם שאני נוסעת לסיני, עם האוטו, אני שמה פול ווליום... מה זה כיף...

../images/Emo6.gif

גם אני אוהבת את המוזיקה של הסרט הזה. אולי כי זה מחזיר אותי לגיל 16 אתמול נשפכתי מצחוק, וכל שורה החזירה אותי אחורה

Vdrums

New member
איזה מסיבה ואיזה נעליים...

התחלתי עם בירה סיימתי עם שוקו... איך זה קרה? אל תשאלו בכלל.

פורים שמיייחחח..
כבר נגמר ?

פורים עבר בצורה מושלמת ..
הייתי במסיבה מסיבתית,בארוחה אצל אחותי והשלמתי שעות שינה (14 שעות ליתר דיוק .. ממש
שינה ) רייגעע.. מג'נטה הייתה בטיוי ?

למעלה