בועז - קבל מתנה על יוזמתך

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
בועז - קבל מתנה על יוזמתך
בבקשה וגם מתנה לאביתר ובכלל אתר נפלא
ברנולי, אחי היקר

טוב לראות אותך כאן. לאחר שאדיה האגדי חזר אלינו, חזרתך נתפשת בעיניי כרגע השיא של הפורום. תשתדל להישאר בסביבה מדי פעם, טוב? נ.ב מתנה: תודה רבה! זו הפעם הראשונה שאני רואה את עטיפת התקליטון 45 הנדיר הזה! ברנולי, חייבים להשלים את המלאכה
תתקשר בבקשה ללונדון
סופ"ש נעים וחג פורים שמח לך ולמשפחתך.

ברנולי, אחי היקר

טוב לראות אותך כאן. לאחר שאדיה האגדי חזר אלינו, חזרתך נתפשת בעיניי כרגע השיא של הפורום. תשתדל להישאר בסביבה מדי פעם, טוב? נ.ב מתנה: תודה רבה! זו הפעם הראשונה שאני רואה את עטיפת התקליטון 45 הנדיר הזה! ברנולי, חייבים להשלים את המלאכה
תתקשר בבקשה ללונדון
וזה השיר האנלוגי שיהפוך לדיגיטלי....
האם הינך זוכר לפי המילים? הנה: התחלה טובה מילי מירן מילים: אהוד מנור לחן: מילי מירן נוסעים לאט על כביש החוף דרומה במכונית פתוחה הלילה טוב אוויר לשאוף בו בחסות החשיכה נוסעים לאט על כביש החוף ושנינו לא יודעים לאן נוסעים ישר מבלי לחשוב שרים ביחד שיר ישן ועד עלות הבוקר ארץ לא נודעת הבטחה כל כך קרובה ויש לי הרגשה הלילה שזוהי התחלה טובה בצד הכביש עצים זקופים כמו משמר כבוד לילי אנחנו על פניהם חולפים קרובים אל החלום שלי ועד עלות הבוקר ארץ לא נודעת ויש לי הרגשה הלילה שזוהי התחלה טובה

בועז ל

New member
וזה השיר האנלוגי שיהפוך לדיגיטלי....
האם הינך זוכר לפי המילים? הנה: התחלה טובה מילי מירן מילים: אהוד מנור לחן: מילי מירן נוסעים לאט על כביש החוף דרומה במכונית פתוחה הלילה טוב אוויר לשאוף בו בחסות החשיכה נוסעים לאט על כביש החוף ושנינו לא יודעים לאן נוסעים ישר מבלי לחשוב שרים ביחד שיר ישן ועד עלות הבוקר ארץ לא נודעת הבטחה כל כך קרובה ויש לי הרגשה הלילה שזוהי התחלה טובה בצד הכביש עצים זקופים כמו משמר כבוד לילי אנחנו על פניהם חולפים קרובים אל החלום שלי ועד עלות הבוקר ארץ לא נודעת ויש לי הרגשה הלילה שזוהי התחלה טובה
מצלצל משהו. שמע, יקירי: מילי מירן זו לא
המחלקה שלי. זו לבטח שלך ואולי גם של ברנולי. והנה אני רואה את ברנולי מגיע להרביץ לי...

droriko

New member
ברנולי, אחי היקר

תתקשר בבקשה ללונדון
חסר שם האלבום הכי טוב של שנות ה-80
אני כמובן מדבר על תיקיות של רונן בן טל

down under

New member
חסר שם האלבום הכי טוב של שנות ה-80
אני כמובן מדבר על תיקיות של רונן בן טל
האלבום הכי טוב של שנות ה-80 הוא
אחד משלושת אלו: אהוד בנאי והפליטים יהודה פוליקר אפר ואבק החברים של נטאשה (התקליט הראשון)

droriko

New member
אחד משלושת אלו: אהוד בנאי והפליטים יהודה פוליקר אפר ואבק החברים של נטאשה (התקליט הראשון)
הייתי נותן מועמדות רק לראשון
"אפר ואבק" הוא פשוט אלבום כבדדדדדדדדדדדד . בדרך כלל מוציאים את השירים שלו מהבוידעם ביום השואה. החברים של נטשה הראשון אמנם טוב , אבל עדיין די בוסרי . הם גיבשו לעצמם סאונד אמיתי ושלם רק באלבומים של שנות ה-90.

אורי404

New member
"אפר ואבק" הוא פשוט אלבום כבדדדדדדדדדדדד . בדרך כלל מוציאים את השירים שלו מהבוידעם ביום השואה. החברים של נטשה הראשון אמנם טוב , אבל עדיין די בוסרי . הם גיבשו לעצמם סאונד אמיתי ושלם רק באלבומים של שנות ה-90.
אחרי האלבום הראשון בהופעות ובאלבומים
המאוחרים יותר, הצטרף ללהקה מגדולי המתופפים, הלוא הוא ז'אן פול זימבריס ה-
.

תחנה

New member
אין כמו להקת הגלגל
http://bit.ly/bimnd8

droriko

New member
אם אנחנו בעניין של דבר נשכחים
מישהו כאן אי פעם שמע על זמר בשם אבי מטוס? אמן רגאיי שהוציא תקליט אחד בלבד בעברית (אי שם בשמונים). את התקליט הפיק יוסי פיין, שאותו בטח רובכם מכירים . היום התקליט נשמע מעט בוסרי(בעיקר בגלל האיכות הטכנית המחורבנת) אבל הגרוב אחחח הגרוב, הוא לא יזדקן אף פעם כנראה.. אני זוכר שקניתי אותו על דיסק לפני 10 שנים בערך (הוא יצא על דיסק ב-1996). הבנתי שהיום גם בפורמט הזה כבר לא מייצרים אותו (כמו כל כך הרבה דברים טובים ). השגתי את האלבום הזה לא מזמן מסולסיק, אבל גם שם הוא די נדיר למציאה.

אורי404

New member
מישהו כאן אי פעם שמע על זמר בשם אבי מטוס? אמן רגאיי שהוציא תקליט אחד בלבד בעברית (אי שם בשמונים). את התקליט הפיק יוסי פיין, שאותו בטח רובכם מכירים . היום התקליט נשמע מעט בוסרי(בעיקר בגלל האיכות הטכנית המחורבנת) אבל הגרוב אחחח הגרוב, הוא לא יזדקן אף פעם כנראה.. אני זוכר שקניתי אותו על דיסק לפני 10 שנים בערך (הוא יצא על דיסק ב-1996). הבנתי שהיום גם בפורמט הזה כבר לא מייצרים אותו (כמו כל כך הרבה דברים טובים ). השגתי את האלבום הזה לא מזמן מסולסיק, אבל גם שם הוא די נדיר למציאה.
באותה תקופה הקליטו בעיקר באולפנים.
זה היה פחות שכיח, בהשוואה לכיום, שמקליטים בהקלטה ביתית. יש אלבום אחר אהוב עליי מאוד, שהוקלט בהקלטה ביתית (ששוב. זה נחשב אז לנדיר יחסית) - "שעשועי כאילו" של אלון אולארצ'יק הגאון.

down under

New member
'רצינו קצת לטוס' ו'לא רואים את הקצה'
אלו שני השירים ה"מפורסמים" (יחסית) של הזמר הזה עם השם המצחיק (אבי מטוס).

אלבומים משובחים. למעשה בשנות השמונים
היו לדעתי הרבה דברים נפלאים במוסיקה. גם אז לא הייתה "מוסיקה ים תיכונית", אלא "מוסיקה מזרחית" מעולה עם זמרים גדולים, כמו למשל חיים משה.
זה היה השינוי הגדול
המוסיקאים המזרחיים הגדולים יצאו מהמחתרת והגיעו אפילו לתודעתם של נערים אשכנזיים מהפרובינציה. חיים משה, אבנר גדסי, זוהר ארגוב, אביהו מדינה, וכמובן הגיטריסט הענק יהודה קיסר שהיום מופיע עם אייל גולן.

אורי404

New member
זה היה השינוי הגדול
המוסיקאים המזרחיים הגדולים יצאו מהמחתרת והגיעו אפילו לתודעתם של נערים אשכנזיים מהפרובינציה. חיים משה, אבנר גדסי, זוהר ארגוב, אביהו מדינה, וכמובן הגיטריסט הענק יהודה קיסר שהיום מופיע עם אייל גולן.
אפשר גם להוסיף לשם את שלומי שבת הענק
אולי אני טועה והוא התפרסם בעיקר בשנות התשעים, אבל גם הוא היה חרוץ ולאחר שנים רבות של עשייה התפרסם. יש עוד זמרים אהובים. אני לא יודע אם הם תחת ה"כותרת" "מוסיקה מזרחית", אבל בכל מקרה הם ענקים: בועז שרעבי. במובן מסויים הוא סגנון פופ עם נגיעות שונות. זמרת ענקית היא מרגלית צנעני, שסגנון המוסיקה שלה הוא יותר בלוז ונגיעות שונות. מה שלא יהיה בכותרות, אין מה לאמר והם בין הענקיים. מה שלא יהיה אצל היתר, "מוסיקה מזרחית" הייתה מוסיקה נפלאה עם שירים, שהשקיעו בהם (למשל עוזי חיטמן ז"ל, שכתב) ולא כל מיני שירים (למעשה בכל הסגנונות היום), שהם למעשה מן "עטיפה" לזמרים ופחות תוכן בתוכם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה