בוידעם

בוידעם

יש לי בוידעם שאינני משתמשת בו מסיבות גועל. איך אני מוציאה ממנו את הריח המעופש? איך מנקים ומכשירים אותו לאיחסון בגדים וכו'?

goanin

New member
קודם כל, אומץ ../images/Emo59.gif

ולצלול פנימה. תעיפי את כל מה שיש מבפנים ומגעיל (אם בכלל יש). ולנקות הכל עם סבון ואקונומיקה. חשוב אחרי זה לנקות אותו גם מחומרי הניקוי. גם אם מאחסנים בגדים יכול להווצר ריח מעופש. לכן רצוי לאוורר תמיד, לנקות מדי פעם, ולעשות שימוש בשטח האחסון.

אורזיגל

New member
לא הייתי מאחסנת בגדים בבוידם, זה תמיד נהיה

מעופש, מגעיל ודוחה באיזשהוא שלב. נוטים לשכוח שם דברים.

אומץ

צ'מע, אני בכלל אישה קטנה וחלשה... הבוידעם לא מרוצף אלא כולו בטון חשוף. אין שם הרבה דברים, בעיקר עודפים של מרצפות וכאלה (ואללה אפשר לרצף!) תודה לך על התשובה

אורזיגל

New member
אם יש לך מקום מתחת למיטה, כלומר אין ארגז

מצעים, כדאי לאחסן את הבדים בתיבות פלסטיק שקופות גדולות, על גלגלים, עם מכסה ולגלגל אותן מתחת למיטה. השקיפות מקלה לדעת מה יש ובכלל נוח לשלוף אותן מתחת למיטה.

ארגזים

הריון חלף במוחי כמה פעמים, רק שאין לי כרגע איפה לשים אותם.... אנחנו עוברים למיטה עם ארגז מצעים בקרוב (אני מקווה) ואז מצבנו ישתפר מעט. לגבי הבוידעם, אולי נפעל לפי עצתו של גואנים וננקה, אם נגייס אומץ. לא נראה לי שנאחסן בגדים אבל מוצרי מתכת או כל דבר אחר שאינו סופג ריחות אולי כן. וחוצמזה - נצטרך לגייס עוד המון אומץ ולזרוק דברים החוצה מהבית...

למעלה