בויאקוקוריקולולולולולו~

Witchcrafts

New member
בויאקוקוריקולולולולולו~ ../images/Emo65.gif

נחשו למי היה יומולדת ביום שישי, 16 בינואר, ולא הזמין אותנו? נכון! לזיגי'לה!
אגב, קיבלת ממני SMS בשבת (קצת אחרי חצות)? הפורום שלנו בלי פרדי זה כמו יוג עם פן; כמו קריבו עם צוואר; כמו ג'ואי צמחוני; כמוני בלי "אני השטן!!11עה6ןם37"; כמו קאיבה עם פיג'מה; כמו... טוב, הנקודה הובהרה. מחמדי, שיהיו לך חיים מלאי צחוק ואהבה, המון רגעי אושר, רק הצלחה, בריאות מפה ועד להודעה חדשה. וכמובן, מי ייתן ותמשיך להיות האדם שהנך – כי אתה אחלה־בחלה־סופר־דופר בדיוק ככה, באמת. אל תאמין לכל המעפנים שטוענים אחרת (תפנה אותם אליי, אני כבר אראה להם מה זה). תענוג להכיר אותך, מי ייתן והאנושות תזכה לעוד 120 שנים ממך. יומולדת שמח והדיליי לא באשמתי!

impale

New member
אוהו!

קודם כל תודה רבה לך! יום ההולדת שלי בכלל ב15 לינואר =P לא קבלתי את ה SMS כי הפלאפון שלי מת. ה16 היה התאריך של מסיבת יום ההולדת (שזה מבחינתי מה שנחשב) אבל דחינו אותה ל6 בפברואר. ולמסיבות שלי תגידו תודה שאתם לא מגיעים. במסיבה האחרונה מעבר למשקאות חריפים (מה שכבר פוסל את הקטינים) אנשים (בחורים) נאלצו למרוח לק ולהתאפר (משימות כמובן,לא מרצון),אנשים נאלצו לשיר לאנשים שהם לא אוהבים שירי אהבה,לקפוץ על רגל אחד באמצע הלילה ולצרוח דברים ואפילו אני נאלצתי לרוץ ברחוב המגורים שלי מחופש לצב נינג'ה ולהטריד את פשוטי העם ההולכים ברחוב.

Witchcrafts

New member
ךםך, אופסי.

למה הייתי בטוחה שנולדת ב-16? נו, לפחות קלעתי לעניין המסיבה~
זכור לי שמתישהו רציתי להתחפש לאישיזו (כשבתכל'ס, הלבוש שלה זה וילון וכמה אקססוריז). הייתי מציעה לארגן מפגש בפורים של קוספליי על הסדרה ולמשוך תשומת לב מאנשים זרים ברחוב, אבל אני מניחה שלא יהיה מענה לזה. מה גם שאין פה מספיק גולשים. בוהו. ואין על מה, הרווחת ביושר כל מילה.

totor597

New member
נושא חדש!!!!!!!1

הרבה זמן לא היה ^.^ אני לא כל כך מכיר אותך, אבל מזל טוב

למעלה