בוחן השקעה באלגוריתמים למסחר. 0527225588

kapelka79

New member
יש לי רעיון סןףףףףףףףףףףףףף

בוא נקים CHAT ונדבר ונזרוק איתותים אני למשל קניתי את האתותים מי ELIGOSFX.COM ואולי יש עוד אנשים מחברות אחרות ,נוכל לעבוד ביחד, רק בבקשה לא להתחיל לזרוק סתם איתותים, האם מתאים באו מתחיל להרוויח

צב200

New member
סוף לעניות!

אתה באמת חושב שבשביל לייצר כסף מספיק להיות מנוי לכמה חברות איתותים??? כל הבעיה שלך זה לשלם את הסכום למינוי אך אם באמת זה היה עושה כסף,אפילו פיפס אחד בטוח במאה אחוז היית מיליונר! וחברת האיתותים,מולטי. אז למה היא מתעסקת עם גביות וכד' ? ואם זה לא בטוח אז איך אתה נותן להם כסף שאין לך??? המסקנה שהכל שטויות! יש חברות שלא מוכנים לפרסם תוצאות למפרע ויש חברות שמפרסמים אך קצת משנים... ואני בטוחה שזו שהמליצה לא ניסתה לתקופה ארוכה. זכור 97% מפסידים את כל כספם ,כולל את אלו שמנויים לאיתותים1

kapelka79

New member
צודק. ולנה אתה חושב שאני בקבוצה השניה(97%)

אולי ב3% יש חברות באמת טובות. ואני מכיר 3 חברות טובות. ולמה לא תנסה אותם או שאני יכול לשלוח לך אותם איתותים ואז ספר לכולם האם זה עוזר. ומה זה איתות זה המלצות מאנשים קצת הרבה יותר מימנו או ממך לא מזלזל בך אבל יושב חם קצת יותר טובים. רוצה ניסוי למשך שבוע? אם הרווחתה אתה רושם המלצה ואם לא אש באמת צדקתה. דבר איתי [email protected]

צב200

New member
ברור שאתה מופסד!

מי שמרויח לא מתלהב מאיתותים כי למה לך אם אתה יודע להרויח ואם היו יכולים להרויח מאיתותים לא היית הראשון שמגלה זאת. אני למשל יודעת להרויח ולכן לא מחפשת איתותים אך אתה יכול להעלות לפורום את האיתותים כדי שכולם יראו.

kapelka79

New member
אמת אפשר וגם אתה תפרסם אבל לא אחרי שעה

נפרסם ביחד גם STOP וגם TP ולא להגיד אחרי שעה סגרתי אני לא מפרסם , אומר מה שרואה, ואם אתה מרוויח , יפה מאוד, אז על תחשוב ש אתה היחיד שמרוויח, בידיוק מי שצועק שרק הוא מרוויח 100% מפסיד אני אמרתי ש אני מרוויח בידיוק כמו אחרים, ו יש מי שמרוויחץ GOOD LUCK

kapelka79

New member
נעשה תחרות? ב CHAT

אמיתי ו ONLINE שלא נגיד באיחור של שעה יש להם CHAT בELIGOSFX.COM

צב200

New member
אני לא מעונינת

לשמוע איתותים מאחרים כי 97% מופסדים ואין לי ענין להעלות כל עיסקה לפורום.רק רציתי להזהירך כי נשמעת תמים מידי. נראה לי שהיום הפאונד יעלה. בהצלחה לכולם

kapelka79

New member
חבל -- גם אנחנו בBUY GBP/JPY

אבל למה בוא נעשה עזרה לכל מי שכן מעוניין נפרסם ב CHAT את איתותים וגם שלך , גם נעזור לאחרים ולעצמנו עוד גברים טובים לשמוע אני רק בעד

kapelka79

New member
קנית 132.25 GBP/JPY נסגרה TP 133

וזה איתות מ eligosfx.com גם אתמול עשו 40 PIPS תודה

kapelka79

New member
שוב שולח איתות ...

חבל שלא הספקתי לכתוב בזמן הקבלת הSMS בכל זאות הם שלחו אותו בCHAT כתובתו eligosfx.com/forexchat איתות היה buy eur/gbp 0.8230 tp 0.83 (when +40pips, stop loss at open rate 0.8230) stop 0.8190 בהצלחה

drormeir

New member
אני מפתח אלגוריתם במשך שנה

בינתיים לא מצאתי את הנוסחה. אבל אם וכאשר אמצא, אני אשים כסף אישי שלי לאחר מכן אעניין חברים קרובים ואז אולי אקח הלוואה מהבנק שאוכל להחזיר בעזרת המשכורת שלי בתור אדם שכיר. ואם עדיין אני מורווח אז... תהיה בטוח שאמצא לי איזה מיליארדר שיניח על השולחן 50 מיליון דולר בתור סכום התחלתי. בקיצור מה שאני רוצה לומר לך, האלגוריתמים הרציניים מוצאים את המשקיעים הרציניים עם הסכומים הגדולים. וגם אם אתה מיליארדר... הייתי מעדיף למצוא משקיע באיזה מפגש לא רישמי ולהצליח לעניין אותו עם התוכנית העיסקית, ולא לעשות עסקים עם מישהו שמחפש אותי בנרות.

למעלה