בוויס ובט-הד.

Jam Head

New member
בוויס ובט-הד.

מי שמעניין אותו הסידרה הזאת , אז Vh1 החזירו אותה , במקום ה- Vh1 Rock Show והיא כל יום שישי מאחת עד שלוש. בקיצור נגיע לעניין - אתמול ראיתי והיו פשוט שלושה קליפים מעולים ברצף - מגה דת' , סלייר , וגולת הכותרת ! Death - The Philosopher כן כן ! קליף של דת' ב- Vh1 מי היה מאמין !

the philosopher

New member
הא?!?!? הפסדתי את זה?!??! איייךך?!

יו איזה באסה... ראיתי את זה, אבל הפסדתי את הקליפ של דת'!
טוב נו...

../images/Emo4.gif

דוגרי... למה מה זה כבר דת'...?! מחר אני הולכת להופעה שלהם! האאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jam Head

New member
זה היה הקליף האחרון בתוכנית

והראו רק חצי ממנו , מה שכן , בט הד מזה הסתלבט על צ'אק ! למרות שהיה משעשע.

רגע!!!

לא הבנתי, יש עכשיו שלוש שעות של ביוויס ובאטהד במקום "פריידי רוקס"??? יום שישי הזה (אתמול יעני) ראיתי איזה כמה דקות מהתוכנית הזאת והיה את התוכנית הרגילה, "פריידי רוקס", ראיתי את זה באיזה שעה שתיים לפנות בוקר משהו כזה. משהו קצת לא הגיוני. חוץ מזה הם תמיד מסתלבטים על כל הלהקות.

אני הייתי מאמינה.

ראיתי גם קריידל אוף פילת', פנטרה, איירון מיידן, ואפילו טייפ או נגטיב ועוד כל מיני מוכרים ודי ממוסחרים כמו מטאליקה, גאנס... בלה בלה בלה. דת' לא ראיתי אף פעם.

Jam Head

New member
חחחחח - אפשר לחשוב !

גאנז הלהקה הכי ממוסחרת בעולם , בכל חור יש קליף שלהם או ראיון איתם. פאנטרה משדרים גם בד"כ קליף או שתיים.

פסדר..

אני ראיתי רק את dont cry ואיזה הופעה... ופנטרה ראיתי באמת כמה קליפים אבל היה פעם את hollow בהופעה וראיתי רק את הסוף...
בלעעע חפיף.

של גאנס יש מלא!!!

היה את wellcome to the jungle, paradise city, you could be mine ועוד כל מיני כאלה. לא זוכרת איזה שיר היה של פנטרה כי העברתי ממש בסוף כשכבר נמחק השם של השיר והיה רשום שם רק "PANTERA". היה שם גם איזה כמה פעמים ספולטורה. בדרך כלל אני סתם מקליטה את כל התוכנית אין לי כוח לראות. ואחרי זה גם אפשר להעביר ולא לשמוע את כל השירים המטומטמים. אוהבת גאנס?

כה...

גאנז אחלה להקה.. לאימא שלי יש דיסקים שלהם (מי שיצחק הומו) אז אני שומעת לפעמים..

Metal man

New member
אוי מגניב...

יש לי מלא פרקים שלהם ושל סאות'פארק וסימפסונס כי אלה בערך שלושת הסדרות הכי מצחיקות בעולם...

a_duck

New member
מה ההתלהבות?

פעם היו מראים שם קארקס, בנדיקשן, מורביד אנג'ל, איינצ'נט, באת'ורי, אמפרור וכל החרא הזה... מילא אם היו מראים את זה ככה סתם ולא במסגרת של תוכנית כלשהי...

למעלה