בודיבילדר

אמירוי

New member
בודיבילדר

שלום רב לאחר אימונים של כ10 חודשים נוצרה איזשהי דיספרופורציה בין האשך השמאלי לימני,לאחר התייעצות קלה עם המדריך בחדר כושר הוא הציע לחורר את האשך הימני ולחבר משקולת של 1.2 קילו לאשך הימני בכדי ליצור מתיחה כדי שתיהיה "אשליה" שהאשך שרירי וחטוב כמו השמאלי כמובן שלא הסכמתי לרעיון המטורף הזה ויצאתי מן המכון. השאלה שלי היא כזאת: האם ניתן לשנות את המצב הקיים בלי לפגוע בגודל האשך השמאלי אני יודע שסה"כ מדובר בגנטיקה ואין יותר מדי מה לעשות אבל בכל זאת.

subotaj

New member
שנע המדריך שלך פשוט צודק, כמו כן

לאחר הפרוצדורה וישור האשכים תוכל לנצל את החור של האשך ולתלות שם פירסינג יפה, אני היתי הולך על משהו עדין נגיד פירסינג של צלב קרס.

subotaj

New member
שכחתי להוסיף פרט חשוב, כשתקבל

החלטה לחירור האשך, בשום פנים ואופן על תעשה את זה עם אקדח! רק אצל פירסר מקצועי עם מחט.

subotaj

New member
עד שתחליט לחורר ../images/Emo18.gif מכיל ערום

אני ממליץ לך לקנות את המתקן המעולה הזה באיבאי. כמובן שזה לא אפקטיבי כמו החירור אבל בהחלט עוזר לישור האשכים. *אגב המהנדס של המכשיר הוא זה שהמציא את המכשיר להחזקת עיניים פקחות בסרט "התפוז המכני" כמו כן אותו המכשיר הופיע שוב בסרט "דוח מיוחד".

subotaj

New member
בודאי... כנס...

מדובר במכשיר ביתי, קל לתפעול ואחזקה, המשמש לישור אשכים. את המכשיר מייבאים זוג מקסים בשם פנינה וג'ף, שהתוודעו למכשיר במקרה בתערוכה לציוד חשמלי ומשם הדרך קצרה, המכשיר פותח במשך כ-7 שנים בניו זילנד, נושא תו תקן ישראלי ומגיע עם 3 שנות אחריות של המשווקים. ממליץ לכם להגיע להדגמות שעורכים בני הזוג בחצר ביתם, בהדגמות תתקבלו בחום וביד נדיבה תתכבדו במעשי המכשיר, יש לתאם ביקורים אלו מראש עם בני הזוג. חסכון: האשכים בהם מומלץ להשתמש, הנם אשכים בשלים מאוד. תהליך היישור עולה כ-1.70 ₪, כך שקיבלנו תוצאה שגם יותר זולה מקנייה של משקולות לאשך בחנות. בעזרת המכשיר, ניתן לממש את הפן היצירתי, להכין אשכים במגוון מרקמים (רך עד פריך, ) מתאים לחובבי היישור וגם לטירונים. המכשיר מגיע ב-3 דגמים: ED500 Classic: מגיע עם 4 מגשים, פועל בטמפ' קבועה של 55 מעלות ומייבש בו זמנית עד ל-12 מגשים. מחיר: 650 ₪ עד 3 תשלומים. TD500 Ezidri Snackmaker: מגיע עם 5 מגשים, פועל בטמפ' של 60 - 50 - 35 מעלות ומייבש בו זמנית עד ל-15 מגשים. מחיר: 880 ₪ עד 4 תשלומים. FD1000 Ezidri Ultra: מגיע עם 5 מגשים, פועל בטמפ' מ- 35 - 65 מעלות ומייבש בו זמנית עד ל-30 מגשים. מחיר: 1,200 ₪ עד 5 תשלומים. לכל הדגמים מצורפים: משטח אטום להכנת מחית-לדר, משטח רשת, לאשכים לחים למניעת טפטוף וספר הוראות בעברית. ניתן להזמין מגשים, משטחים אטומים ורשתות לפי דרישה. טל' להזמנות: 1-800-21-21-71

subotaj

New member
צוחק? אתה מעליב אותי. ועשרות

תלמידים מהקורס לאורולוגיה דינמית במכללת שנקר.

אמירוי

New member
אשכים גדולים

משמע יותר תאים מייצרי זרע משמע פוריות גבוהה יותר

pertal

New member
Lol... ענק..... אתה רציני??

זה מה שהוא אמר לך?.... לא הייתי קורא לזה התייעצות קלה, ואני חושב (למרות שאין לי זיקה למשקלים) ש קילו ורבע, באמת יפתרו לך את הבעיה.... הוא יעקור לך את האשך הבעייתי ביחד עם העור, והאשך השני פשוט יפול דרך החור.. נו אתה רציני? שוב אני שואל, ברצינות?

אמירוי

New member
אני יודע זה מה שחשבתי

עד שראיתי תגובות של אנשים שתומכים במדריך הכושר הדגול בנתיים אילתרתי עם אטב כביסה וספר ששוקל להערכתי כ800 גרם so far so good נראה בהמשך איך זה ישפיע

pertal

New member
אחי, הם צחקו עליך! וגם החברה פה

צוחקים עליך....... עזוב את השטויות האלה. אני לא בטוח שיש שם בכלל משהו שיכול להיות דומה לשריר.... ומי אמר לך שאשכים יותר גדולים=פוריות גדולה יותר. מצטער אחי, כמובן בלי להעליב אותך (מה לעשות שתצפה להרבה תגובות מעליבות-תתעלם ותלמד) זה שטויות..... סתם שאלה-אתה דתי? (לא צוחק אתך)

subotaj

New member
לא נורא חמוד, יום אחד תתבגר תזדקן

ואז תמות

למעלה