בודד בעולם

אמינימי

New member
בודד בעולם

בעולם שבו כולם מתרגשים ומתאהבים מוצא את עצמי כמו על אי בודד בעולם שבו כולם חיים ביחד מוצא את עצמי שוב לבד מחשבות אינסופיות על למה ואיך על שונות ואולי אף מוזריות לעיתים מדחיק לעיתים מפנים פוחד מהאמת פוחד מהשקר לא יודע איך לחיות את חיי לא יודע אם אגלה את סודותיי בעולם שבו המין שולט מרגיש שונה ופוחד בעולם שבו המשיכה קובעת מרגיש עצוב ובודד מחשבות מתרוצצות בלי סוף מימין ומשמאל מלמעלה ומטה מנסה למצוא תשובות לשאלות על מי אני ולמה פוחד מהאמת פוחד מהשקר לא יודע איך לחיות את חיי לא יודע אם אגלה את סודותיי

ברוך הבא

פה אין צורך להרגיש בודד. על מפגש הפורום כבר שמעת? ועל רשימת התפוצה? ברוך הבא

אמינימי

New member
מפגש פורום, כן, קראתי על זה משהו...

אני כתבתי פה כמה הודעות ואני קורא מפעם לפעם... אני לא מאמין שאגיע למפגש אני די סגור וביישן מדי בשביל להיחשף במפגש לפחות בשלב הזה... והנה הוידוי שלי: אני בן 30 מאזור חיפה, על פניו מרגיש שאני אסקסואל אבל עדיין לא סגור על שום דבר... מעולם לא שכבתי עם בחורה, הייתי במערכת יחסים עם מישהי במשך 3 חודשים אבל לא נמשכתי אליה (ולא היו לנו יחסים אינטימיים אפילו לא נשיקה), וגם לאחרונה יצאתי עם מישהי וגם אליה לא ממש נמשכתי, הייתי מאוהב פעם אחת בבחורה שהיתה מחוץ לתחום מבחינתי (היה לה חבר) זהו, בינתיים נעים וטוב לי להישאר אנונימי, נעים וטוב לי לקרוא כאן ומדי פעם להגיב, ואולי, ביום שבו אפתח קצת יותר, אף להכיר חלק מכם יותר מקרוב... שיהיה אחלה סופ"ש לכולם !!

Limbonic Art

New member
סופשבוע מצוין../images/Emo140.gif

ואנחנו כאן במידה ותרצה...רק תחליט מתי

nobles3

New member
סיפור מרגש ...

מאוד מרגש לדעתי. וזה נתן לי השראה לשירון קטן. אז מה שאני יכול להגיד לך זה : אל תרגיש שונה ומוזר אל תרגיש בודד וזר מחשבות רעות תגרש תזרום, תאהב ותתרגש תהיה אופטימי ותשמח כי החיים יפים כל כך ואם חיים רק פעם אחד למה להשאר לבד בואו כולנו נתאחד שאיש לא ישאר בודד נהיה כולנו חברים ושיקנאו האחרים אז בואו יחד נפגש נשיר, נצחק ונתרגש נרגיש שלווה וחום בלב אט אט כולנו נתקרב אל תתבייש ואל תפחד תשאיר את החשש בצד נהיה ביחד, לא לבד הרי חיים רק פעם אחד. PS אם קרל מרקס היה אסקסואל הוא בטח היה אומר: "אסקסואלים של כל הארצות, התאחדו !"

אמינימי

New member
מסיכה

ביום מאחורי מסיכה מתחבא מסתיר את עצמי מעיני כל מתחזה לאדם אחר וכשנגיע הלילה מוריד את המסיכה מעליי מתפשט ונשאר עם האמת שלי האמת שאותה כה דואג להסתיר מחפש אחר הזהות מחפש מהי המהות רוצה להתנסות למצוא את האמת האמיתית וכשהאמת מתקרבת לוקח צעד אחורה חוזר לאותה נקודת מוצא שזמן רב בה אני נמצא מי אני ?! רוצה לדעת ! מה יקרה איתי בסוף ?! האם אמצא תשובה לשאלה ?! מי אני ?!

למעלה