בוגבו קמיליון - בעד ונגד?

little16

New member
בוגבו קמיליון - בעד ונגד?

היי,
אז לשמחתי אני בהריון ראשון :)
מודה שתמיד בוגבו הייתה לי בראש כי היא מהממת בעיניי (נכון, קצת שטחי), אבל הייתי בטוחה שלאור המחיר גם נוחה ובטיחותית.
הופתעתי לשמוע מאמהות שאני מכירה שאין ממש התלהבות סביבה.
מצד שני, אני רואה אותה ברחוב המון.
אפשר להבין קצת יתרונות וחסרונות שלה? למה נראה שלא ממש פופולרית בקרב האמהות הוותיקות ומצד שני היא בכל מקום?
מחפשת תשובות נוספות מעבר למחיר הגבוה.
תודה רבה לעונות!

קמיליון - בעד ונגד

בעד:
עיצוב מדהים!!
מגוון צבעים רחב מאוד
אמבטיה נוחה ורחבה (יש שטוענים שנמוכה, אולם בטיפול בתינוק בישיבה הגובה הנמוך מהווה יתרון, כמו גם ליציבות)
שירות לקוחות ואחריות טובים

נגד:
קיפול שמצריך פירוק של הטיולון
מושב טיולון עם זווית ברגליים (לא מאפשר שכיבה ישרה על הגב או על הבטן)
סל אחסון קטן יחסית

בהצלחה והריון קל

little16

New member
עושה סדר בעניינים :)

תודה רבה על התשובות!
בהחלט מסייע בבחירה.. שאלות המשך:
הבנתי שהגדילו את הסל, עדיין נחשב קטן?
האם הזווית בטיולון מפריעה להעביר אליו תינוק קטן? ראיתי איפשהו שזה אומר שאפשר עפ תקן רק מגיל חצי שנה?
לגבי הקיפול - באמת נראה קצת מסובך.
ברוב העגלות הקיפול הוא חד שלבי, ללא פירוק? כמו בבייבי ג׳וגר למשל..
שוב תודה.

עושה עוד קצת סדר בעניינים

** הבנתי שהגדילו את הסל, עדיין נחשב קטן?
במהדורה החדשה, הסל בגודל יפה.

** האם הזווית בטיולון מפריעה להעביר אליו תינוק קטן? ראיתי איפשהו שזה אומר שאפשר עפ תקן רק מגיל חצי שנה?
הטיולון לא מתאים לשימוש מגיל 0 או לתינוק.
הוא מתאים מגיל חצי שנה (שימי לב איך נראה מושב הטיולון, ותביני מדוע לא ניתן להושיב בו תינוק).

** לגבי הקיפול - באמת נראה קצת מסובך. ברוב העגלות הקיפול הוא חד שלבי, ללא פירוק? כמו בבייבי ג׳וגר למשל..
יש עגלות רבות שמתקפלות במהירות ללא פירוק, ויש רבות שלא. לא הייתי אומרת שברוב העגלות הקיפול הוא חד שלבי.
מה שכן, הסיכוי שבעגלה בעלת קיפול חד שלבי תשתמשי מגיל 0 עד סוף השימוש בה (בסביבות גיל 1.5-2 שנים), ולא תרכשי ותחליפי לאחר כ- 9 חודשים לטיולון.
עם זאת, הורים רבים בוחרים להשתמש ב- 2 עגלות. בעגלה היקרה והמורכבת יותר לחודשים הראשונים, ואח"כ בטיולון קל קיפול.

קמיליון

אני כמוך, לפני איזה 6 שנים חברה אמרה שקנתי בוגבו ואמרה שזה עגלה מדהימה ומאז אני ידעתי שזה מה שאני רוצה.
שטחי, כן?
בסופו של דבר השוואנו הרבה מאוד עגלות ונסגרנו על הבוגבו קמיליון, קיבלנו אותו והרכבנו אותו בשישי.
ההרכבה לקח לנו גג 10 דקות. הסל התחתון ממש גדול, נכון, יש גדולים יותר, אבל הוא גדול!
הקיפול נוח וקל בטירוף- וזה היה בסופו הגורם המכריע בין העגלות השונות. נכון, צריך לפרק ל-2, אבל לדעתי קיפול של הכל ביחד לא כזה להיט- זה הוך את הכל להרבה יותר כד. הבופלו למשל מתקפל כיחידה אחת וזה כבד!!!
גם האריכו את הצלון שזה פלוס.
בסה"כ אנחנו מאוד מרוצים מהבחירה, עוד לא השתמשנו בה, בע"ה הלידה בתחילת דצמבר, אבל שמח שבסופו של דבר כן החלטנו ללכת עליה. גם הבד איכותי, מאמינה שיחזיק לנו הרבה זמן.

למעלה