בואו נפסיק את הסבל של כולנו

בואו נפסיק את הסבל של כולנו

ברצוני לבשר לעם ישראל, שלאחר המדיניות הכלכלית המרושעת של בנימין נתניהו שגרם נזק אדיר למדינת ישראל, מגיע לעם ישראל פיצוי. הפיצוי הוא עמיר פרץ. אלוהים יברך את עמיר פרץ. לעם ישראל מגיע נחמה. עמיר פרץ ישחרר את עם ישראל מהעוני, מהסבל האדיר שזקנים נאלצים לבחור בין לחם לתרופה.... כעת הגיע הזמן לעשות STOP לסבל הזה. תחזיקו ידיים לעמיר פרץ. בואו נחזק אותו על מנת שנביא לשיפור בחיינו.

ומה עמיר פרץ יעזור לכם?

ואגב, למה הגזענות של "לעם ישראל מגיע פיצוי"? ועוד דבר שאוכל להבטיח לך- אלוהים לא יברך אותו, אלוהים לא קיים...

zamirzamir

New member
איבדת את ה' שלך, קליגולה?

פעם היית נשמע אחרת. הנה ההודעה הישנה שלך שכתבת לפני כמה חודשים. אני רואה שמישהו סיפק לך הוכחה שאלוהים לא קיים. מזל טוב לך- בוא ניתן לאנשים לראות איזה בן אדם היית ולאיזה גיבור הפכת: "היי, אני חדש פה בפורום. מכיוון שאני בא מרקע כנראה דומה לשלכם, זאת אומרת אלפי אתרי החזרה בתשובה ועו אתר אחד שנקרא אתר חופש, אני חושב שאוכל להעשיר את הדיונים פה. אבל לפני זה יש לי בעיה, אני אתאיסט גמור, כל העובדות מצביעות לדעתי על חוסר קיומו של אלהים, הבעיה היא שהחינוך הדתי שקיבלתי כל כך חזק עד שיש בי איזה תחושה פנימית של אמונה באלהים, יותר מזה, יש לי אפילו הרגשה של אמון ברבנים, יש לי תחושה פנימית שמה שהם אומרים זה נכון. למשל בקשר לתכנית ההתנתקות, הרב מרדכי אליהו יצא באמירה שהתבטלה ה"גזרה", למרות שאני לא רוצה לחשוב ככה תמיד יש לי תחושה מסוימת שאין סיכוי, התנתקות כבר לא יהיה. יש כאן מישהו שיוכל לעזור לי? לתת לי הוכחה שאין אלהים למשל? תודה רבה קליגולה" http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=570&msgid=51980310&FlagSybase=1

ידעתי!!

ידעתי שאתה עוד מטומטם מהפורום הזה... זה הסגנון, זה בדם... אוקיי, אם תקרא שוב את ההודעה הזאת תראה שכתבתי שאני לא מאמין באלוהים... אבל נניח שכן האמנתי, מה אתה רוצה להגיד בזה? פעם באמת האמנתי, הייתי דפוק...

למעלה