בואו לדבר על הכוכב הבא בפורום

I מ י ר ב I

New member
בואו לדבר על הכוכב הבא בפורום

איך היה הפרק? נהנתם?
איזה ביצוע הכי אהבתם?
מי צריך ללכת הביתה מבחינתכם?
וכל מה שבא לכם להגיד על הפרק,פה

תהנו

ady18

Well-known member
לדעתי

אלמוג איזה ביצוע נוראי "לתת ולקחת"
חבל בשביל צדוק היה בשבילי אחת ההבטחות...
סער ענק ומשתפר...

I מ י ר ב I

New member
תגידו,רק אני לא מבינה מה מצאו בשרי?

היא כ'כ משעממת אותי.....יאללה,די עם הפלצנות לשנות כל שיר ולהביא ביצוע מקורי,תשירי רגיל וזהו.לא עושה לי את זה.
שמחתי על אורית,אני אוהבת אותה.
סער גם הביא אותה,אבל לא הבנתי למה בחרו לו שירים משלו ולא כמו כולם שירים רגילים.
מתבאסת על אלמוג,היא ממש מעולה וצדקה שאמרה שהיא זמרת מזרחית והביאו לה שירים לא מתאימים לה בכלל,וחבל....
&nbsp
קרן מצויינת,שופטת כל אחד לגופו ויודעת על מה היא מדברת,הראל סקעת מאכזב אותי מתוכנית לתוכנית,קקה(תסלחו לי על הביטוי) שופט.

אני אסביר לך לגבי סער

הם אמרו מתישהו באחת התוכניות שראפרים צריכים לשיר שירים מקוריים. שכל הקטע בראפ זה האמירה וכאלה... הם רוצים שמי ששר ראפ ישיר חומרים שלו...

חייבת להגיד

ששמתי לב כבר מההתחלה שהשופטת שהכי קרובה לדעות שלי זו קרן

היה להם קטע כזה בשלב הקודם להעיף את אלה ששרים יותר טוב ולהשאיר כאלה שנראים להם "מיוחדים" וכאלה... וקרן כמעט תמיד (אם לא תמיד) הייתה בעד אלה ששרים יותר יפה ובצדק... יש כאלה שלא ברור איך העיפו אותם וכאלה שלא ברור איך נשארו אבל במקרים האלה קרן כנראה הייתה המיעוט... מזל שאת לירוז הצילו ברגע האחרון אחרי שמשום מה העיפו אותה... מצחיק שאיתה אני הכי מסכימה (וזה שאני אוהבת אותה זה לא תירוץ כי גם את הראל אני אוהבת אבל עדיין יותר מסכימה עם קרן
)
ובלי קשר, היא מדהימה שם (היחס שלה למתמודדים מדהים)
&nbsp
ואטדגי מעצבן קצת עם אלמוג... כאילו היה לה ביצוע 1 טוב ומאז הוא משאיר אותה רק כי הוא חושב שצריך זמרת מזרחית בתוכנית למרות שהביצועים שלה לא היו טובים... לא צריך בכוח...

veredmp

New member
ה
הבא

לצערי רוב הביצועים לא היו משהו הפרק לדעתי.... אני גם חושבת כמו קורל שבשלב הקודם "נפטרו" מכמה זמרים טובים יותר.... לא יודעת אם בחירות השירים לא היו טובות או שהעיבודים או הלחץ של המתמודדים. היו רק 2-3 ביצועים שממש אהבתי (אל תבקשו להגיד לי מי בדיוק, לא זוכרת את השמות של הרוב
)
&nbsp
מה שכן, אטדגי עצבן אותי בשלב האחרון כשהוא הצביע אדום לשני הראשונים כדי לתת יותר סיכויים לאלמוג, אבל מצד שני למרות שסקעת אמר לו שהאדום של אביה הוא בגלל אלמוג ולא בגלל הביצוע, הוא אח"כ עשה בדיוק אותו דבר לצדוק...
&nbsp
אני אוהבת את השיפוט של קרן. היא אומרת דברי טעם ולא באה עם אג'נדה מסוימת. שתמשיך ככה

מילא להצביע אדום כדי לתת סיכוי למישהו אחר

אבל רצוי שהמישהו האחר הזה יהיה טוב יותר...
הביצועים של אלמוג פשוט לא היו טובים ובגלל זה זה היה מעצבן...
וגם אני כפי שכבר כתבתי מתחברת יותר לשיפוט של קרן... מזל שהיא שם...

דעתי

איך היה הפרק? נהנתם?היה פרק חביב.. אני בעיקר נהנת מקרן.. מהתוכנית לא ממש.
איזה ביצוע הכי אהבתם?של אביה לשושנים עצובות.
מי צריך ללכת הביתה מבחינתכם?שמחתי שצדוק ואלמוג עפו.. עוד מישהו עף? כבר לא זוכרת .
וכל מה שבא לכם להגיד על הפרק,פה
קרן ריגשה אותי עם הקטע של לירוז שהציעה לה את השיר hurt ולירוז בכתה מזה.

אלמוג לא הבנתי איך היא עברה שלב כבר מההתחלה, כל שיר ששרה ביצעה אותו גרוע.. אז הנה היא שרה בסוף התוכנית את "ימים יגידו".. והרסה את השיר לגמריי.
מחכה לפרק של מחר לשמוע את הדו קרב של הלהקות.

רק אני לא הבנתי מה עושה שם הלהקה הצורחת?

שיסלחו לי אבל הם פשוט צורחים חצי שיר...
באמת שכפי שכבר אמרתי חלק מהבחירות בשלב הקודם היו הזויות (בעיקר הדעות של מוקי ואטדגי...)

למעלה