בהמשך לשאלה שנשאלה פה

NoamSuk

New member
בהמשך לשאלה שנשאלה פה

על השחייה.. אני מתחום הטריאתלון, ועיקר העבודה שלי היא אירובי.... השאלה היא האם יש מקום להוסיף שני אימוני כוח במהלך השבוע, ואם כבר, אז מה הוא מס' המקסימלי של אימוני כוח שכדאי לעשות? (אני יודע שמומלץ בפגרה לעבוד בחדר כושר, אבל מכיוון שאני לא רוצה לוותר על החדר כושר שממנו התחלתי את פעילותי הגופנית אני שואל). האם שני אימונים הם בגדר ההמלצה? שלושה זה כבר יותר מדי? בנוסף לכך, על מה מומלץ לעבוד? אמרו לי בעיקר על רגליים כתפיים ויד אחורית, מה עם גב וחזה? ניתן לשלב אולי בפעמיים בשבוע פעם אחת גב רגליים פעם אחת כתפיים יד אחורית וחזה? כי אני יודע שההמלצה היא לעבוד על שריר גדול ומס' שרירים קטנים יותר בכל אימון תודה לכל העונים, אשמח אם תגיבו לי, תתנו עצות ותתקנו טעויות...תודה רבה נועם

NoamSuk

New member
כמה פרטים עליי

בן 16 וחצי, גובה 1.74 משקל 61 תזונה טובה שינה: 8 שעות בלילה, אף פעם פחות מ7 מתאמן 4 חודשים בתחום הטריאתלון, ושנה כבר בחדר כושר מטרות של חדר כושר: סיבולת שריר אם צריך עוד פרטים, תגידו לי ואני אוסיף אשמח מאוד לקבל תשובה, זה מאוד חשוב לי תודה לכם

אתה יכול לבצע אימוני כוח פעמיים

שלוש בשבוע למטרת סיבולת שריר, לא מעבר לזה.

NoamSuk

New member
אוקיי, אז בעצם ענית לי על השאלה...

כי היו לי חילוקי דעות עם אנשים בקשר לענין הכמותי...בטח שלא האיכותי.. אגב, יש לך תרגילים שאתה ממליץ למי שבתחום הזה? עיקר העבודה שלי היא התלת ראשי ורגליים... כמובן שאני מוסיף בטן, כי זה בריא בלי קשר לצורך בתחום. אני עושה גם גב וחזה....למרות שעל שרירים אלה אני מעדיף תרגילים של משקל גוף אבל גם את המכשירים לפעמים

למעלה