בהמשך לקניית הסורק

Givald

New member
בהמשך לקניית הסורק

שלום, בהמשך לשירוש על קניית סורק, אני רוצה לדעת כעת לאחר שקנייתי מה היא הדרך המומלצת לנקות את הסרט לפני הסריקה (חוץ ממפוח להעיף את האבק), משו לנקות את הטביעת אצבעות וכדו' אגב את הסורק כמו העדשה מומלץ לנקות רק באמצעות ניר אורז או מטלית מיוחדת? תודה מראש בברכה שמוליק

Givald

New member
מישהו....?

נשים אולי בכל זאת.........................? מ י ש ה ו . . . . . . . . . . . . . ואגב אם כבר אז מה ההבדל בין עור צבי לבד סינטטי ? תודה מראש בברכה שמוליק

Givald

New member
אולי בכל זאת????????????

מה קורה????????? אולי בכל זאת מישהו יענה לי ?????????????? אתם רוצים להגיד לי שאפח'ד לא יודע???????????????? ב - ב - ק - ש - ה ! ! ! בברכה שמוליק

ted

New member
את הפילם מנקים ע"י משב רוח - ואח"כ

בעדינות אם יש צורך - עם מטלית מיקרופייבר עדינה, כנ"ל את האופטיקה של הסורק. מטלית מיקרופייבר עדינה עושה פלאות, והטובה מכולן היא זו של SWAROVSKI, שמצוייה באתר של B&H (הזמנתי תריסר ולקח 6 חודשים עד שהיה להם שוב במלאי) אבל כדאי היה לחכות. עולה כ 5 דולר.

Givald

New member
יוסי תודה רבה רבה רבה רבה

אוקי תודה על העצה, אתה אומר שקודם כל לנקות עם התרסיס להעיף את האבק (שלא יסרוט חלילה את הפילמים כאשר אני אעבור עליהם עם המטלית) מטלית קניתי לשלום באדורמה של חברת LELAND עלה לי משהו כמו 3 דולר עם אני לא טועה, אגב המטלית שאתה אומר עולה 5 דולר לתריסר או 5 דולר לכל אחד? שוב תודה על העצה שנה טובה ומתוקה, כתיבה וחתימה טובה שמוליק

LazyGecko

New member
יש לי רעיון

למה שלא תעשה כמה נסיונות וספר לנו איך באמת מנקים פילם לפני סריקה ? כי לי אין מושג.

Givald

New member
רעיון מצויין, אתה איש גאון!

אבל את הנסיונות האלו תעשה על הפילמים שלך! הפילמים שלי שווים הרבה מדי בשביל שאעשה בהם נסיונות, מצטער בברכה שמוליק

LazyGecko

New member
נו באמת

אין לך "סתם" פילם לנסות עליו ? אתה לא חושב ששוה להריץ כמה נסיונות על פילם לא חשוב ? או שאין לך אף סטריפ בבית שהוא לא יצירת מופת ? אני מצטער על הציניות אבל לא התכונתי ללעוג בתגובה המקורית, אם הייתי במצבך באמת הייתי עושה כמה נסיונות קודם על פילם "לבן" שקל לראות שריטות ופגמים. לדעתי אין כמו נסיון אישי.

Givald

New member
אתה עדיין מוזמן לנסות ולספר לנו,

או שאתה רוצה לעשות מה שted הציע כאן למעלה בברכה

למעלה