בהמשך למה שכתבה רנוש ....

בהמשך למה שכתבה רנוש ....

ואני מעתיקה .... .....בדיוק הרגע קראתי ציטטה של פרויד - "אנשים מאושרים לא מפנטזים, זכות זאת נותרה לאנשים הלא מסופקים" .....[R66] מה אתם אומרים ???

במילה אחת...

לאנכון ובכמה מילים... אנשים מאושרים, שמחים, עם יחסים נפלאים עדיין מפנטזים...כי הלא מוכר תמיד מושך יותר ומעניין מהישן והוותיק...ודווקא אנשים לא מסופקים יכולים לעשות מעשים ממשיים יותר מרק לפנטז...מי לא מפנטז על זכיה במיליון דולר? אז מה? כולנו לא מסופקים? לא מאושרים? אנשים מאושרים זקוקים לפנטזיות, כי הרצון לריגוש תמיד קיים גם כשרוצים לשמור על מערכת יחסים תקינה...ואני אומרת את זה מניסיון אישי

bali

New member
מנהל
לא נכון... לדעתי לפחות...

מי שמאושר מפנטז על אושר עוד יותר גדול...

גלית35

New member
פרויד עם השטיות שלו אין דבר כזה../images/Emo20.gif

שאין פנטזיות, גם לאנשים הכי מאושרים בעולם. מה ביל גייטס לא מפנטז על חלונות גבוהים יותר? שרון לא מפנטז על מדינה ללא בני דודים? המלכה אליזבט לא מפנטזת על
עם איזה שחור?
ויש עוד ועוד

גלית35

New member
טוב אני ארמוז לך כי גם ככה ../images/Emo20.gif

בשרשור ההוא את לא ממש הבנת

חחח...גליתוש...

כשאני אומרת שאני לא מבינה ...זה לא אומר שאני באמת לא מבינה ...חחחחח

גלית35

New member
שרוני צצתי לך בכרטיס האישי ../images/Emo20.gif

יש לך שם טעות מקלדת....

פרויד ../images/Emo31.gif

.....בדיוק הרגע קראתי ציטטה של פרויד - "אנשים מאושרים לא מפנטזים, זכות זאת נותרה לאנשים הלא מסופקים" .....[R66] ממממ...אז מה אני אומרת על זה ....שטויות במיץ עגבניות ... האם בכלל יש מצב כזה סיפוק מושלם ...??? שיקום האדם שכאשר משיג משהו ...לא רץ מידית להישג הבא !!!

r66

New member
אני רק יכולה להגיד על זה ש........

אם הייתי ביל גייטס - לא הייתי מפנטזת <<<מבטיחה, מסכימים?!>>> אם הייתי המלכה אליזבט - לא הייתי מפנטזת <<<כנ"ל - נשבעת
>> אם הייתי מה שאני לא - לא הייתי מפנטזת סwר אין גאד
אבל, מכיוון שאני לא כל הנ"ל - אז פרויד יכול להמשיך ולהגיד ולהיות צודק, מבחינתי... גם ככה זה לא עוזר לי
ולכן....המסקנה הנדרשת - אמשיך ואמשיך לפנטז כל עוד רוחי ונשמתי בי

למעלה