בדקות האחרונות:הורדה רעידת אדמה באיזור המרכז

אני גר בין צפון ים המלח לירושלים והרגשתי חזק!

האמת שאחרי הרעידה הראשונה התעוררתי,אבל לא ממש ידעתי למה,כאילו היא הייתה מאוד חלשה אז כנראה שלא ממש ידעתי שהתעוררתי בגלל הרעידת אדמה. המשכתי לשכב במיטה אבל לא ממש נרדמתי,ואחרי 10 דקות פתאום אני מרגיש את המיטה מתחילה לזוז אבל ממש לזוז,בהתחלה חשבתי שאני חולם או הוזה או משהו כזה,ואז ראיתי גם את התמונות בחדר זזות וכל הבית רעד והבנתי שזאת רעידת אדמה. אחרי כמה שניות זה נפסק,ואז שמעתי את אחותי צועקת לי מהקומה למעלה "רן הייתה רעידת אדמה אתה בסדר???" מה שמצחיק זה שאמא שמתקשרת תמיד אחרי כל רעידת אדמה הכי קטנה הפעם לא התקשרה,אולי היא לא הרגישה אותה בכלל
חוויה חוויה :)

Avihu S

New member
משמע לא הרגשת

אתה מוזמן להכנס לכל אתרי החדשות בארץ ולהתעדכן במה שאכן התרחש היום.

סודית3

New member
אני מאזור השרון וממש הרגשתי!

הכסא כולו רעד, חשבתי שאני הוזה או שיש לי סחרחורת ורצתי ישר לתינוקת שלי שהיתה בחדר הסמוך.

Almighty Efraty

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo183.gifלא הרגשתי ../images/Emo7.gif

גם הכלב לא
אוף,אני גם רוצה פעם אחת להרגיש רעידת אדמה

Mine Only

New member
מממ אף אחד לא פוחד שאולי זו רק הקדמה?

אולי זו רק רעידה קטנה שמקדימה לרעידה הגדולה? לא יכול להיות מצב כזה שעוד כמה שעות תגיעה פתאום הרעידה הרצינית וזו רק טעימה? ותכל'ס האם המכון הססמולוגי יכול להבין את זה ולתת התראה או שהוא חסר אונים בעניין כמו כל אחד מאיתנו? תישארו קרובים לפתחי מילוט.....

אני בצפון ת"א ועד הרגע הזה

שנכנסתי פה לפורום לא ידעתי שהיתה רעידת אדמה... אבל זה מסביר למה הכלבה שלי היתה קצת עצבנית. נרגעה רק אחרי שהכנסתי אותה מתחת לשמיכה ביחד איתי. נקווה שהאחיינית שלי בפתח תקווה לא נבהלה כי לפי מה שאתם אומרים הרגישו שם והנסיכה בגן...

Kobi s

New member
אני גר בנתניה ולא הרגשתי את הרעידה...

אני שמעתי על הרעידה רק כשנכנסתי לאתרי חדשות... בכל אופן, אם אתם רוצים מידע בכל הקשור לרעידות אדמות בישראל והנחיות נוספות, אז מצאתי קישור שאולי יספק לכם את רוב השאלות שרציתם לדעת. שלא נדע מצער. שבוע טוב לכולם... http://www.eqred.gov.il/eqred/

nadia93

New member
נפלתי מהכיסא בגללה!

ממש הרגשתי אותה! ואני ישבתי לי ליד המחשב באותו זמן והתנדנדתי קצת ככה משעמום פתאום הרעידה הזו התחילה והמנורה כנראה נפלה, אבל הסתבר שזו אני. איזה פחד זה היה, רצתי מהר לשאול את אמא מה זה הדבר הזה? כי אצלנו כמעט ולא מרגישים ברעידת אדמה. מפחיד...

למעלה