בדקות האחרונות:הורדה רעידת אדמה באיזור המרכז

../images/Emo6.gifורק הכלב שלי המשיך לכרסם את העצם שלו

ואני עם כל המישקל שלי כל הספההההה זזה איזה מפחיד זה היה.

eman70

New member
רגשתי את זה לכמה שניות בבאר שבע

עמדתי בכיתה, בדיקו בהפסקה, ופתאום הרגשת יקצת רעידה. רוב מי שהיה איתי (וישב) לא הרגיש, או ששם לב רק אחרי ששאלתי אם הם הרגישו רעידה.

../images/Emo12.gif

אני לא מבינה על איזה רעידת אדמה מדובר. לא הרגשתי בכלל
(ואולי טוב שכך?
)

מפחיד ביותר

אני ממודיעין ובזמן שהייתי אצל חברה שלי הרגשנו.ההורים שלה לא היו בבית אז שתינו התחלנו להיכנס להיסטריה וכבר התחלנו להכין מזוודות כדי לברוח ארצישראל למרקרה שתהיה רעידת אדמה גדולה יותר. ואז אח שלה בא עם חברה שלו והרגיע אותנו(מזל,אחרת באמת הינו בורחות)!LOL ♪

וגם:

החתולה שלי עדיין מפוחדת.היא ממש נראית כאילו מישהו הפיל עליה אבן. וגם נדמה לי שהייתה שוב רעידה.אני חושבת שאני עדיין בהיסטריה טראומטית:(

naoh

New member
גם אני הרגשתי את זה ואני מפ''ת כל הבית רעד

ואני מתגוררת בקומה רביעית בתחילה לא הבנתי מה קורה חשבתי שזה אחד מהסחרורות שלי רק שקלטתי שאני יושבת הכל פסק ממש קצר זה היה שניות וזהו

הMפצח

New member
כנראה לבניין שלי יש קפיצים בולמים חזקים../images/Emo3.gif

כי לא שמתי לב לשום רעידה.

the new L

New member
זה דווקא לא טוב

מתכננים את הבניינים כך שהם כן יזוזו במהלך הרעידה, כי אחרת היסודות עלולים לקרוס אם אני לא טועה.

OnlineOne

New member
מטורף!!

אני מאזור תל אביב ובדיוק הייתי באמצע סקס כשחוץ מהמיטה גם שאר החדר התחיל לרעוד...זו בהחלט היתה הרגשה מספקת באופן יוצא דופן!! :)

מאיזור חיפה קרוב לבתי הזיקוק

לא הרגשתי דבר. לפני כמה ימים חשתי רעחדת אדמה אך נאמר לי שזה היה פיצוץ במחצבה של נשר.

zepple

New member
בבי"ח הדסה עין כרם בירושלים

היתה רעידה רצינית, וכל אחד חשב שזה שיושב מאחוריו פשוט מנדנד עם הרגל את כל השורה הקידמית.

רן ארז הבטיח רעידת אדמה, וקיים../images/Emo3.gif

אני ממעלה אדומים, ובדיוק ישנתי והתעוררתי מזה, ובדרך כלל שום דבר לא יכול להעיר אותי ככה שכנראה זה היה ממש חזק... והייתי בטוחה שזה חלום או משהו. אגב, זה מצחיק שיש בפורום הזה בעמוד הראשון הודעות משנת 2003

אנשים תרגעו כבר..

תפסיקו לכתוב הודעות טרגיות אתם לא מבינים שאנשים מסקרנות קוראים את זה ונכנסים לחרדה??! עם כל ההודעות האלה לא פלא שכולם עזבו אתכם ועברו לתמיכה נפשית [עם כל הכבוד לפורום שם..]

samatit

New member
אני הייתי ברכבת והרגשתי

היא הייתה בעצירה ופתאום התחילה לרעוד לגמרי ואנשים ממש התעופפו להם באזור המדרגות.

jnus1

New member
בירושלים הורגשה היטב!

לפחות אני הרגשתי אותה... אבל אין ספק שהיא היתה פחות חזקה מהרעידה ב-2004! אז באמת נבהלתי!

למעלה