בדיקת דם לאחר קבלת אוביטרל

בדיקת דם לאחר קבלת אוביטרל

כמה זמן לאחר קבלת אוביטרל כדאי לעשות בדיקת דם לגילוי הריון? (-קיבלתי אוביטרל בתאריך 26/10) תודה מראש.

ועוד שאלה

כמה זמן (-מחזורים) מותר לקחת איקקלומין+אוביטרל? ומהו השלב הבא אחרי האיקקלומין? תודה לכן שוב.

למיטב הבנתי אחרי איקקלומין עוברים

להורמונים לגיוס זקיקים דוגמאת גונאל F. לא יודעת אבל אחרי כמה מחזורי טיפול...

היי

צריך להמתין 14 יום מזריקת האוביטרל האחרונה עד לבדיקת דם. בדרך כלל מומלץ 3-4 חודשים איקקלומים והשלב הבא הוא זריקות (GONAL F וכדומה) הלוואי ולא תגיעי לשלב הבא בהצלחה

תודה! ואם אני עושה הפסקה האם ניתן

לקחת שוב את האיקקלומין? נניח הפסקה של 3 חודשים? ואגב למה עוברים לזריקות גונל ולא ממשיכים עם האיקקלומין? תודה-תודה.

אני עשיתי הפסקה של מספר

חודשים וחזרתי לאיקקלומין ובדיעבד לאחר שהחלפתי רופא הסתבר שסתם בזבזתי זמן, מומלץ לא למשוך את זה יותר מ-3 מקסימום 4 חודשים.תלוי גם מכמה כדורים התחלת , צריך להתחיל מאחד לראות איך הגוף מגיב ואם יש צורך, לקחת 2 אבל הכל במסגרת 3-4 חודשים. בזריקות מינון ההורמונים גבוה יותר לכן לא ממשיכים עם איקקלומין.(חשוב לעשות מעקב זקיקים ובדיקות E2, P במהלך לקיחת האיקקלומין לבדיקת תגובה)

amit3937

New member
עפ"י הרשום בהוראות לתכשיר

איקקלומין, לא מומלץ לקחת את הכדורים יותר מ-6 חודשים האפקט השלילי שלו הוא פגיע ברירית ורירית שאינה מספיק עבה אינה יכולה לקלוט הריון. לעומת זאת בהורמונים אחרים אין פגיעה ברירית. יכול להיות שאת פוחדת קצת מהזרקות ??? אם כן, אני יכולה לספר לך שזה לא נורא ואולי הן תבאנה את הישועה.

bigshusha

New member
קצת סדר..

הכל תלוי כדי שהבטא (בדיקת דם להריון) תהיה נכונה ולא תראה את ההורמון שנשאר בגוף מהאוביטרל, צריך לחכות בדרך כלל שבועיים (14 יום) אבל זה תלוי במינון האוביטרל. אם קיבלת רק אמפולה אחת אפשר כבר אחרי 10 ימים. האמת היא שאפשר גם קודם אבל אז תקבלי נניח בטא 25 ויותר קשה לדעת למה היא שייכת. לגבי האיקקלומין- שוב תלוי מה הבעיה לוקחים ועוקבים (על ידי רופא מומחה לפוריות ולא רופא נשים כללי) אם את מגיבה יפה לכדור והרירית לא נפגעת, אין סיבה להמשיך למשהו דרסטי יותר אם אין תגובה או לחילופין הרירית נפגעת צריך להוסיף תמיכה לרירית או זריקות אחרות (כמו גונל) אין חוק שאחרי X חודשים עוברים הלאה. הכל תלוי בתוצאות המעקב החודשי. אחרי שהרופא לומד את הגוף שלך הוא ידע מה להמליץ לך. קחי בחשבון שחודשים ראשונים הם עוד למידה איך הגוף פועל. אז סבלנות והמון הצלחה בסוף השבוע...

מה נחשבת רירית גרועה? בפעם האחרונה

עובי הרירית היה 6.8. אני יודעת שלפני כן היתה לי תמיד רירית "יפה", אין לי מושג מה העובי שהיה אבל כרגע ישנה ירידה בעובי הרירית. אשמח לקבל תשובה ותודה על התשובות עד כה. בוקר טוב

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifושאלה אחרונה../images/Emo13.gif

בהנחה שכן ממשיכים עם האיקקלומין ועובי הרירית נמוך מ-6, האם זה גורם לנזק בלתי הפיך לרירית או שאם מפסיקים עם היאקקלומין הרירית חוזרת לעצמה? תודה!

bigshusha

New member
למיטב הגיוני הרירית היא משהו דינמי

אז זה בטח חוזר לעצמו, אבל תשאלי את הרופא. חוץ מזה למה שאלה אחרונה, תשאלי עוד, חופשי, מותק.

למעלה