בדיקות שתן

l u n o

New member
בדיקות שתן

אבקש מכם לתת לי תוצאות של בדיקות שתן ואולי גם ניתוח שלהן. בנוסף, אם תוכלו לתת לי מאמרים בנושא או פשוט הסבר על כל משתנה בבדיקה. תודה!

jasmine38

New member
בקשות זה באשנב הבא../images/Emo163.gif

אך בכל זאת החלטתי להיות "נחמד", ולהלן התוצאות. בבדיקת שתן שעשיתי התגלו התוצאות הבאות: הצבע נראה לא יציב וברקע נראתה הלוגרמה של דיוקנך השרוף. ניתוח הבדיקה: בדיקה יותר מעמיקה הראתה שנשרפו לך המון תאים במוח. מאמרים בנידון: לא רלוונטי, כי לעולם לא תבין. משתנים: שאל את המורה שלך למתימטיקה או לכלכלה או המדריך להשרדות. ** אם התשובות לא מספקות....... 1. פנה לפורום רלוונטי לנידון. 2. תלונות יש להפנות למנהל הפורום !!!!!!!

l u n o

New member
תהיתי באמת מתי תגיע אלי...

ראיתי שעברת אחת אחת על ההודעות בפורום וכתבת תגובות ילדותיות וטפשיות. אבקשך להפסיק או שאפנה להנהלת הפורומים. אם מישהו יוכל לספק לי תגובה בוגרת יותר, אודה לו.

jasmine38

New member
תפנה גם תפנה

גם להנהלת הפורום וגם אשנב הבא ואפילו לאו"ם. וגם תפנה לברר לשם מה קיים הפורום בו אתה שואל.

jasmine38

New member
ראה הודעה זו...............

הפורום סטה מדרכו, הכוונתה להקמת הפורום, היתה לדון בבעיות עקרוניות במערכת הבריאות, לרבות בעיות מנהל והתנהלות וזכויות בחוק הבריאות, ודרכים לשנות ולשפרו וכו ! הפורום לא הוקם במטרה לתת מענה פרטני לבעיות רפואיות כאלה ואחרות. לפתרון בעיות פרטניות ניתן לפנות לפורומים אחרים (ולא חסרים אתרים בעברית). שיתנו מענה ומידע לרוב הבעיות. אני מבין לרגישות לאנשים שונים. גם אני מתמודד עם בעיה של נכות קשה וקטלנית, ולכן אין לי בעיה של מצפון להמליץ על כך. מנהל הפורום צריך לפעול בשני צעדים. 1. להפנות מכתב לקוני, שממסביר שהבקשה הוסרה ולא תידון בפורום, בצרוף נימוקים. (מכתב זהה לכל מקרה ) 2. להסיר את התגובה הלא רלווניטית. והיה והטיפול בניהול הפורום, לא יתבצע, אשלח מטעמי הודעה קבועה בפורום (שנכתבה מראש) לכל הודעה לא רלוונטית, ואולי יבוא לציון גואל בכלל, ולפורום זה בפרט

l u n o

New member
אתה פשוט נשמה טובה...

אודה לך אם תפסיק להפנות את נושאי הדיבור בפורום לנושאים המקוריים בהם הם עוסקים, ופשוט תתן לאנשים לקבל תשובות לשאלות שלהם. בכל מקרה, אודה לך אם תתן לאנשים לתת לפחות לי תשובה הגיונית...

רלוונטיות

שלום רב, בעיקרון לכל פורום יש נושא מוגדר היטב שרק בו ניתן להעלות שאלות ותהיות.. לכן, סביר ששאלתך, שאינה קשורה לפורום הזה, לא תזכה למענה וטוב תעשה אם תפנה אותה לפורום שעוסק בייעוץ רפואי. בכבוד רב רועי

למעלה