בדיקות הריון

jinjit

New member
../images/Emo5.gif../images/Emo7.gif../images/Emo10.gif מיואשת...

כמו שהצהרתי, קמתי היום בבוקר לעשות את הבידקה עם הערכה... כלום.. שלג.. פס אחד בלבד... לפני 5 ימים היו לי הפרשות ורודות.. למשך חצי יום בלבד וזהו. מחזור היה אמור להגיע שלשום- היום..כלום. האם בדקתי מוקדם מדי?

לא חושבת שבדקת מוקדם מידי

אבל אולי כאדי ליתר בטחון לעשות בדיקת דם ביום א' (לפני הטיפול שאת אמורה לעבור - אין לי מושג איך מבטאים את זה)

גם אני חושבת שכדאי לבצע בדיקת דם.

לא תמיד הערכות הללו יכולות לזהות מינון נמוך של הורמון ההריון (בטא). בדיקת הדם אומרת במדויק את הערכים.

dafnolet

New member
עוד לא להתייאש../images/Emo24.gif

מסכימה שכדאי שתעשי בדיקת דם. אני מוסיפה גם כמה
ככה, שיהיה

מתי לעשות בדיקה? (אם בכלל)

אני יודעת ששיגעתי אותכם כבר
אז כאמור יום ד' - הפרשה ורודה בניגוב אתמול - הפרשה חומה בניגוב (ממש מעט) תכננתי שאם לא יהיה כלום היום אז לבדוק מחר. אלא שהיום בבוקר אחרי פעילות גופנית אינטרסיבית (ניקיונות וקניות) יצא לי כתם חום, לא גדול, גם לא דומה במרקם שלו לתחילת המחזור. מהבוקר ועד עכשיו - שוב שקט, אבל גם תחושה מוזרה בבטן התחתונה כאילו "תפוס" כזה באיזור הרחם. האם כדאי לבדוק מחר או לחכות ליום א' או אפילו ב'??

want to be mamy

New member
תעשי גם וגם

בדיקת הריון עולה 25 שקלים, ולדעתי, זה לא שווה את המתח שכרוך בלחכות. אני עשיתי הבוקר, יומיים לפני איחור ( יוא"ב 12) וקיבלתי תשובה
. עדיף לדעת אם כן או אם לא במקום להתעסק בזה כל הזמן. בהצלחה רבה
.

rona0102

New member
פנתרה, כדאי אולי שתעשי ביום א

בדיקת דם. ככה תהיי בטוחה בתוצאה. ותודה על האיחולים שלך ושל כולן כאן. כולכן מקסימות אחת אחת.

eרון

New member
פנתרונת תחשבי על זה ככה

האובר שלך מחכה לשלי כי הם רוצים להיות יחד... ובגלל שאני איטית אז שלך מחכה בסבלנות... בפעם הבאה תחפשי חברות זריזות וערניות כמוך ולא איטיות לאחריד כמוני
אוהבת המון, קחי את עצמך בידיים אל תידאגי יהיה בסדר.. מתה עליך...

צומי1

New member
מהו השלב הכי מוקדם שניתן לבצע בדיקת

הריון(לפני איחור המחזור)?

יש בדיקה של yes or no

שמתייתרת לגלות הריון 4-6 ימים לפני המחזור. לא יודעת עד כמה היא אמינה אבל אפשר לנסות. היא עולה 40 ש"ח בסופר-פארם.

למעלה