בדיקות דם

roy1711

New member
בדיקות דם

עשיתי שלשום בדיקות דם ובבדיקות ניתן לראות כי יש לי מחסור ב -calcium (סידן).הבדיקה הראתה על 8.3 הייתי רוצה לדעת מספר דברים: 1. ממה זה נובע 2. מה אני צריך לעשות 3. בזמן האחרון אני לקוח כדורים לשיכוח כאבים מכיוון שאני אחרי ניתוח. האם זה תוצר של זה ? תודה

תשובה בקשר לרמת סידן נמוכה בדם

לרמות סידן נמוכות בדם ישנן סיבות שונות- החל מתת פעילות של בלוטת התריס וכלה בהפרעות ספיגה וחומציות במערכת העיכול בשלב הראשון יש לברר לעומק את מקור החוסר אמליץ לידע את הרופא המטפל בהקדם האפשרי! שיפנה אותך להמשך בדיקות כגון:תפקוד בלוטת יותרת התריס,רמות זרחן,אשלגן,ותפקודי כליה. ואכן יכול להיות הקשר לכדורים לשיכוך כאבים שאתה נוטל,או לניתוח שעברת, במיוחד אם אזורי הניתוח הוא במערכת העיכול,כדורים כגון אספרין השייכים למשפחת ה NSAIDS הם תרופות שיכוך כאב ונוגדי דלקת שאכן עלולים להקצין הפרעות ספיגת סידן,במקרה זה הרופא המטפל יוכל להמליץ על כדורים לשיכוך כאבים שלא פוגעים ברמת החומציות והספיגה של מערכת העיכול, בברכה

nataly210

New member
סידן

אני חושבת שלפני שעונים על שאלתך רצוי לבדוק כמה פרמטרים כמו: בן כמה אתה? האם אתה צורך הרבה מוצרי חלב? מוצרי חלב יכולים לגרום לבעייתך שכן כמות הזרחן והחלבונים בו גורמים להפרשת סידן מוגברת בשתן ואכילה ממושכת לאורך שנים של חלב יכולה לגרום לאוסטיופורוזיס. אך חוץ מסיבה זו יכולים להיות עוד הרבה סיבות שצריך לבדוק בתשאול נרחב ולא כאן באינטרנט. תיגש לאיש מקצוע.

למעלה