בדיעבד, לא היינו צריכים לחכות ללכתו של טראמפ כדי לתקוף

AVIKO13

Well-known member
היה צריך בזמן טראמפ לעשות בעזה מה שאנחנו עושים היום

שחר 676

Well-known member
מנהל
שוב אתה מתבכיין על הפאקים שלך ושל חבריך השמאלנים....

הרי אתה וחבריך הטהרנים והצדקנים עשיתם הכל בכדי להורידו מכס הנשיאות , לא ?

פתאום אתה מקבל תובנות מאוחרות , הא ?
פתאום אתה עושה רעשים של מישהו שהפיק לקחים מתבקשים , הא ?

אבל בפועל לא למדת כלום - אתה לא יכול לשנות את תמצית הוויתך , אתה שמאלן מתנשא הסובל מאוטואנטישמיות וכל פעם שאתה מגלה ניצוצות של חכמה הם מכובים על ידי אלמנטים הטמונים בך משחר ילדותך....

אתה תמיד תשאר שמאלן אשר הפטריוטיות שלו מוטלת בספק , זה חזק ממך .....לכן אני כל כך נגעל ממך.

AVIKO13

Well-known member
שוב אתה מתבכיין על הפאקים שלך ושל חבריך השמאלנים....

הרי אתה וחבריך הטהרנים והצדקנים עשיתם הכל בכדי להורידו מכס הנשיאות , לא ?

פתאום אתה מקבל תובנות מאוחרות , הא ?
פתאום אתה עושה רעשים של מישהו שהפיק לקחים מתבקשים , הא ?

אבל בפועל לא למדת כלום - אתה לא יכול לשנות את תמצית הוויתך , אתה שמאלן מתנשא הסובל מאוטואנטישמיות וכל פעם שאתה מגלה ניצוצות של חכמה הם מכובים על ידי אלמנטים הטמונים בך משחר ילדותך....

אתה תמיד תשאר שמאלן אשר הפטריוטיות שלו מוטלת בספק , זה חזק ממך .....לכן אני כל כך נגעל ממך.
אז מה אתה רוצה
שאם טעיתי, לא אחשוב אחרת או שאגן בכוח על מה שכבר אינני מאמין בו ?

הגישה הזו של לא להודות בטעויות נפוצה בעיקר בקרב בני עדות מסויימות שיש להם יותר מדי כבוד.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אז מה אתה רוצה
שאם טעיתי, לא אחשוב אחרת או שאגן בכוח על מה שכבר אינני מאמין בו ?

הגישה הזו של לא להודות בטעויות נפוצה בעיקר בקרב בני עדות מסויימות שיש להם יותר מדי כבוד.
אתה מודה בטעויות אבל ממשיך להצביע שמאל...אז מה שווה בכלל ההכאה על חטא שלך ?

מדובר במס שפתיים מצידך , זה הכל.

זו הרי לא הפעם הראשונה שאתה מפיק תובנות הגיוניות אבל ממשיך להזין בהצבעתך את ציר הגזענות , ההלקאה העצמית השקרית , הטהרנות , הצדקנות.....פעם אחר פעם אחר פעם אני קורא אותך מגלה ניצוצות של הגיון אך זה לא מונע ממך להצביע שמאל.....זה לא מונע ממך להמשיך להוקיע את דת אבותיך תוך שאתה מסתתר מאחורי אביך הדתי שהיה פעיל מפלגת העבודה.

ולכן אני אומר - אתה תשאר שמאלן על אף מיליון תובנות מציאותיות....אתה חלש....החונטה השמאלנית השתלטה על נשמתך , אתה שבוי בתוכה ולעולם לא תצליח לשחרר עצמך מכבליה - היא השריצה את תמציתה בתוכך ולכן שום תובנה הגיונית לא תצליח לעקור אותך ממנה.

אני לא חלק מעדר של בבונים....אט אט אתה מבין עד כמה אני צודק....אט אט אתה מבין עד כמה אני הגיוני - אתה כבר היית אמור להבין שאתה אמור להתהדר בתואר "עדר'.....אני קוהרנטי , אני מבסס את טיעוניי על ידע היסטורי נרחב שאתה מבין אותו היטב.....אך אין בכך בכדי לשחרר אותך - אתה רגיל להיות חלק מיושבי האולימפוס , אלו הבטוחים שהשמש זורחת להם מהישבן , אלו המתעבים את דת אבותיהם.

אתה מבין מדוע אני כל כך נגעל ממך ?

זה לא כמו סתוונית/דורי/ספי/גולדשטיין שמוחם איבד את היכולת לחשוב עצמונית כבר מזמן.....לך יש יכולת חשיבה והסקת מסקנות ולמרות זאת אתה נותר שבוי ולכן אתה הרבה יותר גרוע מהם.

dannygin

Well-known member
השטויות שלכם מהממות , תוקפים מתי שהממשלה חושבת לנכון ,זה עולה מליארדים

AVIKO13

Well-known member
אתה מודה בטעויות אבל ממשיך להצביע שמאל...אז מה שווה בכלל ההכאה על חטא שלך ?

מדובר במס שפתיים מצידך , זה הכל.

זו הרי לא הפעם הראשונה שאתה מפיק תובנות הגיוניות אבל ממשיך להזין בהצבעתך את ציר הגזענות , ההלקאה העצמית השקרית , הטהרנות , הצדקנות.....פעם אחר פעם אחר פעם אני קורא אותך מגלה ניצוצות של הגיון אך זה לא מונע ממך להצביע שמאל.....זה לא מונע ממך להמשיך להוקיע את דת אבותיך תוך שאתה מסתתר מאחורי אביך הדתי שהיה פעיל מפלגת העבודה.

ולכן אני אומר - אתה תשאר שמאלן על אף מיליון תובנות מציאותיות....אתה חלש....החונטה השמאלנית השתלטה על נשמתך , אתה שבוי בתוכה ולעולם לא תצליח לשחרר עצמך מכבליה - היא השריצה את תמציתה בתוכך ולכן שום תובנה הגיונית לא תצליח לעקור אותך ממנה.

אני לא חלק מעדר של בבונים....אט אט אתה מבין עד כמה אני צודק....אט אט אתה מבין עד כמה אני הגיוני - אתה כבר היית אמור להבין שאתה אמור להתהדר בתואר "עדר'.....אני קוהרנטי , אני מבסס את טיעוניי על ידע היסטורי נרחב שאתה מבין אותו היטב.....אך אין בכך בכדי לשחרר אותך - אתה רגיל להיות חלק מיושבי האולימפוס , אלו הבטוחים שהשמש זורחת להם מהישבן , אלו המתעבים את דת אבותיהם.

אתה מבין מדוע אני כל כך נגעל ממך ?

זה לא כמו סתוונית/דורי/ספי/גולדשטיין שמוחם איבד את היכולת לחשוב עצמונית כבר מזמן.....לך יש יכולת חשיבה והסקת מסקנות ולמרות זאת אתה נותר שבוי ולכן אתה הרבה יותר גרוע מהם.
אני אסביר לך מה ההבדל ביני לבינך ומדוע לעולם לא אוכל להיות חלק מהמחנה שלך

הגישה שלי, שהיא גם גישת השמאל השפוי יותר אומרת כך,
אם מדינת ישראל היא מטוס אז הערבים יוכלו לטוס בכל מחלקה גם VIP אבל לעולם לא יישבו בתא הטייס
ואת זה השמאל הצליח להשיג בצנעה ובשקט.
זאת המדינה שנמסרה למנחם בגין ז"ל מדינה יהודית עם חוק שבות ועולם של ישיבות עם חוקים דתיים וסטטוס קוו בין חילונים לחרדים
לא היתה כאן מדינת כל מחבליה .

חבריך שוגים בחלומות שאתם תמשיכו לטוס אבל הערבים ירכבו מכאן על חמורים הרחק אל עבר השקיעה .

עכשיו תספר לי שביבי השקיע הכי הרבה במגזר הערבי
אבל ברגע שלמשל יהודי מעיז להשפריץ גז מדמיע על סועדי סעודת איפטאר בשיח ג'ראח זה לא שווה כלום

אתם כל הזמן מתאמצים להכניס אצבע בעין של האוכלוסייה הערבית וכשהם מתקוממים אתם אומרים צדקנו .
למה לכל הרוחות מנסים בכוח לחדור לשכונות ערביות ביפו ובירושליים ובמרכז
עיזבו אותם, מי בדיוק צריך ישיבה יהודית ביפו ? למי זה נחוץ ?
נכון, אין כאן עבירה על החוק וזו ארצנו וזו זכותנו, אבל מה לעשות שצריך להיות גם חכם ולא רק צודק.

וכי מה אתה חושב ?
אני לא יודע מי הם ? חמומי מוח שלא הצליחו להקים מדינה מתוקנת בשום מקום
והצליחו רק כאשר היה להם מספיק כסף מנפט לקנות מומחים ועובדים מכל העולם .

אבל הם כאן ולא תוציא אותם בכוח, לא תצליח.

ותפסיק לראות את כל השמאל כמקשה אחת, אני לא אורי אבנרי ולא תנועת מצפן ולא פרופסור חצרוני
מה יש, גיבור כמו אורי אילן מקיבוץ גן שמואל לא מספיק טוב בשבילך ?

נערך לאחרונה ב:

אם מדינת ישראל היא מטוס אז הערבים יוכלו לטוס בכל מחלקה גם VIP אבל לעולם לא יישבו בתא הטייס
זאת המדינה שנמסרה למנחם בגין ז"ל מדינה יהודית עם חוק שבות ועולם של ישיבות עם חוקים דתיים וסטטוס קוו בין חילונים לחרדים
לא היתה כאן מדינת כל מחבליה .

חבריך שוגים בחלומות שאתם תמשיכו לטוס אבל הערבים ירכבו מכאן על חמורים הרחק אל עבר השקיעה .

אבל ברגע שלמשל יהודי מעיז להשפריץ גז מדמיע על סועדי סעודת איפטאר בשיח ג'ראח זה לא שווה כלום

אתם כל הזמן מתאמצים להכניס אצבע בעין של האוכלוסייה הערבית וכשהם מתקוממים אתם אומרים צדקנו .
נכון, אין כאן עבירה על החוק וזו ארצנו וזו זכותנו, אבל מה לעשות שצריך להיות גם חכם ולא רק צודק.

וכי מה אתה חושב ?

ותפסיק לראות את כל השמאל כמקשה אחת, אני לא אורי אבנרי ולא תנועת מצפן ולא פרופסור חצרוני
מה יש, גיבור כמו אורי אילן מקיבוץ גן שמואל לא מספיק טוב בשבילך ?
אם הערבים מיעוט באופן אוטומטי הם לא יכולים להיות ממש בתא הטייס.

מובן שתגיד לי אבל מה עם החרדים?

הם מיעוט ונראה (לפחות לחילונים) שלוקחים הרבה יותר מהכוח שלהם.

הם לוקחים כסף בעיקר ודברים שקשורים בדת,מכאן ועד להביא ערבים למדינה הדרך ארוכה.

dannygin

Well-known member
זה לא חמומי מוח זה רוב המוסלמים, אובים שצריך להלחם בהם

שחר 676

Well-known member
מנהל

וכי מה אתה חושב ?

אני אעשה את מיטב יכולתי על מנת לשחרר אותך מכבליך.

ראה - במדינת ישראל יש דו קיום למראית עין בלבד - אין כאן דו קיום אמיתי.

בסיס תביעת העם היהודי על נחלת אבותיו ההיסטורית ממוקמת בירושלים....הערבים מבססים את תביעתם לארץ זו באותו המקום בדיוק.

המנהיג העליון של ערביי פלשתינה , המופתי בטרם קום המדינה , אמין אל חוסייני היה קצין אס אס נאצי ואת מה שהוא תכנן לעם היהודי בפלשתינה אתה מוזמן לקרוא בויקיפדיה.

אבותיהם של ערביי ישראל ניסו להכחיד אותנו מעל פני האדמה במלחמת העצמאות - זו הייתה מלחמת שמד שאם היינו מפסידים בה לא היה נותר לנו זכר - הם נכשלו.

אנחנו היינו מוכנים לחלוקת הארץ , הם לא ולכן הם פתחו במלחמה והפסידו בה.

מסקנה : לא מדובר בכלל בסכסוך על שטח , מדובר במלחמת דת.

מרבית ערביי ישראל בטוחים שנגרם להם עוול על ידי היהאוד - כפרים ערביים שהפכו ליהודיים , בריחה לשטחי יהודה ושומרון , יום הנכבה וכן הלאה.....

מטרתם הנוכחית ( בשלב הראשון ) היא מדינה פלשתינית עצמאית ולצידה מדינת כל אזרחיה שלא תוגדר כמדינה יהודית בלבד - והשמאלנים הטיפשים בהחלט עושים את מיטב יכולתם בכדי לסייע להם בהשגת מטרתם שכן אתם בזים ליהדותכם , אתם מגדירים את המלחמה בהתבוללות כגזענות , אתם מתנגדים לחוק הלאום ועוד....

הרי ידוע לך שהבסיס לתביעתנו על חבל ארץ זה נעוץ ביהדותנו , אם נאבד את דת אבותינו ברבות הזמן נאבד את ארצנו לאיסלאם ולשם בדיוק אתה וחבריך הנאורים והליברלים מושכים אותנו.

אין לך ולחבריך שום קשר לשמאל הקשוח והפטריוטי של קום המדינה לשם אורי אילן ז"ל השתייך - אתם רופסים , עדינים , טהרנים , צדקנים , אכולי פינוק וחמיצות - גם המתונים שבכם כאלה ואני מדבר ספציפית עליך.

המכנה המשותף היחיד שנותר לכם עם השמאל של קום המדינה הוא גזענות/אליטיזם/סנוביזם/היבריס.

אין לכם שום אמונה בצדקת הדרך , שום אמונה בזכותכם על נחלת אבותינו , אתם שקועים בהזיות אוניברסליות של מדינות ללא גבולות ושאר הבלים.

חלק ניכר מערביי ישראל נוצרים את טינתם עמוק בליבם....מידי פעם אתה רואה לה ביטוי אך לפעמים היא מתפרצת במלוא עוזה....ומה שאתה רואה כעת זו המציאות האמיתית ממנה אתה מנסה להתעלם. מציאות מוסתרת , לא מדווחת , בסתר ליבם הם בזים ונוטרים לנו...ממתינים לשעת כושר בה נתפס בחולשתנו ואז להציב בפנינו מציאות חדשה אשר במסגרתה נחווה הדרדרות במעמדנו בתוך ארצנו שלנו.

אתה , ברוב חוצפתך מאשים את בני עמך היהודים בהתקוממות הערבית - וזו בדיוק ההלקאה העצמית הבזויה עליה אני מדבר - שכחת את טרור הטיקטוק , הא ? שכחת כיצד ערבים תקפו יהודים באין ספור מקרים , צילמו והעלו לרשתות החברתיות כשלב מקדים להתקוממות אותה אנו חווים כעת.

מה שאתה רואה כעת זה הזדהות ישראלית ערבית עם אחיהם ביהודה ושומרון ועזה.

בקיצור - אתה תבוסתן חסר כבוד עצמי , אין לך שום יכולת להבין עד כמה רחבה היריעה , אתה אדם נאיבי עד כדי סכנה , בדיוק כמו שאר חבריך השמאלנים , בדיוק כמו רבין ופרס שאף פעם לא הצליחו להבין עד כמה היתל בהם יאסר עראפת.

אגב - לא יזיק לך ללמוד מהו "הסכם חודבייה" בתרבות האיסלאם.....ולכן אני אומר - אין שום אפשרות להבין לעומק את הסכסוך היהודי מוסלמי בפלשתינה מבלי שתהיה לך הבנה נרחבת על דת האיסלאם.

אתה תשאר שמאלן חסר תקנה - אתה תמשיך להכות על חטא ובמקביל תמשיך להצביע לשמאל הבזוי - אתה מבין שאתה טועה ולמרות זאת אתה תצביע עבור השמאל - לכן אתה גרוע מסתוונית/דורי/גוי ואבוי/ספי/גולדשטיין וכן הלאה - הם אנשים מוגבלים , אין בהם טיפת אינטלקטואליות מעשית - לך יש.

נערך לאחרונה ב:
למעלה