בדיחות קרש...

irist

New member
בדיחות קרש...

חחחחחחחחחחחחחחחחח.. צ´מעו, בדיחות לשעת לילה/בוקר.. איך שתבחרו... 1. יום יפה אחד הנשר נח לו על אחד העצים שביער ופתאום רואה רץ ארנב וכולו בדם. הנשר שואל אותו: "ארנב למה אתה כולך בדם?" הארנב עונה: "לפילה יש מחזור והיא משתמשת בי כמו בתחבושת." למחרת קורה אותו הדבר וכך זה נמשך שבוע שלם. אחרי חודש, ביום בהיר ויפה אחד, יושב לו הארנב על אחת האבנים ביער ופתאום רואה את הנשר רץ וכולו בדם. הארנב שואל את הנשר: "נשר למה כולך בדם?" אז הנשר עונה: "איזה מנוול אתה!! זה אתה אמרת לפילה שעם כנפיים זה יותר טוב?" 2. 3 קניבלים נכנסים לקולנוע: השומר אומר: "כרטיסים בבקשה" הקניבלים נותנים לו שני כרטיסים השומר שואל: "ומה עם השלישי?" הם עונים לו: "מה, כבר אסור להביא סנדוויץ?!?" 3. שאלה: איך נראה מצית של פרסי? תשובה :כשלוחצים יוצאת יד ומצביעה: "למי יש גפרורים?" 4. כורדי אחד מגיע לחנות אלקטרוניקה. ניגש למוכר ומצביע על טלוויזיה הכורדי: אני רוצה את הטלוויזיה הזאת! המוכר: אנחנו לא מוכרים לכורדים! הכורדי:איך ידעת שאני כורדי?? המוכר עונה לו: רק כורדי יצביע על מיקרוגל ויבקש טלוויזיה! 5. מרוקאי וכורדי הסתובבו בג´ונגל פתאום רואים מולם אריה ישן המרוקאי לקח אבן וזרק אותה ליד האריה האריה היתעורר היה עצבני התחיל לרדוף אחרי השניים המרוקאי מתחיל לרוץ ואילו הכורדי עומד ולא זז. המרוקאי אומר לכורדי: "מה אתה משוגע ?? למה את לא בורח!?" הכורדי:"מה, אני זרקתי את האבן?" ~ ~ ~ ~ אז ככה: גם אם אתם מכירים ת´בדיחות גם אם כבר הקדימו ושלחו לכם אותן גם אם הן כבר צימחו זקן גם אם הן לא מצחיקות... אל תבאסו תצחקווווווווווווווווווווווווווווו
iris

שלדר

New member
חוץ מהזאתי עם הארנב,,,,,../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo140.gif

למעלה