בדיחה

m o r i 1 1 1

New member
בדיחה

. אישה אחת חגגה עם המאהב, עד שבנה בן התשע חזר הביתה מבית הספר. האישה ללא היסוס הכניסה את הילד לארון הבגדים והמשיכה להשתולל עם המאהב, עד שהבעל חזר הביתה המאהב קפץ במהירות מהמיטה והתחבא בתוך הארון שהיה שם הילד. אחרי כמה דקות של שתיקה לא נעימה הילד אמר: אז מה חשוך פה, אה?" כן, בהחלט" ענה המאהב. אתה יודע" אמר הילד "יש לי כדורסל" "מגניב" ענה לו האיש "רוצה לקנות אותו" שאל הילד "מה, השתגעת?" שאל האיש אתה יודע שאבא שלי בחוץ?" שאל הילד. האיש הבין את המצב ושאל את הילד כמה הוא רוצה על הכדור. אלף דולר" ענה הילד האיש הסכים בחוסר בררה, אבל כעבור כמה דקות הילד שוב אמר: "אז מה חשוך פה, אה?" כן, בטח" ענה המאהב. אתה יודע, יש לי גם כדורגל. האיש כבר קלט במה מדובר והסכים לקנות את הכדור בעוד אלף דולר. כעבור כמה ימים האבא של אותו הילד הציע לו ללכת ולשחק כדורסל, אך הילד הודיע לו שהוא מכר את הכדור אז האב הציע לו ללכת לשחק כדורגל, אבל הילד אמר לו שגם הכדור הזה מכור. בכמה מכרת את הכדורים?" שאל האב וכאשר שמע שהילד מכר את שניהם באלפיים דולר, החליט לקחת את בנו לכומר כדי להתוודות ולכפר על החטאים. כאשר הגיעו לכנסיה, הילד נכנס לתא הווידויים, התיישב על הספסל ואחרי כמה דקות שלמבוכה אמר: מאוד חשוך פה" הכומר: - "שלא תעיז להתחיל עם זה שוב!"

sHiRa De LoCa

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

יפההה..זהו נישארה לי האות `ח` מישו רוצה לתרום?

למעלה