בדיוק רגכשתי ps2

zvikel

New member
בדיוק רגכשתי ps2

מצאתי איפה לעשות ג´וק ב 300 שקל זה יקר או זול? כשהסתכלתי על הודעות קודמות בפורום ראיתי שיש כמה סוגים של צ´יפים מישהו מוכן להסביר לי מה ההבדלים בינהם שאני ידע מה לבקש? או להגיד לי איפה לעשות ג´וק במחיר טוב יותר?

Deadpool

New member
סוגים ..

מהזול ליקר ניאו 2.2 ניאו 2.5 ניאו 4 אוריגה משיח ההבדלים בד"כ נעים בצורת האתחול , כלומר לכל ההסבות חוץ מ-ניאו 4 ומשיח יש צורך בדיסק אתחול על מנת להריץ משחקים מגובים

star99

New member
מה זה הג´וקים האלה ??

אני חדש בנושא. עומד לקנות פלייסטיישן 2 מעונין ללמוד עליו כמה שיותר לפני קניה, איפה לומדים ? איפה רוכשים ?

game boy

New member
והשלמה...

אוריגה,ניאו 4-לא שווים את הכסף ששמים עליהם(אוריגה-100-200 ש"ח פחות מהמשיח) ,ניאו 4-יקר יותר מהמשיח ,היות והם לא "מגרדים" למשיח מבחינת ביצועים ונוחות הפעלה(ושלא נדבר על הנזק שנגרם למכשיר עקב התקנת ניאו 4,למשל...). ניאו 2.5-אותם תכונות כמו הניאו 2.2,אבל הפעלת המכשיר עם הסבה זו מורכבת ומיותרת לגמרי. ומי נשאר?? ניאו 2.2-ההסבה הנפוצה ביותר בשנתיים האחרונות. "משיח"-ההסבה הטובה בעולם,ללא עוררין בכלל
. אמיר

wheelman

New member
סביר להניח שרוצים להתקין לך...

סביר להניח שרוצים להתקין לך ניאו 2.2. זהו רכיב מצוין בשביל CD-RIPS, אבל לא מעלה DVD-R. יש כאלה שמשלבים אותו עם R-TYPE, היות והאחרון מעלה הכל חוץ מ CD-RIPS 80 דקות ומעלה. (over burning).

game boy

New member
מאד מעניין../images/Emo2.gif. ניאו 2.2 לא מעלהdvdR

לך תעשה שיעורי בית
. ועוד איך מעלה dvd R בוורסיות 3-4. אמיר

Deadpool

New member
מעלה ..

בהנחה שבא לך להשקיע עוד 300 ש"ח במשחק מקורי כמו GTA 3 או DOA 2

wheelman

New member
ניאו 2.2 אינו מעלה DVD-R..

אם תעיף מבט בפורומים של ניאו 2.2 תיראה שמשלבים אותו עם R-TYPE בכדי שיהיה אפשר להעלות DVD-R. ואני מכיר באופן אישי מס´ אנשים אשר ניסו. (זה הסיבה של שילוב שני ה צ´יפים).

game boy

New member
אני לא צריך להעיף מבט בפורומים../images/Emo6.gif

אני פשוט מתפעל DVD-R במכשירים שעברו הסבה עם...ניאו 2.2
. ועוד משהו: אתה כל הזמן מדבר על R-TYPE .
. ממש גיבור גדול
. אמיר

Tenchi

New member
לא יודע מה איתך...

...אבל לי יש נאו 2.2 והוא מעלה DVD-R יופי. אני משחק גם בפיינל פנטזי 10 וגם במטל גיר סוליד 2 ושניהם עובדים מצויין. על DVD-R כמובן. ואין לי שום R-TYPE או משהו כזה. רק נאו 2.2. אלון =(^.^)=

Deadpool

New member
איזה מעופף..אתה TENCHI

הכוונה לדגם המכשיר R=V5 ויתכן שהמכשיר שלך הוא V5 / R בדוק על גבי המדבקה בגב המכשיר אם האות R מופיעה אחרי המספר 30004

Tenchi

New member
אולי אני מעופף, אבל אין לי דגם R.

...ואני עדיין מעלה DVD-R.

Deadpool

New member
לא חייב ..

שיהיה לך V5 , כדי להעלות DVD-R הכוונה היא לזה שחשבת שדגם R זה איזשהוא התקן או משהו אחר..

Tenchi

New member
איזו הודעה?

אם זה בקשר לגולדן סאן, עניתי כבר. תבדוק בעצמך. ^_^

*גלעד*

New member
ועניתי חזרה.

שלחתי לך מסר במסרים האישיים. בכל מקרה, אתה בקטע של למכור/להחליף את המשחק? ואם לא זה ולא זה, אז לפחות - איפה קנית אותו?

Tenchi

New member
טוב, זה כבר לא רלוונטי...

...כי מכרתי את הגיימבוי. אבל כפי שאמרתי, היה לי פלאש לינקר - זה מכשיר שמעתיק רומים של משחקים לקסטה ריקה, תוקעים את זה בגיימבוי אדבנס ומשחקים. אפשר לשחק באיזה משחק שרוצים. אלון

גיא טל

New member
לי פשוט יש משיח...

ואני מעלה את כל סוגי המגובים בקלות רבה... גיא

roeiko

New member
תגובה

300 שקל לג´וק זה מציאה וכדי לך מאוד לקנות אותו.

למעלה