בגלל הביקוש שהיה עם השאלון שהקודם..

JALULA2

New member
בגלל הביקוש שהיה עם השאלון שהקודם..

אז החלטתי לעשות עוד שאלון...רק הרבה יותר קצר ופחות חודרני ואריאל ההחלטה הזאת הושפעה גם ממך! איזה דיסק יש לכם במערכת? איזה דיסק יש לכם בדיסקמן? איזה שיר אחרון שמעתם באם פי 3? איזה שיר אחרון שמעתם במחשב? איזה שיר של מטרופולין אתם הכי אוהבים? איזה שיר של מטרופולין אתם חושבים היה מיותר בדיסק? איזה שיר נתקע לכם בראש? מה השיר לדעתכם של כל הזמנים? וכמובן, אתה אוהב\ת אותי?

pishkashit

New member
עונה (למרות שיש יותר מידי שאלונים)

איזה דיסק יש לכם במערכת? נימרוד שיקלר- נציל את היום
איזה דיסק יש לכם בדיסקמן? אוהד חיטמן
איזה שיר אחרון שמעתם באם פי 3? אין לי
איזה שיר אחרון שמעתם במחשב? מטרופולין- תוך דקה
איזה שיר של מטרופולין אתם הכי אוהבים? תוך דקה
איזה שיר של מטרופולין אתם חושבים היה מיותר בדיסק? שום שיר לא מיותר. אולי 'פינה'..
איזה שיר נתקע לכם בראש? אפרת גוש-דיאטה
מה השיר לדעתכם של כל הזמנים? אין אחד..
וכמובן, אתה אוהב\ת אותי? די עם השאלות האהבה האלה..

אבוי ... זה ממכר

איזה דיסק יש לכם במערכת? מטרופולין
איזה דיסק יש לכם בדיסקמן? ירמי קפלן / בוקר טוב
איזה שיר אחרון שמעתם באם פי 3? אין לי אמ פי3
איזה שיר אחרון שמעתם במחשב? יוני בלוך ואפרת גוש / מגרד
איזה שיר של מטרופולין אתם הכי אוהבים? תוך דקה
איזה שיר של מטרופולין אתם חושבים היה מיותר בדיסק? אין כזה שיר ...
איזה שיר נתקע לכם בראש? סוליקו / לא ציפיתי
מה השיר לדעתכם של כל הזמנים? לודעת ... אני עדיין לא חיה מספיק "זמנים" כדי לדעת
וכמובן, אתה אוהב\ת אותי? יש מצב

charlazona

New member
טעית בשרשור..

בטח התכוונת להסכים איתי... יצא לך בטעות משהו אחר.. לא נורא

pishkashit

New member
חחח דווקא לא

התכוונתי להסכים עם מי ששירשרתי אליו.. כי זה באמת לא פורום שאלונים... ובכמה ימים אחרונים יש יותר מידי

T S F1

New member
../images/Emo180.gif

איזה דיסק יש לכם במערכת? איזה דיסק יש לכם בדיסקמן? הדיסקמן שלי מת.. איזה שיר אחרון שמעתם באם פי 3? זה היה לפני כמעט שבוע, אני לא זוכרת.. איזה שיר אחרון שמעתם במחשב?"ממתק" - פורטיסחרוף איזה שיר של מטרופולין אתם הכי אוהבים? "לישון בלי לחלום".. בנתיים.. איזה שיר של מטרופולין אתם חושבים היה מיותר בדיסק? אני לא חושבת.. איזה שיר נתקע לכם בראש? בראש שלי לא נתקע שום דבר חוץ מקיר, רצפה וכרית. מה השיר לדעתכם של כל הזמנים? יש הרבה.. וכמובן, אתה אוהב\ת אותי? לא עניתי על זה כבר?

שנוני

New member
../images/Emo99.gifתודה מור מותק

איזה דיסק יש לכם במערכת? Sophie ellis bextor- Read My Lips איזה דיסק יש לכם בדיסקמן?שוטי הנבואה מחפשים את דורות איזה שיר אחרון שמעתם באם פי 3? מטרופולין (דקה דומיה לנגן שמת) איזה שיר אחרון שמעתם במחשב? אממ לירון לב נבראתי לך (זה לא אני זו ידידה שלי השמיעה לי) איזה שיר של מטרופולין אתם הכי אוהבים? הנהג איזה שיר של מטרופולין אתם חושבים היה מיותר בדיסק? אין דבר כזה.. איזה שיר נתקע לכם בראש? שיר משנות השישים שהיה בגלגלץ מה השיר לדעתכם של כל הזמנים?יוו זו שאלה קשה מדי אין דבר כזה שיר של כל הזמנים זה משתנה... וכמובן, אתה אוהב\ת אותי? המוווווווווווון

אני../images/Emo9.gif

איזה דיסק יש לכם במערכת? אין איזה דיסק יש לכם בדיסקמן? הדיסקמן נשבר איזה שיר אחרון שמעתם באם פי 3? אממ לשם של מירי מסיקה איזה שיר אחרון שמעתם במחשב? אממ שיר חדש של אנסטסיה איזה שיר של מטרופולין אתם הכי אוהבים? לישון בלי לחלום איזה שיר של מטרופולין אתם חושבים היה מיותר בדיסק? אממ לא נראה לי שיש איזה שיר נתקע לכם בראש? we belong together מה השיר לדעתכם של כל הזמנים? אממ יש הרבה וכמובן, אתה אוהב\ת אותי?ברור

פ33ה3

New member
עונה...חחחחח...

יזה דיסק יש לכם במערכת? איזה דיסק יש לכם בדיסקמן? איזה שיר אחרון שמעתם באם פי 3? איזה שיר אחרון שמעתם במחשב? אני לא שומעת שירים במחשב איזה שיר של מטרופולין אתם הכי אוהבים? כולם איזה שיר של מטרופולין אתם חושבים היה מיותר בדיסק? שום דבר איזה שיר נתקע לכם בראש? לא ניתקע לע שום שיר בראש מה השיר לדעתכם של כל הזמנים? לא יודעת וכמובן, אתה אוהב\ת אותי? מה אני לסבית?!

למעלה